Robot Chicken(y).

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Robot Chicken(y).

Postprzez X-Yuri » 04 Gru 2010, 07:38

W nawiązaniu do tego newsa: http://www.mandayaim.com/news.php?readmore=84 mysle ze warto rozpoczac temat poswicony temu serialowi... : >

Co tam, jakie macie opinie na jego temat ? Ogladalisice ktorys z SW-odcinkow ?

Ja osobiscie... nie. Moja dotychczasowa stycznosc z tym serialem to glownie http://www.youtube.com/watch?v=YGn-BXEaUSQ znajomosc tej scenki. Genialnej scenki, swoja droga : ) Jakos nie ciagnie mnie kompletnie do zapoznania sie z caloscia SW-odcinkow Robot Chickena czy Family Guya... nie wiem czemu.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Robot Chicken(y).

Postprzez Strid » 04 Gru 2010, 13:33

Widziałem wszystkie i jestem zachwycony :] A moja ulubiona "scenka" to:
http://www.youtube.com/watch?v=1wSQin3VULE
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Robot Chicken(y).

Postprzez Ilfrin Ohtar » 10 Sty 2011, 20:32

Znam, lubie, fanem jestem. Zarowno normalnego Robot Chickena, jak i jego gwiezdnowojennych edycji. Ogladac moge w nieskonczonosc.
Coz, niedawno pojawila sie III czesc, tak? Az zaskoczony jestem, ze nikt jeszcze nic nie napisal. Ja sam wylem ze smiechu juz nastepnego wieczora po premierze, a na cud zakrawa, ze udalo mi sie go odpalic na tym multimedialnym gownie ktorego aktualnie uzywam zamiast komputera.
Ale ale, co do samego RC- SW III. Mi sie osobiscie bardzo podobal. Wstep z historia zycia Palpatina ujal mnie za serce (are you an elephant?), (welcome to Robot Chicken, apparently), choc nie moglem sie oprzec wrazeniu, tworcy ze siegaja juz coraz glebiej do samego uniwersum SW. Podejrzenia moje sie potwierdzily, gdy uslyszalem opinie mojego kolegi, ktory wielkim fanem GW nie jest, ale obie poprzednie czesci RC mu sie podobaly- otoz byl mocno rozczarowany. Wniosek z tego taki, ze do III czesci trzeba sie troszke orientowac w tematyce, zeby filmik naprawde bawil. Outsider nie rozpozna takiej np. Traviss, zeby daleko nie szukac przykladow.
Wymieniac wszystkie zabawne moim zdaniem sceny byloby glupota, bo musialbym zrelacjonowac 70% calego filmiku. Dosc powiedziec, ze przy Imprezie podczas bitwy na Geonosis spadlem z krzesla, przez scene z posiedzenia Rady Jedi z Mrocznego Widma o maly wlos sie nie udusilem, taniec Lorda Vadera wywolal u mnie przyplyw goracych uczuc (musze nauczyc sie tego ukladu krokow), piosenke o liscie 65 rozkazow nuce sobie podczas gotowania, a odpowiednie wymawianie tekstow "That's hurtful man" i "Holy crap! YEAH!" cwicze regularnie od tygodni.
Ach, no i zapomnialbym o scenie milosnego wyznania Chweiego i LEGO. Obie mocne.
Kurna, jeszcze cos mi sie przypomnialo. Mianowicie "Jazz Stereotype", absolutnie genialnie. Pierwsze ogladanie zalecane z wypisanym obok skryptem.

Osobnym tematem jest tutaj Boba. Widac, ze tworcy RC maja sentyment do tego pana, bo znowu bylo go duzo. I chyba w pozytywniejszym swietle niz dotychczas. Jednak rozwodzenie sie nad ta czescia zostawie chyba komu innemu, dosc sie juz napisalem na tej maciupenkiej klawiaturce.

Ps.
Strid napisał(a):A moja ulubiona "scenka" to:
http://www.youtube.com/watch?v=1wSQin3VULE

Tez uwielbiam. Szczegolnie za ten ich genialny akcent :D

Pps.
Czy ktos zwrocil uwage na ksztalt wlotu skrzynki pocztowej przed posiadloscia Fetta?

Ppps.
O dziwo, scena nauki jezyka hiszpanskiego ubawila mnie setnie, gdzie w wiekszosci opinii z jakimi sie spotkalem byla ona strasznie naciagana. Dlaczego? Otoz ekipa RC naprawde wiernie oddała sposob wyslawiania sie, ruchy a nawet mimike nauczyciela hiszpanskiego- uczylem sie tego jezyka przez jakis czas i ogladajac te scene poczulem sie, jakbym na powrot znalazl sie w mojej klasie przed nauczycielem. Genialne, acz subtelne.
"Nie zginie Polska, nie zginie! Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale. Dla was, dla nas i dla całej ludzkości"- Ignacy Jan Paderewski, 1940
Ilfrin Ohtar
a.k.a. Kaczor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 223


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron