Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

Postprzez Heavy Metal Mando » 09 Maj 2010, 15:30

Cóż, serial aktorski jeszcze daleko przed nami, ale chciałbym poznać Wasze oczekiwania/domysły/nadzieje/marzenia dotyczące ów telewizynej serii. : )
Wiadomo, że serial ma się skupiać na postaciach nieznanych, lub mało znanych, jednak pojawić się ma także (a przynajmniej cała ludzkość żywi taką nadzieję) nie kto inny, jak Boba Fett.
W społecznościach fanowskich sporo już się na ten temat mówi. Wielu fanów chciałoby, żeby Fetta zagrał Daniel Logan (czy muszę mówić, że grał młodego Bobę w AotC i podkładał głos w TCW?). To zależy oczywiście od okresu, w jakim umiejscowiona będzie akcja serialu. Tamuera Morrison to także jedna z opcji, lecz nie sądzę, by Lucas go wybrał.
Moje stanowisko jest takie: Błagam, niech mu nie zdejmują hełmu!
Mam jeszcze jedno życzenie (wpadliśmy na to z Minim i Burzolem na wczorajszym SWFSW). Niech Boba nosi zbroję w kolorystyce z Holiday Special i Droids!
Image
Byłoby to super nawiązanie do tych nielubianych przez Lucasa tworów, a IMO Boba nic by nie stracił ze swojej zajebistości.

A jakie jest Wasze stanowisko? : )
Image
Heavy Metal Mando
a.k.a. Taab
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'vorpangal
Miejscowość: Pleszew/Togoria
Posty: 397

Re: Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

Postprzez Immo » 09 Maj 2010, 15:49

...takie samo :D
Ale Lucas nie raz, nie dwa udowodnił, jakie jest jego stanowisko: pomieszać, popsuć, udziwnić.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

Postprzez Heavy Metal Mando » 09 Maj 2010, 16:07

Jużci, prawda. Mam tylko nadzieję w serialu aktorskim będzie mniej spraw do spartolenia. W końcu nad takim serialem trzeba się bardziej napracować niż nad animowanym (w sensie, takim jak TCW).

No i może będzie mniej mieszania w kanonie - w końcu nie ma być "ważnych" postaci.
Image
Heavy Metal Mando
a.k.a. Taab
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'vorpangal
Miejscowość: Pleszew/Togoria
Posty: 397

Re: Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

Postprzez Immo » 09 Maj 2010, 21:29

Najzabawniej by było, jakby wprowadzili kolejną alternatywną wersję powstania Sojuszu Rebeliantów, po tej Zahnowskiej, Crispinowskiej, TFU'owej i kilku innych.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Luźne rozmowy o serialu aktorskim.

Postprzez Equuiteremh » 24 Paź 2010, 14:20

Chciałbym najbardziej, aby ten film nie był przekombinowany co teraz jest już nie możliwe. Chcę zobaczyć Gwiezdne Wojny zrealizowane w technikach takich jak na częściach IV-VI. Wątpię jednak, aby tak się stało. W ostatnich tworach jedynym przebłyskiem była "Zemsta Sithów", cała reszta oficjalnych filmowych tworów mnie zawodzi.
;-)
Equuiteremh
a.k.a. Equuiteremh ran Saan
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak
Miejscowość: Krępa Słupska
Posty: 121


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron