Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Dante Fisk » 15 Kwi 2019, 23:04

1 Scena gdy Kylo atakuje wroga (nie mieczem, a tą małą wiązka energi) w tle niewyraźnie, ale jednak widać piramidę z Yavin.

Medal pokazany w trailerze to ten sam, co w ep IV.

W scenie gdy płonie i spada statek w tle widać wielki krążownik.

W scenie spawania maski Kylo widać, że zajmuje się tym istota o włochatym ciele.

Scena początkowa gdy Rey skacze nad statkiem to najprawdopodobniej trening.

W scenie gdzie statek leci na planetę przypominającą Naboo, przypomina on wyglądem ten, którym prawdopodobnie odlecieli rodzice Rey.


Scena z zniszczoną Gwiazdą Śmierci bardzo prawdopodobnie znajduje się na Endorze.


Miecz Vadera został zniszczony w ep. VII, tutaj widzimy go całego.



Kamienie z pierwszej sceny bardzo przypominają tor wyścigowy z Tatooine.
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Merel » 15 Kwi 2019, 23:49

Więc tak.

Nie wiem gdzie widziałeś krążownik w tle bo klatkowałem tą scenę i nie zauważyłem.

Miecz został zniszczony w ep. 8 nie 7. Poza tym co za problem odbudować miecz?

Kamienie z Tatooine powiadasz? Skąd ta pewność? Kamień to kamień takich kamieni może być multum na pustynnych planetach.

Endor? Jeżeli to prawda to bizney ładny burdel robi nawet z oficjalnych planet. Endor był leśnym księżycem pozbawionym mórz, oceanów i innych takich wielkich akwenów wodnych.

:)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Dante Fisk » 16 Kwi 2019, 01:41

Nie jestem pewien czy to krążownik ale cos dużego napewno

W 1:32 go widać w tle
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Dante Fisk » 16 Kwi 2019, 01:43

W filmie pokazali tylko leśny księżyc Endoru, a to nie tylko las
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Dante Fisk » 16 Kwi 2019, 01:50

Oczywiście mogę się mylić, ale gdzieś to podobno było powiedziane
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Payback » 16 Kwi 2019, 11:02

Ewidentnie jakiś większy krążownik tam jest i wygląda trochę jak sylwetka Venatora.
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Merel » 16 Kwi 2019, 14:03

@Dante, oficjalnie Endor to planeta las.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 17:42

Dante proszę nie pisz trzech postów pod rząd bo moderacji się to na pewno nie spodoba :|

Po drugie modne wartaloby ten temat urozmaicić o screeny? :)

(Po trzecie może jakieś przecinki? :) )

A tak merytorycznej - czemu uważasz, że scena początkowa to trening? To się na pewno skończy uszkodzeniem statku, a nie wydaje mi się że Kylo, a w szczególności Rey mają takowe na zbyciu ^^

I wszystko wskazuje na to że w ostatniej scenie mamy księżyc Endor. Planeta Endor to gazowy gigant, więc raczej to nie jest to. A las nie wyklucza że gdzieś tam jest jakiś ocean ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Merel » 16 Kwi 2019, 18:27

Endor był pokryty lasami, górami i sawannami. Z tego księżyca pochodziły dwie inteligentne rasy: Ewoki i Yuzzumowie. Ci pierwsi byli prymitywnymi plemionami żyjącymi w nadrzewnych wioskach, którymi zarządzali wodzowie i starszyzny. Ci drudzy byli w stanie opuścić Endor i wyruszyć w galaktykę. Do fauny zaliczały się żyjące na bagnach agresywne duloki, latarnioptaki, munyipy czy wspinające się do wiosek Ewoków ruggery. W górach żyły wielkie stwory zwane goraksami, które czasem terroryzowały mieszkańców wiosek. Dodatkowo Ewoki korzystały z kudłatych, nakrapianych kuców do transportu, a ładunki przewoziły na bordokach. W lasach żyły również niebiesko - złote kondorosmoki, które stanowiły zagrożenie dla Ewoków.

Ponadto na kanale Naukowo TV na yt chłop opowiadał dokładniej o tym jaki klimat panował na Endorze.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 18:33

Ale czy to czasem nie jest informacja ze Starego Kanonu?
Teraz to wiesz... Disney sobie wszystko zmienia ^^'

(Coś ten Twój linczek nie działa tak jak powinien :|)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Merel » 16 Kwi 2019, 18:37

To jest wklejka tylko tekstu ale na Ossus można znaleźć kartę Endor.
Tak dla przypomnienia, mój post. Ja rozumiem, że pisze od rzeczy, jestem głupi i śmierdzę ale czasem warto doczytać co piszę :D
Endor? Jeżeli to prawda to bizney ładny burdel robi nawet z oficjalnych planet. Endor był leśnym księżycem pozbawionym mórz, oceanów i innych takich wielkich akwenów wodnych.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 19:53

(ale tag ossus to taki trochę link ^^. Usunęłam żeby nie robić więcej zamieszania ;) )
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Payback » 17 Kwi 2019, 12:22

Mahiyana napisał(a):
A tak merytorycznej - czemu uważasz, że scena początkowa to trening? To się na pewno skończy uszkodzeniem statku, a nie wydaje mi się że Kylo, a w szczególności Rey mają takowe na zbyciu ^^


Ja tez uważam że to trening, ponieważ ujęcia znacząco się różnią np układem chmur. Myslę, że widzimy kilka podejść do tego samego ... kilka w biegu nie udanych, a potem rzut na to jedno udane. Dwa, gdyby chciał jej coś zrobić tym myśliwcem to przecież by kurde strzelał lecąc ;p A to czemu miałoby skończyć się uszkodzeniem statku twoim zdaniem? - Może Rey próbuje go przeskoczyć, albo na niego wskoczyć.... żeby poleciec z nim gdzies dalej.
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Rzeczy które mogłeś przegapić w zwiastunie ep IX

Postprzez Mahiyana » 17 Kwi 2019, 13:06

Już gdzieś było wytknięte, że Kylo czasami się powstrzymuje od strzelania do ludzi, których lubi.
Ja tam mam wrażenie, że celuje w okno, co raczej dla okna nie skończy się dobrze ^^
Ale mogę się mylić :)

Disney chyba lubi wprowadzać swoimi zwiastunami w błąd ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron