Star Wars Jedi Fallen Order

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez T'Rez Faber » 14 Kwi 2019, 11:07

Jak w temacie, wczoraj wyszedł teaser i ku mojemu zdziwieniu to wszystko zapowiada się bardzo dobrze. Jak wiemy, będzie to gra skupiona na Singleplayeru i bez żadnych mikrotransakcji ( w końcu EA poszło do rozum do głowy). Między trzecim, a czwartym epizodem, podczas czystki gramy jako padawan. - Tak, tylko tyle wiemy o fabule. Ja osobiście odczuwam mocną inspirację Nocami Coruscant (co jest na plus).

https://youtu.be/xaCy-qCR1UY

A u was jak wrażenia?
*Jakiś podpis tymczasowy, bo tamten był w sumie za duży*
T'Rez Faber
a.k.a. T'Rez
Były Członek
Miejscowość: Poznań/Inowrocław/
Posty: 25

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Sh'ehn » 14 Kwi 2019, 14:13

Czy dobrze mi się zdaje, że ten kosmita spadający w przepaść (równo minuta) to bothanin?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Merel » 14 Kwi 2019, 22:52

Dobrze Ci się wydaje bo mi też się tak wydaje :)

Zapowiada się ciekawie. Ciekaw jestem jak z wymaganiami sprzetowymi

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Payback » 15 Kwi 2019, 10:55

Źle ci sie wydaje, to rasa nowego kanonu mocno promowana w sequelach:

https://starwars.fandom.com/wiki/Abednedo_(species)
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Merel » 15 Kwi 2019, 16:22

Hmmm, ciekawe...

Czego to bizney nie wymyśli

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Dhadral » 16 Kwi 2019, 00:35

Po zwiastunie, grą jaram się bardziej niż finałową częścią nowej trylogii. Jets klimat. Może być dobrze, jeśli istotnie to będzie przygodowy single player, może być zacny.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Jedi Fallen Order

Postprzez Arneun » 10 Cze 2019, 19:10

Tak obejrzałem sobie ten materiał z E3. Skojarzyłem parę rzeczy... i stwierdziłem, że mam dość wiedzy żeby podsumować co się wydarzyło:
Otóż EA, po ubiciu paru studiów i paru projektów doszło do wniosku, że jednak gry jednoosobowe mają sens (a może po prostu umowa z Disneyem sprawiła, że nie do końca mogli ubić kolejną grę, bo mają dolny limit wydań rzeczy pod marką SW).

Więc powstało takie coś:

Premiera ustalona na listopad i dużo się tu chyba nie zmieni (to EA, plany wydawnicze są święte, a gierkę można przecież potem patchować).
I wygląda nawet ładnie (ale jakoś mam wrażenie, że Force Unleashed 2 było ładniejsze, a Watchdogs, EA, Ubi i ostatnie lata uczą, że gdy na trailerach i pokazach mają tendencję do wyglądania lepiej niż w dniu premiery).

Co do systemu walki to może być sensowny, naprawdę ma szanse. W sumie to trochę mam wrażenie, że polecieli w podobny model co Ubi z Kredem (czyli zżynanie z wieśkowego i Soulsowego modelu), ale to się jeszcze okaże.
Za to w paru miejscach nie byłem pewien co główna postać wyczynia z mieczem (i mam wrażenie że animacje odbijania strzałów blasterowych są do poprawy)

Moce wyglądają ładnie, chociaż nie jestem pewien czy dorzucili głównemu bohaterowi skilla od Kylo z początku EP VII czy to całkiem ładnie zrobiony force speed.
Za to martwię się troszkę fabułą.
Bo... to jednak Jedi ma być. I trochę mi nie pasuje ta seria zabójstw, którą wyczynia na ekranie.
Tak wiem, w rebelsach też się nieprzesadnie przejmowali życiem szturmowców, ale w sumie oczekiwałbym, że będą się jakoś odnosić do tego.
No i trochę mi nie pasuje współpraca byłego Jedi z Sawem. Ale to już kwestie fabularne, a te, cóż... wolałbym poruszać znając fabułę (możliwe że to bedzie jakimś punktem zwrotnym, albo że "skuteczność" Sawa będzie poruszana i będą się o to ścierać).

Mój werdykt: umiarkowane zainteresowanie. Zero hype'u, zdecydowanie nie interesuje mnie preorder (przy okazji EA to jeden z tych wydawców, z którymi naprawdę długo będę się zastanawiał przed podjęciem takiej decyzji).

A, no i oczywiście - Jedi Academy to to nie będzie.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron