Epizod IX

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 12 Kwi 2019, 20:54

Mamy teaser :)

Oczywiście dla dotrzymania tradycji pójdę, ale zupełnie nie wiem czego się spodziewać ^^
(Poza tym, że to pierwszy raz bez kupowania topperów :D)

Siłą rzeczy w tym temacie mogą się pojawiać potencjalne spojlery, więc zalecam ostrożność ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 12 Kwi 2019, 21:33

Eeeee spóźniłem się:)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 12 Kwi 2019, 21:50

Na pisanie na forum nigdy nie jest się spóźnionym ;)
Jak tam wrażenia z teasera? ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 12 Kwi 2019, 22:15

Bardzo tajemniczy i ten tytuł "powstanie skywalkerow" daje dużo do myślenia. Tak samo jak ten rechot na końcu. Jak zawsze skywalker theme w trailerze/teaserze doprowadza do łez euforii. Czekam na pełnoprawnym zwiastun i szukam dogodbego miejsca w kinie ^^

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 12 Kwi 2019, 23:02

Mi się tylko czcionka trochę nie podoba i ogólnie animacja tekstu ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Oix Fenn » 13 Kwi 2019, 13:56

<Śmiech palpatine'a>
O SHABLA TO BĘDZIE SUPER FILM
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Epizod IX

Postprzez Florentyna » 14 Kwi 2019, 15:32

Podoba mi się. Mam nadzieję że film też będzie udany i jestem ciekawa roli Palpatine'a. Czy będzie to wizja, holokron czy może wprowadzą duchy (upiory?) Mocy użytkowników ciemnej strony albo inny sposób na "oszukanie śmierci".
Tajemnicze jest też to, co przypomina jakieś szczątki leżące w wodzie pod koniec trailera - mam nadzieję że to coś z przeszłości bo nie chcę kolejnej superbroni którą zaskakująco łatwo rozwalić. Już w TFA to było przegięcie.
Florentyna
Aruetii
Posty: 4

Re: Epizod IX

Postprzez Payback » 15 Kwi 2019, 10:57

Te szczatki to wrak Gwiazdy Smierci, a dokładnie kawałek poszycia wraz z czaszą superlasera... po gładkosci powierzchnu wnioskuje ze to Pierwsza, ale już az tak bym się nie czepiał.
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 15 Kwi 2019, 14:22

To ta planeta byłaby którymś Yavinem jeżeli by miała być pierwsza gwiazdą. Ja na początku myślałem, że to góry :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 15 Kwi 2019, 15:47

No zobaczymy co Disney wymyśli bo po nich w sumie można się spodziewać wszystkiego i niczego :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 15 Kwi 2019, 19:08


Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 18:18

To musi być ciekawe jak grupa panów w garniturach, w typowym konferencyjnym pokoiku wymyśla jak zrobić trylogię żeby zarobiła jak najwięcej. Chciałabym to zobaczyć ^^

(A przynajmniej ja to sobie tak wyobrażam :D )
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Behot » 16 Kwi 2019, 21:22

Niestety, w tej branży wygląda to mniej więcej tak:
https://www.youtube.com/watch?v=5ebZVowE9-Y

Tutaj akurat jest o WB (mistrzu w te klocki, czyli w zarabianiu na słabych filmach), ale odnosi się to do ogólnie branży popularnych filmów.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 22:30

Są to panowie w garniturach :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Sh'ehn » 25 Paź 2019, 01:15

Zdaje się, że przed trzema dniami pojawił się nowy (ostatni już) trailer.
Link dla tych, którym nie chce się googlać T
Co myślicie? I czy "shipujecie" Kylo i Rey?
______________________ <światło w tekście>
W sumie... czy tylko mi się wydaje, że wszystkie starwarsowe trailery powielają ten sam schemat i stopniują "tempo"? Zaczynają się od względnie spokojnych scen z udziałem jednej postaci, takich co to krzyczą "introdukcja!". Kończą się (co bardziej rzuca się w oczy, i bardziej mnie zastanawia) pokazywaniem scen mających triumfalny wydźwięk (np. sceny ataku zakończonego radosnym okrzykiem w rodzaju "hurra!", ściskających się ludzi)...?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Epizod IX

Postprzez Vhipir » 25 Paź 2019, 19:17

Póki co ten podoba mi się najmniej. Jakoś tak dużo wszystkiego, takie wzium wzium wzium, ożywienie (kolejnej) martwej wcześniej postaci, no i tak nie wiem, meh. :<
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Epizod IX

Postprzez Sh'ehn » 25 Paź 2019, 22:22

Vhipir napisał(a):ożywienie (kolejnej) martwej wcześniej postaci


Mogę prosić o wyjaśnienie? Ostatnio mniej ogarniam i chyba nie wyłapałam o kogo może chodzić.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Epizod IX

Postprzez Vhipir » 25 Paź 2019, 23:06

Nooo, z tego co słychać, to może być pojawienie się jakieś Palpatine'a.
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Epizod IX

Postprzez Ratbor Vit » 26 Paź 2019, 02:06

A czy przypadkiem Palpatine'a nie słyszeliśmy już w pierwszym trailerze lub przynajmniej dawno temu?
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 10 Lis 2019, 13:29

Ratbor Vit napisał(a):A czy przypadkiem Palpatine'a nie słyszeliśmy już w pierwszym trailerze lub przynajmniej dawno temu?


Też słyszałam, że śmiech w którymś z poprzednich trailerów był jego.
A tak to w sumie nie wiem. Wyjątkowo się na nic zupełnie nie nastawiam. Pójdziemy, zobaczymy, podyskutujemy ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Arakh Ha'an » 08 Gru 2019, 05:45

Też słyszałam, że śmiech w którymś z poprzednich trailerów był jego.

Sithy potwierdzają... :twisted:


Mnie bardziej konfuduje scenka z C-3PO i jego stwierdzeniem o spoglądaniu na przyjaciół ten ostatni raz - ale w sumie Threepio zawsze miał skłonność do dramatyzowania...
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Epizod IX

Postprzez Arneun » 11 Gru 2019, 02:52

Jest tak popodpinany, że wygląda jakby się gdzieś podpinał i przejmował nad czymś kontrolę.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Epizod IX

Postprzez Mahiyana » 01 Sty 2020, 15:47

Muszę iść jeszcze raz, bo chyba mrugnęłam w jakimś ważnym momencie i coś mi umknęło ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Epizod IX

Postprzez Dhadral » 05 Sty 2020, 22:48

Mahiyana napisał(a):Muszę iść jeszcze raz, bo chyba mrugnęłam w jakimś ważnym momencie i coś mi umknęło ^^


To doskonale oddaje jak szybko lecimy z akcją w tym filmie. XD Ale jak się próbuje opchnąć materiał na co najmniej 2 filmy w jednym to tak już jest.

Jak dla mnie film nie był aż tak zły jak się spodziewałam, że będzie. Ale ten film to dla mnie w ogóle ocenowy paradoks. W jednych aspektach jest najgorszym z całej DT, w innych najlepszym, a z kolei w innych zwyczajnie średnim. Jedno jest pewne jest to zraszowana sieczka scen z których część jest całkiem fajna. Jest tam trochę ciekawych konceptów, ale wykonanych po łebkach i bez głębszego zastanowienia. Tym nie mniej przynajmniej miałam poczucie, że oglądam Gwiezdne Wojny. Nie najlepsze, fakt, ale nadal Gwiezdne Wojny.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 06 Sty 2020, 18:09

Powiem to w trzech słowach.
Dobra
Robota
Disney

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Tarra Strayver » 13 Sty 2020, 12:52

Olałam ten film i nie żałuję, z tego co słyszałam okropny badziew. Cieszę się, że mamy to już za sobą i mam nadzieję że ludzie szybko zapomną o tej trylogii. Bardziej czekam na premierę The Mandalorian s2. Nawet nie dlatego że mandalorianie, tylko dlatego że to po prostu dobrze zrealizowany serial w uniwersum sw, czego niestety nie mogę powiedzieć o trylogii Disneya. :(
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: Epizod IX

Postprzez Dhadral » 14 Sty 2020, 17:28

WIEM Mandalorian s2 i teraz projekt Luminous, zapowiadają się obiecująco. Wreszcie coś co jest ZAPLANOWANE. Owszem te plany mogą być różne, ale przynajmniej będzie spójne.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Epizod IX

Postprzez Merel » 15 Sty 2020, 14:36

Tarra Strayver napisał(a):Olałam ten film i nie żałuję, z tego co słyszałam okropny badziew.



Ja też słyszałem, że badziew, że rozpoczety watek, a nie dokonczony, że to, że tamto. Nie żałuję, że poszedłem. To był w sumie najlepszy film disneya i byl dla ludzi myślących nie schematowo i znających uniwersum chociaż w stopniu podstawowym (Na początku książek ze starego kanonu był zarys całej historii) i duzo "niedokonczonych watkow" jest dokonczonych. Owszem kilka jest "A domysły sie", a niektóre scenybto opera mydlana. Jednak powiem, że warto zobaczyc

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Epizod IX

Postprzez Sh'ehn » 16 Sty 2020, 08:39

Fabuła fabułą, ale był naprawdę ładny wizualnie : ) Patrzenie się przez pięć godzin (2x obejrzany) na ładne obrazki jest ok.

Fabularnie... hm. Chciałabym żeby Arneun podzielił się swoimi fabularnymi uwagami, bo bardzo mi się one podobają - i ogółem się z nimi zgadzam.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron