Cassian Andor Series

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Cassian Andor Series

Postprzez Arneun » 09 Lis 2018, 22:24

Jak w temacie, ogłosili serial aktorski z Cassianem Andorem (ten drugi główny z Rogue One) jako główną postacią. Do jego roli powróci Diego Luna.
(Oczywiście tytuł tematu prawdopodobnie do zmiany, jak już dostaniemy nazwę serialu.)
Rzekomo mamy dostać trochę treści o formowaniu się Rebelii (no bo przecież nie po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci).

Disney zorientował się, że potrzebuje dużo więcej treści, żeby nakręcić swoją platformę streamingową? Może planują parę lat naprzód.

https://www.starwars.com/news/cassian-andor-live-action-series-announced
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Merel » 11 Lis 2018, 15:49

Super. Kolejny serial dla starszego widza. W końcu coś innego niż kreskówki

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Mahiyana » 13 Lis 2018, 12:18

No wiesz, jak konkuruje z Netflixem to będzie potrzebował naprawdę dużo ^^

Merel -> kreskówki też bywają dla dorosłych, a seriale aktorskie dla dzieci, więc ostrożnie z takimi stwierdzeniami bo się kiedyś bardzo zdziwisz. Znając podejście Disneya za dorosłe to nie będzie, ale prawdopodobnie poziom wyżej niż Ressistance czy inne Rebelsy ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Merel » 14 Lis 2018, 18:55

Mah- masz rację, z biznejem nigdg nie wiadomo i fakt, rebelsi byli spoko (mimo, że obejrzałem tylko chyba 2 sezony), jednak wolę filmy i seriale aktorskie, dlatego taki komentarz dałem.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Tarra Strayver » 14 Lis 2018, 19:47

Cassian Andor to kiepski wybór. Wiemy już że ginie w Łotrze1 więc tutaj nie będzie żadnej stawki. Nie będziemy się martwić że coś mu się stanie podczas jego przygód, bo nie ma prawa się nic takiego stać.
Prawdodpobnie kolejny chybiony pomysł żeby zapełnić czymś tą ich platformę streamingową. Nie wiem, kto to kupi. Ja na pewno nie będę tego subskrybować. :)
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Mahiyana » 15 Lis 2018, 00:31

No widzisz Merel, a ja wolę kreskówki, wic bronię ich "potencjalnej dorosłości" ;)

Tarra, stawiam, że wiele ludzi kupi chociaż na jakiś czas. Choć faktem jest, że o ile pojawienie się Netflixa zmniejszyło poziom piractwa, to jak tych platform się narobiło więcej to znowu wzrósł... Kręcimy się w kółko jako ludzkość -.-
A jeżeli chodzi o wybór... cóż... z takim podejściem nie można opowiedzieć historii żadnej postaci, którą znamy w późniejszych czasach ^^ Żadnych prequelów ani nic... Ale szanuję niechęć do takich rozwiązań, po prostu mi to nieszczególnie przeszkadza ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Arneun » 15 Lis 2018, 00:55

Z drugiej strony - czy ktoś jeszcze się obawia o protagonistów w serialach?
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Mahiyana » 15 Lis 2018, 08:07

Zależy co oglądasz ^^
Są seriale gdzie faktycznie nie wiadomo kto będzie następny ^^``
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Tarra Strayver » 15 Lis 2018, 17:50

Znalazło by się kilka kreskówek które przewyższają poziomem seriale aktorskie. Np animacje dc zwłaszcza te starsze z lat 1990 - 2010 nieraz biją filmy z dc na głowę. A w star wars mamy clone wars animated z wczesnych lat 2000 (nie mylić z tcw które jest inną, późniejszą animacją). CW animated było odrobinę przejaskrawione ale to specyfika gatunku. Tak czy inaczej według mnie, jest jedną z ciekawszych pozycji w świecie sw jakie dostaliśmy po 2002 roku. Zdecydowanie chętniej sięgnę po ten serial animowany ponownie niż np po TFA czy TLJ.
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Arneun » 15 Lis 2018, 19:23

Bardziej chodzi mi o to, że albo są seriale nastawione na trzymanie tych samych postaci (większość).
Albo seriale nastawione na eliminowanie jak leci (nieliczne).
W tych drugich widz przeczuwając co się stanie raczej nie przyzwyczaja się do postaci (chociaż słyszałem, ludzi mówiących, że nie chcą żeby Tyrion był następny).
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Retr0 » 18 Lis 2018, 01:01

Fajnie będzie, jeszcze raz zobaczyć K-2SO , ale myślę, że to trochę ślepy zaułek. Ponieważ temat rebeliantów jest już kanonicznie bardzo intensywnie eksploatowany przez książki,komiksy, serial. Choć fajnie , że powstają nowe seriale , moim zdaniem powinny uderzyć w inny temat i czasy.
A wy co o tym myślicie ?
Retr0
a.k.a. Retr0
Aruetii
Awatar użytkownika
Posty: 19

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Merel » 18 Lis 2018, 02:32

Ja bym chętnie zobaczył serial rodem z imperialnej piechoty/piechoty zmechanizowanej/marynarki/wywiadu. Czasy SWTOR/OT. O tym jeszcze nie było ekranizacji.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Mahiyana » 19 Lis 2018, 18:41

Fakt, że to bardzo eksplatowany okres, ale dzięki temu łatwiej o jakieś easter eggi i ogólnie przerzucanie postaci. Jest to jakaś zaleta takiego rozwiązania ^^
A z innych okresów to będziemy mieć The Mandalorian :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Nedz » 20 Lis 2018, 01:39

Kurde sam pomysł na serial o Casianie mi się podoba, ale wolałabym coś o Imperium. :) Bo jak już niektórzy zauważyli rozwijają w zasadzie tylko rebelię, ale z resztą nic.
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Behot » 20 Lis 2018, 12:30

Dokladnie. Losy jakichś Imperialnych żołnierzy (a nawet niekoniecznie tylko żołnierzy) bym oglądał. A jeśli wśród nich byłaby historia jakiegoś imperialnego żandarma, który rozwiązuje zagadki kryminalne, na przykład zabójstwa szturmowca albo kradzieży broni przez zdrajcę na rzecz Rebelii to bym OGLĄDAŁ.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Mahiyana » 20 Lis 2018, 21:27

Piszcie do Disneya :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Cassian Andor Series

Postprzez Merel » 25 Lis 2018, 23:26

Nedz, musimy się kiedyś spotkać :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron