Mandaloriański serial aktorski

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 17 Kwi 2019, 01:30

Ja stawiam cały 25cio litrowy nastaw wina na koniec fermentacji, że takie coś zrobią.

No ostatnio Netflix spory update robi więc jest spora biblioteka ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 17 Kwi 2019, 07:09

Pytanie czy będą mieli na starcie tyle filmów i seriali żeby dało to się sensownie rozegrać.
Zwłaszcza, że część twórczości Disneya jeszcze przez jakiś czas będzie dostępna na innych platformach streamingowych ^^

No ale nie ma co spekulować. Zobaczymy jak to będzie:)
Na razie trzeba poczekać na oficjalny zwiastun i datę polskiej premiery ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Vhipir » 24 Sie 2019, 04:17

https://youtu.be/aOC8E8z_ifw
No i mamy to! Jak Wasze wrażenia po zwiastunie? :D

(nie mam za bardzo warunków do puszczenia newsa na fanpejdża, więc proszę niech ktoś)
Zrobione. - VIII
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Dhadral » 24 Sie 2019, 21:38

:like
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 25 Sie 2019, 22:53

Nijakie tak naprawdę

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 06 Wrz 2019, 09:12

Może i nie jest to jakiś niesamowity zwiastun, ale ma dużo nawiązań do Expanded Universe i na pewno jest dużo lepszy niż najnowszy zwiastun IX Epizodu ^^

Myślę, że jest na co czekać :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Georgia » 15 Paź 2019, 13:58

Merel - mi się wydaje, że poniekąd takie zachowawcze musi być, jak z Wiedźminem. Żeby jak najwięcej ludzi przed ekrany przyciągnąć.
Georgia
Aruetii
Posty: 1

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Urthona » 29 Paź 2019, 09:31

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 29 Paź 2019, 11:11

Spóźniłem się :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Behot » 29 Paź 2019, 18:20

Bardzo dobrze zrobiony zwiastun. Jest nadzieja, że ten serial będzie pierwszą dobrą rzeczą, którą zrobił Disney od czasu Rogue One (ewentualnie Solo, bo nadal nie oglądałem).

Fragment sceny walki ze szturmowcami szczególnie nastraja mnie optymistycznie, bo osobiście jestem fanem większego realizmu niż efektowności w podobnych scenach, a to jest dokładnie taki sposób walki, jaki wyobrażałem sobie używany przez większość Mandalorian, a przynajmniej tych, co są doświadczeni.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Sh'ehn » 30 Paź 2019, 11:34

: ) Mi się podobał ten krótki moment gdzie pojawili się trandoshanie (o ile to byli trandoshanie - bo Bossk miał chyba trochę bardziej wystające szczęki). Wyglądali ok, nic nie krzyczało "HEJ, EFEKTY SPECJALNE". I hełmy szturmowców ładnie przybrudzone.

Merel napisał(a):Spóźniłem się :D


Na podzielenie się wrażeniami nigdy nie jest za późno T : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Ratbor Vit » 30 Paź 2019, 13:25

Mnie się szczególnie podoba, że zbroja wreszcie spełnia swoje zadanie - chroni przed blasterami (walka ze szturmowcami oraz z Quarrenem)

Według mnie to byli Trandoshianie, Bossk mógł po prostu mieć inną budowę

Nie mogę się doczekać tego serialu i chyba aż zobaczę, jak by wykupić (i w ogóle ceny czy zasady) konto na Disney+
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 10 Lis 2019, 15:45

Jest na co czekać :)

Na czele Disneya stoi aktualnie Bob Iger. Podczas ostatniego spotkania z inwestorami zapowiedział on, że już 31 marca 2020 roku usługa Disney+ zadebiutuje w Europie. Konkretnie: w Europie Zachodniej. Aby sprecyzować, wymienił nawet pięć krajów: Wielką Brytanię, Niemcy, Francję, Włochy i Hiszpanię, po czym szybko dodał, że na nich lista wcale się nie skończy. I choć Polska nie jest kwalifikowana do tej grupy, nie jest wykluczone, że tego samego dnia serwis trafi do naszego kraju.

( http://www.benchmark.pl/aktualnosci/disney-plus-kiedy-premiera-w-polsce-jaka-cena.html )

Chyba Disney nie chce żeby Europejscy fani oglądali pierwsze seriale na ich platformie legalnie :/
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 10 Lis 2019, 17:21

Majo za dużo piniondzy;_;

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Behot » 11 Lis 2019, 13:45

Z tego co wiem wystarczy VPN. I jest to legalne. A raczej nie jest nielegalne.
W końcu i tak płacisz abonament Disney+, więc to tylko ominięcie tej niedostępności.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 11 Lis 2019, 14:12

Ciekawe jak to VPN na telewizorze omine :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 11 Lis 2019, 14:20

Możesz go zainstalować na poziomie routera z tego co wiem ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 11 Lis 2019, 14:32

Image

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Nomi Daar » 12 Lis 2019, 21:05

Jak tam wrażenia po pierwszym odcinku vode? Obejrzane? :)

Moje odczucia określiłabym jako mieszane. Klimacik star warsów czuć, IG bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mam jednak pewne obawy do tego w którą stronę idą z Spoilertą małą społecznością Mando którą zobaczyliśmy w tym odcinku Koniec Spoilera. Po zakończeniu odcinka, a dokładniej po ostatniej scenie jestem też pełna obaw do tego jak dalej pociągną ten konkretny wątek, a co pewnie z tym związane - cały serial. Czuję taki lekki niedosyt, bo nie jest to do końca to czego się spodziewałam, a niestety to zaskoczenie nie jest całkiem pozytywne. Mimo to czekam co pokażą dalej, bo sama postać Mandalorianina jest jak dla mnie spoko. Poza tym bardzo mi podeszła muzyka z tego odc :)
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Dhadral » 12 Lis 2019, 23:44

Obejrzane. :D
I nadal nie jestem pewna co czuje. Były momenty pełnej radochy i takie trochę "whaaat?".
Mimo to stylistyka bardzo mi pasuje, a arty puszczane wraz z napisami końcowymi były po prostu śliiiiczne. Dialogi są napisane ładnie. I tak jak podejrzewałam główny bohater pewnikiem zostanie kopalnią Catchphrases'ów, ten odcinek zdecydowanie wygrała kwestia "I'll like these odds". :like :like :like
Zgodzę się z Nomi, iż ostatnia scena napawa obawami co do dalszej fabuły, bo to była jedna z tych plotek, co do których liczyłam, iż nie będą prawdziwe. Jednak w TCW Filoni dowiódł, że z pomysłów, które na papierze wyglądają słabo potrafi stworzyć całkiem udany efekt końcowy więc dopóty, dopóki sezon się nie skończy postaram się pozostać łagodnie optymistyczna w tej kwestii.
co do SpoilerMando społeczności Koniec Spoilera jej wygląd mnie aż tak nie martwi, w końcu może to wyglądać rożnie. Bardziej dziwi mnie iż wprowadzili ją tak szybko. Spodziewałam się, iż jeśli zobaczymy coś takiego to raczej w drugiej połowie sezony, a na pewno nie wcześniej niż w trzecim odcinku. Jak również dziwi mnie iż Spoilertak szybko poruszono kwestię przeszłości głównego bohatera, a przynajmniej w tej formie, spodziewałam się bardziej delikatnych "hintów" pozwalających snuć widzom rożne teorie, a tu trochę pocięty, ale jednak dość kompletny flash-back. Niby główny bohater miał być raczej tajemniczy, a wydaje mi się, iż po pierwszym epizodzie wiem o nim zaskakująco dużo. Koniec Spoilera

Podsumowując, były elementy "Whaaat?", były elementy WOOOW, było kilka "nie za szybko aby?". Ale na razie nie było elementów, które totalnie by mi zgrzytnęły. Odcinek podobał mi się na tyle, że czekam na następny więc chyba dobrze.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Sh'ehn » 13 Lis 2019, 00:36

Bu! Chętnych do spoilerowych dyskusji zapraszam tutaj.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 13 Lis 2019, 03:56

Mamy spojlerowac w temacie Arakyela na temat jego broni?

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Sh'ehn » 14 Lis 2019, 00:12

Meh, zły link, różnica jednej cyferki - każdemu się zdarza. Na przyszłość proszę, napisz mi PW, to szybciej zauważę że mam poprawić. :owl
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 14 Lis 2019, 05:39

Oko

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Sh'ehn » 09 Maj 2020, 02:53

Z podszeptów Mocy wynika, że w drugim sezonie zobaczymy na ekranie znajomy Wizjer.
Byłoby miło - ale jak to z Mocą, odrobina sceptycyzmu nie zaszkodzi.

Za podesłanie artykułu dziękuję Dhadral.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 09 Maj 2020, 09:58

W odcinku 5 to był Boba? Ja myślałem, że szef gildii łowców nagród przez ten szczęk metalu w butach

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 15 Wrz 2020, 19:16

Wylądował trajler drugiego sezonu The Mandalorian!

https://youtu.be/eW7Twd85m2g
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Vhipir » 18 Wrz 2020, 16:11

Dajcie mi to już ;____;
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 23 Wrz 2020, 23:45

No to jedziemy ze spekulacjami:

Zakapturzona to Jedi?
SpoilerPojawi się Ahsoka (obsada sugeruje że tak)? Koniec Spoilera

Scena z X-wingami trochę zastanawia. W Resistance (którego przebolałem 5 odcinków) republika korzysta z nowszych T-80 (jeśli dobrze pamiętam nomenklaturę).
Na ekranie mamy T-7coś(3?). Albo to ramy czasowe... albo mamy starcie z ruchem oporu, co zapowiada się ciekawie.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Marik Awaud » 24 Wrz 2020, 15:16

Moim zdaniem zakapturzona to raczej Sith albo inna użytkowniczka ciemnej strony. Dlaczego?
1.Ogólny wygląd - czarny płaszcz i jakieś takie "podstępne spojrzenie". Możliwe że będzie udawała jedi, żeby udawać że chce opiekować się małym Yodą, po to tylko, żeby wykorzystać go do własnych celów (lub jej mistrza czy mistrzyni - zdecydowanie wygląda mi na uczennicę bardziej niż mistrzynię).
2.Trailer sugeruje kolejny konflikt z imperialnymi. W końcu nie zostało wyjaśnione dlaczego imperialni chcą dorwać dzieciaka (nie jest to powiedziane wprost, ale na 99,9% wiedzą, że mały jest potężnym użytkownikiem Mocy). Dlaczego post-imperium miałoby się nim w ogóle interesować? Samo Imperium bez Palpatine`a, Vadera i garstki Inkwizytorów nie było "Imperium Mocy" jak Imperium Sithów. Chyba że właśnie za imperialnymi stoi jakiś inkwizytor lub inkwizytorka, tudzież inny użytkownik/użytkowniczka ciemnej strony. Dlatego też zakapturzona moim zdaniem może być powiązana z nimi. Poza tym walka głównego bohatera z użytkownikiem, bądź użytkowniczką ciemnej strony (a przede wszystkim miecza świetlnego :P ) byłaby cholernie widowiskowa (szczególnie jak Mando sam dzierżyłby mroczny miecz) i myślę że wiele osób na to czeka.
Co do X-wingów, to są dwie sceny. W pierwszej lecą obok statku głównego bohatera i aktywują "płaty w pozycji bojowej", co niekoniecznie sugeruje, że walczą z nim. Mogą walczyć razem przeciwko np. post-imperialnym. W drugiej scenie (co ważne - można z dużą pewnością stwierdzić że to dwa zupełnie oddzielne wątki - świadczy o tym miejsce) ścigają go, ale w "spokojny" sposób, czyli bez strzelania seriami z działek (nawet na postrach), więc raczej nie mają aż takich złych zamiarów.
Myślę że z Ruchem Oporu raczej nie, pamiętajmy że w 1 sezonie też pojawiły się X-wingi, które należały do "Nowej Republiki". Trzeba pamiętać że taki twór istnieje, a unicestwiony zostaje dopiero w połowie TFA (swoją drogą, najbardziej nieudolnie pokazane zniszczenie jakiejś frakcji jakie widziałem).
Ostatnio edytowany przez Marik Awaud, 24 Wrz 2020, 20:22, edytowano w sumie 1 raz
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 24 Wrz 2020, 19:35

1. Nie startowałbym z założeniem Sith -> pamiętaj, że w Nowym Kanonie mamy potencjalne źródło Jedi, podczas gdy brakuje nam potencjalnego źródła Sithów (wiemy bardzo mało o Sithowskim potencjale szkoleniowym - Akademia Ciemnej Strony nie istnieje, Inkwizytorzy poszli w odstawkę przed bitwą o Endor, nawet chyba przed Bitwą o Yavin, a jest silnie implikowane, ze Palpek dalej funkcjonuje zgodnie z zasadą dwóch (w TCW to jego powód atakowania Maula i Opressa) ). Podczas gdy źródłem Jedi są niedobitki po rozkazie 66.

2. Imperialni mogą po prostu doceniać możliwości wynikające z użytkowników Mocy, podobnie jak doceniali (nie posiadając silnego Mocą przywódcy) w Legendach (próba porwania Anakina Solo za dzieciaka? Klony C'baotha? )

Sceny z X-wingami jak na mnie właśnie sugerują konflikt. Na początku mamy typowe otoczenie i przechwycenie (to jest ten moment kiedy liczycz, że cel poleci dobrowolnie pod eskortą), połączone z zastraszeniem (przełączenie na tryb bojowy). Po czym zakładam, że to nie zadziałało, co skutkowało drugą sceną, czyli atakiem.
A co do założenia, że skłaniałbym się ku Ruchowi Oporu - tak jak pisałem kierowałem się modelem X-winga i tym, że obstawiałem że Nowa Republika korzystała już z T-85 (tutaj drobna poprawka, poprzednio pisałem o T-80), które po prostu wyglądają inaczej.

T-70:


T-85:


(w szczególności różnice widać na spodzie dzioba) i jestem praktycznie pewien, że X-wingi w trailerze to T-70
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Marik Awaud » 24 Wrz 2020, 20:13

1.Nie trzymałbym się tu za bardzo pojęć "Nowy kanon" czy "Stary kanon". Jeśli zdaniem twórców coś dobrze się "sprzeda" to Dartha Vadera wskrzeszą. A w nowej trylogii już i tak dali popis braku logiki i ogólnie nie wyjaśnionych spraw (chociażby rycerze Ren, których geneza, pochodzenie, czy nawet umiejętności są w trylogii tematem tajemniczym). Myślę że bez problemu technicznego byliby w stanie wprowadzić jakiegoś użytkownika ciemnej strony. Ot chociażby dadzą jakiego ex-protegowanego imperatora lub Vadera, albo po prostu samozwańczego użytkownika ciemnej strony. Ok działał zgodnie z zasadą dwóch, ale nie przeszkadzało mu to używać innych użytkowników ciemnej strony nie będących Sithami (Ventress podczas wojen klonów, inkwizytorzy za panowania imperium).
2.Może tak, może nie. Nie będę się kłócić bo to również ma sens ;) Niemniej z tego co kojarzę (niestety wydarzenia dziejące się po "Powrocie Jedi" znam dość pobieżnie) to Anakina próbował porwać Palpatine, kiedy skończyły mu się klony. A klony C'Baotha były częścią planu Thrawna. Pierwszy był użytkownikiem Mocy, a drugi był światłą istotą, która miała dużą wiedzę na wiele tematów, w tym również Mocy (poczuł to na własnej skórze). Więc nie były to takie "zwykłe" imperialne" osoby, tylko mocno będące w temacie. Myślę po prostu, że ta zainteresowana osoba imperialna może albo być użytkownikiem ciemnej strony, albo mieć z takim użytkownikiem, bądź użytkownikami, powiązania.
3.Może, aż tak na x-wingach się nie znam. Myślę jednak, że jeśli chcą z serialu The Mandalorian robić osobny czasowo byt to nie będą wprowadzać wątku Ruchu Oporu, bo prowadziłoby to do nieuniknionego wątku z Najwyższym Porządkiem. Jeśli będą chcieli jednak połączyć to ze sobą, to to zrobią i wtedy oczywiście masz rację że to myśliwce Ruchu Oporu.
Ogólnie obawiam się że i tak nasze teorie, skądinąd całkiem logiczne, zderzą się z komercyjnym nastawieniem. Jak będą chcieli wprowadzić coś, co ich zdaniem przyciągnie zainteresowanie, to to zrobią, a logicznym wyjaśnieniem tego zajmą się później :( Niemniej jeśli drugi sezon utrzyma poziom pierwszego, to będę zadowolony i tak :)
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 24 Wrz 2020, 21:29

To dodam tylko jedną rzecz. W odróżnieniu od sequeli, za The Mandalorian odpowiadają ludzie, którzy jednak SW lubią, szanują fanów i wiedzą co robią (przede wszystkim Favreau i Filoni).
I o ile można się nie zgadzać z wizją SW tego drugiego, to przynajmniej prezentuje on jakiś poziom w dbaniu o świat (w odróżnieniu od KK, która moim zdaniem wydaje się cenić bardziej odhaczanie checkboxów rzeczy, które mają się znaleźć w filmach, zamiast dbania o jakość materiału).
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Marik Awaud » 24 Wrz 2020, 21:58

W takim razie mam nadzieję że wygra takie podejście, jak to przedstawione przez Ciebie ;)
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 16 Paź 2020, 18:28

I... w ramach akcji budowania hype'u na serial pojawił się kolejny materiał, tym razem teaser
https://www.youtube.com/watch?v=7fUNPLWkykI&feature=emb_title
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron