Sabacc od Hasbro

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Sabacc od Hasbro

Postprzez Arneun » 27 Maj 2018, 12:13

Otóż jak wszyscy wiemy Han wygrał Sokoła w Sabacca. Ładnie to i pięknie, a że mamy pokazaną rozgrywkę w filmie... Hasbro dostarczyło nam kompletny zestaw do gry.
Ja cały czas nie mogę wybaczyć zamienienia płytek elektronicznych na papierowe (poza tym wyglądają jakby było warto je na czymś dodatkowo nakleić, albo zalaminować, żeby się nie zgrywały tak bardzo).

Ale jakby ktoś był zainteresowany, to powstało:
https://www.amazon.com/Star-Wars-Solo-Card-Game/dp/B072VXWP2C
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Sabacc od Hasbro

Postprzez Mahiyana » 27 Maj 2018, 13:44

Tu można się lepiej przyjrzeć
https://www.hasbro.com/en-us/product/star-wars-han-solo-card-game:8A696B52-AB89-4261-BBAC-4E650A91B493

Pomijając brak fajnych żetonów bo to pewnie koszty, zastanawia mnie czemu nie nazwali tego sabacc. Gdyby nie to że to Hasbro to pomyślała bym, że to jakieś granie na prawach autorskich, ale tak to nie wiem :/
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Sabacc od Hasbro

Postprzez Radok » 28 Maj 2018, 14:18

Opcja fajna. Zwłaszcza trafi do kogoś, kto tematu nie zna, a chce wnuczkowi, córce, koledze coś ze SW kupić, bo teraz nowy film w kinie i by się ktoś cieszył, a się tymi pew-pew i laserowymi dzidami interesuje.
Kupić, bym nie kupił... ale jakbym dostał to też bym nie płakał ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Sabacc od Hasbro

Postprzez Mahiyana » 28 Maj 2018, 15:45

Nie ma co kupować, zrobimy własną wersję! :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron