Kolejna trylogia SW

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Kolejna trylogia SW

Postprzez Merel » 10 Lis 2017, 10:06

Jak podaje spidersweb.pl Disney zapowiedział kolejną trylogie SW:
https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2017 ... logia/amp/

Mają rozmach, dobrzy ludzie :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Mahiyana » 10 Lis 2017, 16:59

Film z Bobą niech zrobią, a nie jakieś trylogie kolejne :P
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Merel » 10 Lis 2017, 19:29

Którą nią? :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Mahiyana » 10 Lis 2017, 23:35

Literówka ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Merel » 11 Lis 2017, 00:55

:D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Arneun » 11 Lis 2017, 01:14

Nie jestem specjalnie zaskoczony - Disney zapowiedział, że dopóki będą przychody dopóty będą kolejne filmy. A mają już jedno ciągnące sie universum (Marvel), które przynosi spore zyski z kolejnymi filmami, więc pewnie będą kontynuować historię ile wlezie.

A kontynuując offtop: "Te litrówki mnie kiedyś zabiją... To znaczy... Literówki"
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Merel » 11 Lis 2017, 01:35

Z jednej strony się cieszę, że mój ulubiony alter świat się rozszerza, a z drugiej czuję wielki niepokój. Oby tego nie spiertymtyrymtym jak to często bywa w świecie kina.....

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Kolejna trylogia SW

Postprzez Tarra Strayver » 16 Lis 2017, 13:52

Osobiście traktuje nowe filmy jako alternatywne uniwersum, ale chętnie oglądam. Na 4 trylogię też się wybiorę jaka by nie była, choćby po to by mieć jakieś zdanie na jej temat.
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron