Star Wars Kolekcja od De Agostini

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Kiryl » 12 Wrz 2017, 05:12

Tak to tutaj zostawię, może kogoś zainteresuje (osobiście wybrałem opcję premium (T) )
https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/starwars/
Even in death, I still serve.
Kiryl
a.k.a. Goor’verd
Mando'ad
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 208

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Mahiyana » 12 Wrz 2017, 07:53

Myślicie, że będzie 70 numerów tak jak na grafice promocyjnej?

Ogólnie to nie wiem... niby 84 złote miesięcznie to nie jest dużo (choć jeżeli faktycznie mamy tutaj 70 numerów to wyjdzie 5880 zł).
Pytanie jeszcze jak to dostarczają, bo w sumie im mniej mam doczynienia z kurierami i listonoszami tym lepiej -.-. Wie ktoś jak to wygląda?

No i nigdy nic nie prenumerowałam - jak to wygląda z tą zapłatą po odbiorze? Czy to implikuje kuriera? :/
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Merel » 12 Wrz 2017, 09:56

Cholera znowu dylemat, gwiezdne wojny czy głód :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Radok » 12 Wrz 2017, 17:23

Merel... ja mam inny dylemat... gdzie to wsadzić... Półek z gumy nie mam i niestety trzeba będzie chyba coś sprzedać, a wybór ciężki bo komiksami ostatnio obrodziło (Deadpool, DC, Marvel, czy Dredd).

Sądząc po seryjnych wydaniach DC i Marvela, jakość może być całkiem niezła jak na przedruki, a groźby wydania całości mogą się spełnić. Oj kusi... kusi.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Dhadral » 12 Wrz 2017, 23:39

Przypuszczam, że w paczkach po 2 numery. Przez Pocztę Polską, będziecie dostawać awizo. Bo to gabaryt. Ja zamawiałam od DA Star Wars modele statków i przychodziły właśnie tak.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Mahiyana » 13 Wrz 2017, 07:29

Dziękuję za informacje.
A jak to wyglądało z płatnością w takim razie?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Kiryl » 13 Wrz 2017, 11:40

Odnośnie płatności (jak donosi mój współlokator, który prenumeruje inną kolekcję komiksów) w paczce dostajesz druczek z informacjami do płatności, na którą masz 14 dni od otrzymania przesyłki :)
Even in death, I still serve.
Kiryl
a.k.a. Goor’verd
Mando'ad
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 208

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Mahiyana » 13 Wrz 2017, 18:00

Kiryl napisał(a):Odnośnie płatności (jak donosi mój współlokator, który prenumeruje inną kolekcję komiksów) w paczce dostajesz druczek z informacjami do płatności, na którą masz 14 dni od otrzymania przesyłki :)


A jak nie zapłacę? Albo w ogóle nie odbiorę wysyłki z poczty?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Dhadral » 13 Wrz 2017, 22:36

Jak nie zapłacisz w 14 dni wyślą ci listem przypomnienie o zapłacie (kolejne 14 dni), potem kolejne (kolejne 14 dni). Później zaczynają grozić sądem/komornikiem. Nie polecam tak długo czekać z zapłatą. Acha i jak chcesz zrezygnować to musisz jakiś tam formularz wypełnić. Przestanie płacić i odesłanie towaru nie liczy się za zakończenie umowy, o ile nie wypełnisz tego druczku.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Mahiyana » 13 Wrz 2017, 22:41

No to nie brzmi tak źle
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Radok » 15 Wrz 2017, 16:01

Nie brzmi źle, dopóki zamiast komornika przyjdzie Sasza i Vladimir... :wink:
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Dave » 01 Lut 2018, 10:20

Podbijam temat, bo jestem ciekawy jak wrażenia, wczoraj wyszedł 3 tom, macie już?;d
Dave
Aruetii
Awatar użytkownika
Miejscowość: Skierniewice
Posty: 4

Re: Star Wars Kolekcja od De Agostini

Postprzez Kiryl » 02 Lut 2018, 20:54

Mnie wysłali za darmo 4 pierwsze tomy, jako, że zamówiłem prenumeratę na samym początku :) Wyglądają naprawdę super, natomiast nie miałem jeszcze czasu ich przeczytać ^.^
Even in death, I still serve.
Kiryl
a.k.a. Goor’verd
Mando'ad
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 208


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron