Star Wars Blips

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Star Wars Blips

Postprzez Mahiyana » 05 Wrz 2017, 08:18

Po Forces of Destiny, które nie były najlepszej jakości przyszła pora na Star Wars Blips (które można obejrzeć na przykład tu).

Mando nie ma, ale i tak są fajne.

Animacja może nie jest jakoś super dopracowana, ale ma klimat i nie martwi się takimi głupotami jak tło o ile nie jest to koniecznie potrzebne, co z pewnością wpływa pozytywnie na jakość animacji postaci. No i jest to ewidentnie klasyczna animacja, więc ode mnie wieeelki plus :D

Jeżeli o postaci chodzi o mamy tu głównie BB-8, R2-D2, Porgsy i Chewbaccę, ale pojawiają się też inne droidy i szturmowcy.

Jest to ewidentna reklama kolejnej części, więc Mando się pewnie nie doczekamy, ale ja i tak polecam :mytho
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Blips

Postprzez Merel » 05 Wrz 2017, 09:25

Uśmiech sam na twarz wskakuje :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Star Wars Blips

Postprzez Mahiyana » 05 Wrz 2017, 12:26

Merel napisał(a):Uśmiech sam na twarz wskakuje :D

No to już pobili Forces of Destiny :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Blips

Postprzez Arakh Ha'an » 06 Wrz 2017, 02:23

Musiałem to oglądać po kilka razy :D
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron