Nowy Battlefront?

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Nowy Battlefront?

Postprzez Neithenkaj » 10 Cze 2014, 00:01

Trafiłem przed chwilą na taki link.:
https://www.youtube.com/watch?v=2yKv45X ... e=youtu.be

Ktoś już coś wie? Składać nowy komputer czy nie składać?
Neithenkaj
Były Członek
Posty: 12

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ozzik » 10 Cze 2014, 02:43

Wiosna szykuje się ciekawa, przydałoby się zmodernizować kompa. Ale grafa w tym Battlefroncie chyba nie będzie aż tak wymagająca, ale Wiedźmin obliguje do nowego sprzętu. Jak Dice dobrze pójdzie optymalizacja to będzie jak z Crysisem 3 dobre efekty, przy niedużych osiągach sprzętu.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 10 Cze 2014, 06:42

Neithenkaj, to czy składać czy nie zależy od Twojego obecnego kompa ;)
Gra powstaje na silniku Frostbite 3, więc wymagania mogą być sporawe. Natomiast jeśli BF4 chula Ci bez problemów, to nie powinieneś się martwić o nowego Battlefronta :)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 10 Cze 2014, 12:06

Neithenkaj napisał(a):Trafiłem przed chwilą na taki link.:
https://www.youtube.com/watch?v=2yKv45X ... e=youtu.be

Ktoś już coś wie? Składać nowy komputer czy nie składać?


O widzę kolega szachista (sądząc po refleksie :P - zapowiedź była już w zeszłym roku: https://www.youtube.com/watch?v=izdYT9pEanI ).
"Trailer", a raczej przechwałki deweloperów z obecnego E3 pokazuje jedynie, że DICE i EA poza robieniem klonów BF3 próbuje odświeżyć markę. Jednak ja sceptycznie zaczynam podchodzić do tematu. Bo od zeszłego roku pokazali jedynie urywki map w wersji pre-alpha :(. A premiera w przyszłym roku.
Co do wymagań to tak jak napisał Vassk, jak BF4 działa to i wszystko pójdzie co na Frostbite zmontowane jest. A jako alternatywa pozostaje zakup PS4 lyb XO ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 10 Cze 2014, 14:07

Bardzo lubiłem Battlefronty i pewnie jak się pojawi to kupię, choć w tej chwili jakoś się nie ekscytuję. W ogóle po za ep 7 to na nic za bardzo nie czekam. A co do tego że wydawcą jest EA...
To znaczy dla mnie mniej więcej tyle że nie opłaca się kupować tego w dniu premiery. Jak Ubisoftowi czy innym firmom jako tako ufam, tak EA wyrobiła sobie u mnie opinie firmy, która robi sobie z graczy jaja i wydaje niegrywalny chłam pełen błędów i mikro płatności. A następnie dopiero zaczynają robić patche jeden po drugim by naprawić błędy i nie działające serwery.

Jak mówi Biblia: ''Może nie do końca na to czekaliście, ale to właśnie dostaliście''
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ijaat Intari » 10 Cze 2014, 14:45

Nie trzeba mieć dobrego kompa, starczy stary monitor :D ja mam grafe 512 mb Gforce 9800GT i stary monior LCD 17 cali (kwadraciok) i Battlefield 3 na ful idzie bez zająknięcia :D a wrażenia z grania we wszystkie gry są zacne i jak dla mnie wystarczające. Ja akurat nie potrzebuje monitora na pół ściany.. starczy 17 cali i gicio :mrgreen:
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 10 Cze 2014, 15:11

Tylko pamiętaj o tym, że BF3 jest już nieco wiekowy i hula na poprzedniej wersji Frostbite'a ;) a nadchodzący Battlefront z całą pewnością będzie chciał się pochwalić graficznym przepychem...
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ozzik » 10 Cze 2014, 15:23

Teraz nowa generacja sprzętu przecież się pojawiła(konsole) i wszystkie gry muszą być graficznie podciągnięte, jeszcze trochę i pojawi się nowy standard RAMu i innych badziewi, aby komputery mogły przewyższyć nowe konsole. Jeju jak ten sprzęt szybko się starzeje.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ijaat Intari » 10 Cze 2014, 15:48

Możliwe z mój komp nie wydoi przy Battlefront 3 ale na pewno na połowie wymagań powinien hulać. Jeśli znajdę prace to planuje jakieś odświeżenie kompa o grafice w cenie tysiaka i nowego monitora. Się wszystko okaże. Jak na razie auto pochłania wszystki budżet xD
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 10 Cze 2014, 16:18

Ijaat, ja bym Ci radził uwzględnić wymagania pod BF4 - bo na tej samej wersji silnika bedzie działać Battlefront.

A skoro przy BF4 jesteśmy to skłaniam się do zdania Araxussa. Battlefield 4 był płatną betą - niczym więcej - nawet teraz płacenie za niego więcej niż 40 zł dla mnie jest złodziejstwem w biały dzień. EA miewa problemy z dotrzymaniem terminów. Dlatego wczoraj oglądając relację z E3 "z doskoku" (tak to jest jak dziecku trzeba bajki poczytać) zobaczyłem zapowiedź Battlefronta - ucieszyłem się, ale potem zobaczyłem materiał i... meh, bez rewelacji. Zostało im kilka miesięcy prac, a pokazali TO???
Nie chce krakać ale mam wrażenie, że ponownie dostaniemy niedopracowany produkt, który będzie łatany przez kilka miesięcy.

Ozik -> Nowa generacja sprzętu mówisz? Pewnie masz na myśli PS4 i XO. Szczerze to mój komputer, który ma kilka lat bez modernizacji generuje lepsza grafikę niż te konsole. Fakt generacja 8 się pojawiła, ale nic nowego nie wniosła - nadal to PC ma przewagę nad tym sprzętem (może dlatego, że nowe konsole wychodząc były już przestarzałe i w tyle do sprzętu PC ze średniej półki cenowej).
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ozzik » 10 Cze 2014, 16:54

Ale chodzi o to, żeby staniało wszystko, bo jak na razie PC o konfiguracji podobnej/lepszej od 8 generacji, jest poza moim zasięgiem, a jak wyjdzie np. DDR4, albo jakiś nowy wariant przyłącza kart, to wszystko potanieje. Na razie i tak muszę zastanowić się nad czymś lepszym, a przynajmniej na dodaniu RAMu i ewentualnej wymianie grafiki + podkręceniu procka i wymianie chłodzenia. Wszystko idzie do przodu zanim się obejrzymy będą systemy 128 bitowe a 32 odejdzie w niepamięć.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Ijaat Intari » 10 Cze 2014, 17:33

Ja się tam nigdy nie kierowałem kupnem sprzętu pod jakieś tam gry ponieważ 80% moich gier pochodzi z roczników 2002-2006 :D a one nie wymagają znaczącej grafiki :P jedynie seria mass effect, battlefield i 2 ostatnie odsłony red faction to najbardziej wymagające gry na mojej liście posiadanych gier :D Jak kupie to jakąś lepszą grafikę, żeby mi pasowała pod płytę główną i nieprzekraczana mojego nadwyrężonego budżetu, bo obecnie komp to tylko poboczna sprawa bo i tak nie mam czasu na granie. Studia skutecznie mi to uniemożliwiają :} a jak znajdę pracę to już nawet nie mówię
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez KatharSiS » 10 Cze 2014, 20:16

Co do nowego Battlefronta to na razie nie ma co się przejmować :P Większe info o tej produkcji będzie dopiero na wiosnę przyszłego roku
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 10 Cze 2014, 21:43

A aktualizacje i działające serwery 3 miesiące po premierze ;)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 10 Cze 2014, 21:45

Ja tam myślę, że EA wyciągnie jakieś wnioski z ostatniego cyrku z BF'em i sprezentuje nam w pełni gotowy, dopracowany produkt. Ich ocena w oczach graczy ciągle spada, więc będą się starali podreperować wizerunek lepszej jakości produkcjami. To oczywiście takie moje małe marzenie... :)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 10 Cze 2014, 21:54

Bf był tylko jedną z wielu takich wtop. Weźmy choćby nowe simcity za przykład. Nie grałem w to, ale wiem że gracze którzy kupili tę grę od razu otrzymywali produkt który wywalał do pulpitu połowie z nich na samym początku. A ci którzy dali radę to gówno odpalić dostawali na wejściu info że sorry błąd z serwerem spróbuj innym razem.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 10 Cze 2014, 21:58

Tak to prawda, w sumie jadą po nich równo od dłuższego czasu. Zobaczy się jeszcze bliżej premiery co się święci :)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 10 Cze 2014, 23:19

Vassk optymista z Ciebie, nie ma co. Zresztą zobaczcie jak na E3 zaprezentowało się obecnie EA. Najnowszy Battlefield niczym, nie różni się od poprzedniego i to w zasadzie jedyna gra, którą w pełni pokazali, bo reszta jest albo robiona, albo projektowana...

Póki co pozostaje nam czekać premierę i stabilną wersję gry... bo gracze BF4 chyba nadal takowej się nie doczekali ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 10 Cze 2014, 23:51

Za 3 lata się kupi BF3, i powinno być już bez bugów i z działającym multi. Potem dokupi się jeszcze 3 DLC żeby dało się grać nie tylko rebeliantami ale i imperium, a i dokupi się Fett pack na koniec za kilka euro by można było odblokować Bobę na miesiąc.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Mynock » 11 Cze 2014, 00:46

Ten hm... trailer z braku innego słowa nie niósł ze sobą wiele więcej jak przekaz "my też jesteśmy fanami SW, więc nie pozowlimy spieprzyć tej gry". Czy to tylko chwyt marketingowy, czy prawdziwe przesłanie- nie wiem. Ale grę pewnie i tak kupię jako fan serii. Jeśli będzie klonem Battlefielda w uniwersum SW to dla mnie spoko. Coś takiego mnie zadowoli.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Krayt » 11 Cze 2014, 23:22

Prawdę mówiąc to trochę się zawiodłem tym trailerem - nie wygląda to jak nic nowego na razie, aczkolwiek źle też bynajmniej się nie zapowiada. Po prostu spodziewałem się trochę więcej. Kupiłbym go nawet niedługo po wyjściu, ale i tak pewnie by mi nie działał na sprzęcie.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez KatharSiS » 12 Cze 2014, 00:59

Chcecie czegoś nowego od EA? Od DICE? Ci ludzie od 3-4 lat wydają Battlefielda, który różni się tylko cyferką po tytule :D
Battlefront niczego nie zmieni i nic rewolucyjnego nie wprowadzi :)
Mogę i chciałbym się mylić, ale raczej nie
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 12 Cze 2014, 09:22

Kiedyś mocną stroną Battlefielda było to, że nie był jak CoD (kopiuj-wklej-wydaj) - dwa lata temu gdy na rynku pojawił się BF3.5 - nazywany przez wielu ludzi Battlefield 4 - miałem jeszcze nadzieję, że DICE zrobi z nowym Battlefrontem coś naprawdę dobrego. Ale po zapowiedzi Battlefield: Hardline i tym co pokazali w beta-testach, zaczynam się obawiać.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez X-Yuri » 12 Cze 2014, 16:38

Radok napisał(a):Zostało im kilka miesięcy prac, a pokazali TO???

Co masz na myśli pisząc o kilku miesiącach? ; d W filmiku, jeśli dobrze rozumiem, jest info, że nowe wieści będą na wiosnę przyszłego roku - a biorąc pod uwagę, że między kolejnymi_wieściami a premierą też musi trochę minąć, to z rok na tworzenie produktu chyba jeszcze mają? ; d Chyba, że wiesz coś czego ja nie - gry nie moja działka, mogłem coś przeoczyć ; d

Swoją drogą - myślicie, że dodadzą też pojazdy kosmiczne? W BattleFronta II nie grałem, nie wiem jak to tam wypadało, ale w I, cóż, TIE/XWingi/itd przydawały się tylko żeby się szybko przemieścić z jednego końca planszy na drugi ; d (Chociaż to opinia singlowca który nie grał w Multi, może w nim i z realnymi graczami za sterami było więcej zabawy...)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 12 Cze 2014, 17:08

Ok. Kilka miesięcy to faktycznie optymistyczny termin( liczyłem gdzieś tak zakończenie procesu tworzenia kodu gry do lutego - ale plany są na 2 lub 3 kw. 2015) - dla mnie to powinien być czas na skończenie gry, beta-testy, tłoczenie, pakowanie dystrybucja stabilnej gry.

Pamiętaj, że oficjalne prace trwają od maja 2013 roku... A skoro od roku mają zrobione tyle co zaprezentowali na E3 - czyli wersję pre-alpha - to raczej nie wróże stabilnego kodu w dniu premiery.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 12 Cze 2014, 17:12

Yuri, myślę, że tak. Pytanie tylko jak to zrobią-czy bitwy kosmiczne będziemy rozgrywać na osobnych mapach tak jak w bf2(co było chyba najlepszą cześcią gry) czy zrobią to tak jak miało być w anulowanym Battlefront III gdzie pola bitew miały być wielopoziomowe tak by dało się poruszać między polem bitwy na powierzchni planety, a przestrzenią kosmiczną po prostu wsiadając w myśliwiec.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Radok » 12 Cze 2014, 17:22

Takie rozwiązanie istnieje w Battlefront Elite Squadron na PSP (który to tytuł ma podejrzanie podobną fabułę do zarysu jaki się kiedyś pojawił w opisie anulowanego BFIII). Podejrzewam, że raczej nie wykastrują gry z tego elementu. W Battlefieldach pojazdy latające często odgrywają istotną rolę na polach bitew, zatem czemu mieli by to ograniczyć.

A teraz ciekawostka:
Screen ze skasowanego BFIII


I teoretycznie pokaz możliwości silnika w nowym BF:



I dla porównania BF4 na silniczku Frostbite:


Jak sądzicie... jest szansa, że Battlefront będzie sycił nasze oczęta rozgrywką godną współczesnych wymagań (nie tylko pod kątem grafiki)? Chcielibyście w tej grze tryb dla pojedynczego gracza?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 12 Cze 2014, 17:49

Nie przepadam za multi, chyba że gram z kumplami. Są zawsze problemy z pingami, problemy z zebraniem graczy i rozpoczęciem gry. Problemy z nieuczciwymi graczami i trollami które sabotują swoją drużynę. Problemy z doswiadczonymi graczami którzy zabijają mnie w ciągu sekundy gdy tylko się pojawię i wykorzystują błędy i niedoskonałości w silniku gry który dobrze poznali, by zdobyć nade mną przewagę.
Koniec końców powoduje to frustrację i odbiera całą przyjemność z gry. Wole sobie odpalić singla ustawić jakiś na tyle wysoki poziom trudności by nie było zbyt łatwo i grać bez nerwów. Mieć z tego jakąś przyjemność
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Vassk » 12 Cze 2014, 18:12

Tryb dla singli będzie na pewno, choć osobiście bardziej interesują mnie starcia w sieci.
Arax, czy ja wiem...w każdej grze znajdą się oszuści i w każdej grze społeczność ich likwiduje (od czego są bany...). To samo z pro-gamerami, którzy wymiatają po całości- to, że ktoś mnie zabił po raz 10 nie znaczy, że mam się zniechęcić i rzucić pudełko z grą w kąt ;)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 12 Cze 2014, 18:49

W assasynach multi dawalem sobie radę i w nowym batmanie, ale zagrałem raz albo dwa po kilka partii i nie wracałem do tego. Jakoś mnie nie ciągnie. Jedyna sieciówka multi w którą chętnie gram to Left4dead
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez KatharSiS » 12 Cze 2014, 21:51

Moim zdaniem najwcześniej Battlefornt wyjdzie w 3 lub 4 kwartale 2015 roku.

Singiel jeśli będzie to dupy nie urwie, bo jak większość gier fps ostatnio będzie nastawiony na rozgrywki multiplayer ;)
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Araxuss » 12 Cze 2014, 22:30

Jeśli pojawi się tryb instant action nie gorszy od tego z poprzednich części i 4 frakcje oraz bohaterowie to będę usatysfakcjonowany.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez RexVao » 13 Cze 2014, 22:34

Dice chyba raczej zrobi to co z BF i oleje Singla, robiąc z niego tylko dodatek do multi.
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez Michet » 13 Cze 2014, 22:48

Rex -> Jeśli uważasz, że słaba fabuła w nowych Bf to sprawka DICE to jesteś w błędzie bo Bad company 2 też jest od DICE a tan fabułka jest całkiem spoko, już nie mówiąc o tym, że w starszych battlefieldach w ogóle nie było fabuły, a DICE do nich ręki nie przykładało. Mi osobiście się fabuła w Bf 3 i 4 podobała. Mimo, iż w głębszym znaczeniu trochę kuleje to rozgrywka była naprawdę przyjemna. Aczkolwiek masz rację, że priorytetem jest multi, teraz tylko pytanie czy to wydawca stawia na multi czy odbiorcy tego oczekują ? : p Bo jak z niektórymi osobami rozmawiam to oni z góry szykują się na multi często nawet nie sprawdzając singla.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Nowy Battlefront?

Postprzez KatharSiS » 13 Cze 2014, 23:02

Mitchet --> Tu masz świetnie wyjaśnione dlaczego stawia się ostatnimi czasy na multi https://www.youtube.com/watch?v=x3aecgZjV5w :)
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Następna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron