Rozprawy nad Rebels

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 16 Lip 2014, 18:23

Z każdą kolejną wiescią o tym serialu wzmacnia się moje przekonanie, że nie przypadnie mi do gustu :?
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez hashhana » 17 Lip 2014, 20:14

Mogło być gorzej. Np., Sabine mogłaby od razu* zakochać się bez pamięci w tym chłystku :roll:

*Inna sprawa, czy za jakiś czas nie odwzajemni jego uczuć...
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 22 Lip 2014, 11:04

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 22 Lip 2014, 12:45

Sama muzyka ze Star Wars w trailerze nie sprawi że zawartość trailera stanie się awesome. Słyszę fajną melodję i widzę głupoty na ekranie jednocześnie :roll:
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez hashhana » 22 Lip 2014, 12:59

Kenobi - głównie przez oczy? - przypomina mi postać rodem z mang/anime...
Czy tylko ja mam wrażenie, że znów będziemy mieć bohatera z nadpobudliwością ruchową (jak Ahsoka) co to skacze nie wiadomo ile metrów w górę, robi w skoku pełno koziołków i tym podobne? :(

Wiem, że to nie w porządku oceniać coś nim się obejrzy, ale Ezra strasznie mnie odrzuca swoją postacią. A to dopiero trailer...
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 22 Lip 2014, 21:12

Ezra...jedyne co mi się podoba w tej postaci to kolor oczu :D
Kenobi...(próbuje powstrzymać kolejny atak śmiechu), zaaawsze mnie śmieszył i wkurzał jednocześnie. Aż człowiek ma ochotę chwycić za siekierę.
Pożyjemy, zobaczymy. Mam zamiar obejrzeć pierwszy odcinek jak już będzie. Co później - się zobaczy (może wpadnę w taki mały stan autodestrukcji to będę oglądać dalej).
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 24 Lip 2014, 07:31

Opis Sabine z oficjalnej polskiej strony Rebeliantów:



Sabine to silna dziewczyna lubiąca konkrety, eksplozje i graffiti.

Należy do rasy Mandalorian, dlatego jest niezwykle kreatywna i ekspresyjna, co doskonale widać po sposobie konserwowania broni i elementów technologii zespołu.



http://www.disney.pl/star-wars/postacie ... abine-wren
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 24 Lip 2014, 11:43

Spróbujcie przeczytać to
lubiąca konkrety, eksplozje i graffiti.
i to
Należy do rasy Mandalorian
bez zażenowanego uśmiechu :roll:
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dinuirar » 24 Lip 2014, 19:57

Należy do rasy Mandalorian, dlatego jest niezwykle kreatywna i ekspresyjna, co doskonale widać po sposobie konserwowania broni i elementów technologii zespołu.


Czyli w nowym kanonie główną cechą Mando ma być kreatywność i ekspresyjność(Boba - najbardziej ekspresyjna postać w historii SW), czy to tylko wina polskiego tłumaczenia?
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 24 Lip 2014, 20:38

Dinuirar napisał(a):Czyli w nowym kanonie główną cechą Mando ma być kreatywność i ekspresyjność(Boba - najbardziej ekspresyjna postać w historii SW), czy to tylko wina polskiego tłumaczenia?


Rzekłbym, że tłumaczenia ; d

Sabine is a strong, no nonsense heroine with a love for blowing things up and tagging her work with graffiti.

She is a Mandalorian who is very expressive and creative, which can be seen through her maintenance and customisation of the groups' technology and weaponry.


Eng. źródło
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez hashhana » 25 Lip 2014, 01:17

Polskie tłumaczeni jak zawsze powalają ^__^

Hm, tak mnie to teraz zastanawia, czy w nowym kanonie/Rebels zobaczymy Mandalorian rasy innej niż ludzie? Albo czy chociaż ktoś wspomni o Taungach i/lub innych przedstawicielach Obcych.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 25 Lip 2014, 11:44

Nie liczył bym na to. :)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez hashhana » 26 Lip 2014, 01:30

^Nie powiem, że mam nadzieję na wzmianki o Taungach/nie-ludziach u Mando, jednakże nadal tkwi we mnie myśl, że nie wszystko stracone. Bo jednak niezbyt opłacalnym byłoby całkowite skreślenie legendarnej historii Mandalorian...

Wracając do Rebelsów:
Update trailera wygląda w miarę ciekawie - poza Ezrą i jego Mocą :?
Sabine będzie używać dalmierza(?)
Image

...i będzie brać czynny udział w walce
Image
Image
Image
Szkoda tylko, że ci szturmowcy to jakieś patałachy i ofiary losu do bicia :(

Jest też szansa, że Sabine i Zeb będą drwić z Ezry (na tyle notorycznie, by był z tego chłopaczka jakiś pożytek dla widza :roll: )
Image
Image

Pojawia się - bez niespodzianki - także postać z TCW SpoilerLuminara Koniec Spoilera. Mam wrażenie, że gdyby był to serial tylko o rebeliantach (bez Jedi) mogłoby być lepiej. Jednak z oceną lepiej się wstrzymać nim nie wyemitują pierwszego odcinka. Dodatkowo na necie pojawiły się holo-newsy nawiązujące do Rebels, które można obejrzeć na stronie holonet news - na razie nic wielkiego, bo tylko 3 mini-filmiki.
Poza tym, czy ktoś pamięta sienarfleetsystems.com? Bo jak można zauważyć, stronkę / propagandę odwiedziła Sabine...
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 26 Lip 2014, 13:03

Oto 2 oficjalne fragmenty.

https://www.youtube.com/watch?v=D6GxTMpyjls

https://www.youtube.com/watch?v=m6X1jfU9PIE

Jeśli mam być szczery, to jest znacznie, znacznie gorzej niż się spodziewałem.
Nienawidzę mimiki postaci
Nienawidzę ich ruchów
Nienawidzę całego stylu i każdej sekundy obu tych klipów.
Zaczynam tęsknić za TCW.
https://www.youtube.com/watch?v=Y3T2Z-1spT8&feature=player_detailpage#t=63
A tak wyglądała moja reakcja na te dwa klipy^
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dinuirar » 26 Lip 2014, 17:31

Proca wygląda lamersko, strzały z blasterów jakby były strzałami zrobionymi z substancji stałej, prowadzenie TIE w atmosferze, ustawionego bokiem do kierunku lotu, animacja wygląda na niedorobioną(gładkie powierzchnie, np. głowy rodianina), obrotowy miecz inkwizytora i jego "typowo-disneyowo-złe" gadanie.
Hejt.
TCW wygląda przy tym na zdecydowanie bardziej zaawansowane technicznie.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Krayt » 26 Lip 2014, 18:27

No, muszę przyznać że się nieźle zawiodłem na Rebelsach. Ruchy postaci wydają się jakieś takie sztywne czy coś, nienaturalne. Styl animacji o wiele gorszy od TCW. Generalnie wszystko wygląda jak bardziej skierowane tylko i wyłącznie do dzieci niż TCW. Oraz, jak Dinuirar to ujął, proca wygląda lamersko. Mogli mu chociaż blaster dać. Z ostateczną oceną wstrzymam się dopóki przynajmniej jednego całego epizodu nie obejrzę, ale na razie nie wygląda to dobrze.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 26 Lip 2014, 18:46

Naprawdę zaczynam doceniać TCW po tym co zobaczyłem...
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 27 Lip 2014, 19:21

Też odnosicie wrażenie, że Ezra tą procą to by muchy nawet nie zdołał skrzywdzić? :?
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 27 Lip 2014, 20:48

Proca świetlna to zły pomysł.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez RexVao » 31 Lip 2014, 21:05

Moje najgorsze obawy co do Rebels niestety się sprawdzają, ale za TCW nigdy nie zacznę tęsknić. Kilka chwil wcześniej zobaczyłem w telewizji akurat kawałek któregoś odcinka w którym Palpi chodzi pomiędzy łóżkiem z noworodkiem a droidem i opowiada sam sobie (żeby głupie dzieci zrozumiały) swój bardzo zły plan który nie ma sensu patrząc na taktykę obraną przez Sidiousa opisaną w książkach i komiksach.
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 31 Lip 2014, 23:43

Rebels jeszcze nie wyszło ale zabawki już w sklepach.



"Collect them all or die trying"


Zaczynam odnosić dziwne wrażenie że mamy tu odczynienia z reklamą zabawek w formie taniego serialu.

Zupełnie jak....

albo
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 01 Sie 2014, 00:11

Porównania aż bolą...to przez te ataki śmiechu :D Jesteś okrutny :D
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez hashhana » 02 Sie 2014, 21:59

Dla wszystkich tych, którzy nie lubią procy świetlnej Ezry - będzie też Ezra z mieczem świetlnym połączonym(?) z blasterem:
It was so neat and innovative to see that Ezra’s lightsaber is also a blaster. That’s right, when he has the blade up in the air, he can deflect laser blasts and shoot back.

źródło: MakingStarWars
Totalnie nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać i/lub działać....


Zaś w wywiadzie, Filoni ten raczył opowiadać co nie co o Sabinie i jej grafitti:
One of the new characters, Sabine, is a graffiti artist, which is something that feels very current. Have you found it challenging to keep the show fresh and relevant to new generation of fans while still pleasing the old ones?

FILONI: It is hard. We had done a rather aggressive, kind of artistic interpretation of Mandalore. They had some very modern art. We had some paintings based on Guernica and abstract, very cubist kind of things. It was Mandalorian Picasso. So she would have been affected by all of that artwork, but she’s expressing it in her way. So her tagging comes out of that and it comes out of the idea that in Rome there was a lot of graffiti. As things become more pressured in a culture people want to speak out. So she’s part of this subculture. She leaves her calling card. So it’s like a hidden language among the people. And I think kids enjoy that. It’s part of their world now.

As a sort of a feminine Boba Fett, at least visually, do you see Sabine becoming a breakout character?

FILONI: The reaction to her has been great. I mean, people have been saying that’s something they like. And I can’t stress enough, it’s something new. And when you haven’t seen something in Star Wars before and it becomes part of it there will always be the naysayers who say, “Well, that’s not what it is.” I’m like, “What do you want it to be? You want to go back to Tatooine again? You want to do another Snow Walker battle?” Those things were done really well already. Maybe we don’t go back to these places. Maybe we set foot on a new planet that Ralph designed that never saw the light of day. Maybe we bring in new characters that do different things that we’ve never seen.

You created a great female character in Clone Wars with Ahsoka Tano. And now there are two on this show, Sabine and Hera. Was that a deliberate effort to attract more female viewers?

FILONI: You know, you run into people and they have these ideas about what roles are and they don’t necessarily get it. I have an amazing education through my wife on female fans and perspectives on it. Things that I never would have thought of. So when we create these characters I ask her questions all the time. “How will this work?” And “Is this something we should do?” I think that’s a very important perspective to understand.


"We had done a rather aggressive, kind of artistic interpretation of Mandalore" - delikatnie mówiąc... zastanawia mnie, czy według nich Mandalorianie mają tylko jeden styl w sztuce? Jak na całe miasto - już nie mówiąc o planecie - to strasznie nierealistyczne. No i sam fakt, że mają malowidła/płaskorzeźby z Mandalorianami mordującymi Jedi w mieście stworzonym po zniszczeniu Mandalory, gdzie obecna ludność to pacyfiści żyjący pod władzą Republiki jest totalnie dziwny dla mnie. Kto niby by pozwolił im na takie nawiązania do "złej przeszłości", skoro A) chcieli się od niej odciąć i B) Republice co ich spacyfikowała nie byłaby na rękę propaganda z zabijaniem Jedi.
Aż boję się, co za styl będzie miała Sabine...

Plus dla niego za kreowanie kobiecych postaci i świadomość, że dziewczyny też są fankami (to, jak te kreacje wychodzą w praktyce to inna sprawa...)
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 05 Sie 2014, 09:31

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 05 Sie 2014, 10:33

Ten fragment nie był tak zły jak dwa poprzednie, ale radosna dzieciuchowość i teksty "who are this kid" i tak niszczyły wszystko co mogło by mi się podobać w tym nagraniu.
Nawet Sabine w hełmie wydawała się ok, dopóki się nie odezwała i nie zabrała tylko jednej skrzynki. Spodziewałem się że nic nie mówiąc zmusi dzieciaka tym pistoletem żeby się zatrzymał albo chociaż uszkodzi pojazd tak by nie dało się nim uciekać. Albo zabierze 2 skrzynki. Imperialni też nie są specjalnie okrutni. Zarekwirowali towar bo gość nie miał pozwoleń (to zupełnie jak u nas albo w większości krajów cywilizowanych). Ale to uuuuuu terror!
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 05 Sie 2014, 12:00

Arax, bo to przecież takie ma być, w końcu to animacja dla dzieciaków. No i gdybym miał 12 lat to pewnie klaskałbym z zachwytu, ale teraz? Kompletnie nie przemawia do mnie taka forma przedstawiania uniwersum SW. Nie lubiłem TCW i jestem pewien, że tego dziadostwa też nie polubię...SW schodzi na psy przez takie "dzieła", miejmy nadzieję, że chociaż EpVII będzie tym co wszyscy znamy i kochamy, a nie kolejnym skokiem na kasę Disney'a.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 05 Sie 2014, 13:54

Yhym, aha (powstrzymuje ziewnięcie). Aby móc to obejrzeć musiałam w pewnym momencie wyłączyć głos. Już słyszę jak dzieciaki powtarzają te same teksty do tv... Masakra.
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dinuirar » 05 Sie 2014, 16:40

7:13 - tylko kilka centymetrów wyżej, i by było po najbardziej znielubianej(a przynajmniej tak wynika z moich obserwacji) postaci "Rebels"...
Jedna rzecz jest fajna(bo o niefajnych już pisano wyżej): scena ze "starwarsową codziennością", tj. jak imperialcy aresztowali tamtego obcego. Ok, samo wykonanie nie powala, ale może będzie takich więcej.
Inna sprawa, że pokazują Imperium jako legalną władzę, przeciwko której jakieś wyrzutki buntują.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 05 Sie 2014, 18:38

Wiecie co, wasze wyżywanie się na tej kreskówce odnosi odwrotny skutek. Czytając wasze komentarze spodziewałam się czegoś z 4 razy gorszego. Przez co obejrzany materiał był raczej pozytywnym zaskoczeniem (bo myślałam, że będzie dużo gorzej). Może nie będzie to kreskówka, którą zaliczę w poczet moich ukochanych, ba nawet nie ulubionych animacji, ale choroba, nawet zaczęłam się wciągać. XD
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 819

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 05 Sie 2014, 18:41

Kwestia gustu i tolerancji jak sądzę.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 05 Sie 2014, 19:35

To raczej kwestia kontrastu. Jak z temperaturą. Po 30 stopniowym upale 15 stopni to ziąb, natomiast po zimowych mrozach to samo 15 stopni wydaje się upałem.
Tak samo tu, oczywiście w porównaniu z wieloma kreskówkami z naszego dzieciństwa Rebelsi wypadają blado, jednak biorąc pod uwagę inne animacje współczesne to jest w sumie całkiem udana kreskówka, przynajmniej wiadomo o co w niej chodzi i nie wygląda jakby była tworzona w pijanym widzie. Owszem jest trochę dziecinna, ale to jednak jest bajka dla dzieci. Reżim imperialny jest nie aż taki straszny jak wynikałoby z dawnej twórczości, ale z drugiej strony fani Imperium mieli zwyczaj nazywać to rebeliancką propagandą :P
Kontynuujac pogodową metaforę. Po waszych wypowiedziach spodziewałam się telewizyjnego odpowiednika 40 stopniowych mrozów i śnieżycy, a to co zobaczyłam oceniam na temperaturę dodatnia i lekką mżawkę.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 819

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 05 Sie 2014, 20:51

Wszystko spoko gdyby to nie była część uniwersum sw, wsadzona do jednego worka z filmami i wpływająca na kolejne źródła, oraz to w jaki sposób będzie odbierane star wars i fani sw.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Krayt » 05 Sie 2014, 23:44

W sumie to nawet nawet. Nie jest ani w połowie tak źle jak myślałem że będzie. Nie jest to to co TCW, ale TCW z początku było jeszcze gorsze (młoda Ahsoka z 1,2 sezonu jest wręcz nie do zniesienia jak dla mnie... lecz już w 4 sezonie jest całkiem cool), więc za kilka sezonów to Rebels może się wyrobić na całkiem spoko serial. Ezra i Kanan są dosyć irytujący, za to Zeb wydaje się całkiem przyzwoity IMO. A tak poza tym to podoba mi się, że, z pewnego punktu widzenia, Rebelianci są przedstawiani trochę właśnie jak terroryści, buntownicy sprzeciwiający się ogólnie panującemu ładowi i porządkowi, a do tego złodzieje :D
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 09 Sie 2014, 11:34

Dwa fragmenty z książeczki Star Wars Rebels: Rise of the Rebels
''She hoped that if one of the stormtroopers did spot her, he would pause in fear at the sight of her Mandalorian helmet. There were few signs of her people in the galaxy these days other than the notorious bounty hunter Boba Fett, who wore Mandalorian armor. His captures and kills had only helped spread the legend that the Mandalorians were the most fearsome warriors in the galaxy.''

"Even if Hera and Kanan weren’t ready, she was. Like any good Mando, Sabine Wren was always ready."

hashhana napisał(a):Dla wszystkich tych, którzy nie lubią procy świetlnej Ezry - będzie też Ezra z mieczem świetlnym połączonym(?) z blasterem:
It was so neat and innovative to see that Ezra’s lightsaber is also a blaster. That’s right, when he has the blade up in the air, he can deflect laser blasts and shoot back.

źródło: MakingStarWars
Totalnie nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać i/lub działać....

Tak ; d (źródło: ta sama książeczka co wyżej)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Rangka'ra » 10 Sie 2014, 23:18

Hm... jak dla mnie to wygląda co najmniej dziwnie. Ale ja tam średnio znoszę takie innowacje. :P
Rangka'ra
Mando'ad
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Toruń
Posty: 141

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron