Rozprawy nad Rebels

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 26 Lut 2016, 04:06

Wiem, że jeszcze nie ma Newsa, ale właśnie obejrzałam kolejny odcinek. I Mocy, Zeb jako postać wychodzi na prostą! Serio. Wychodzi że jednak potrafi być poważny, nie irytując się jak mieśniakowaty nastolatek. I ludzie, nie uwierzycie, Kallusa da się lubić. może nie jakoś być od razu fanem, ale to idzie w dobrą stronę. Byłby całkiem fajnie poprowadzona postacią, gdyby nie to, że to serial dla dzieci, co niestety zaniża skuteczność naszego agenta. Ale gdyby pominąć wszystkie wtopy, które są wynikiem bycia antagonistą w serialu dla dzieci i brać pod uwagę, tylko jego charakter, historię i motywy działań dostajemy całkiem fajną, choć może nie przesadnie oryginalną postać. Jest to człowiek który stara się sumiennie wykonywać swoja pracę (pomińmy skuteczność, która jest wynikiem wieku docelowych odbiorców serii), wierzy w słuszność swoich działań i w racje Imperium, czasem mu coś zgrzyta w światopoglądzie, czasami, ale jego umysł pewnikiem nieświadomie spycha to nieco na obrzeza świadomości. Ponadto jest lojalny, więc nawet jeśli uzna imperium za nie tak dobre jak wierzył, że jest to i tak nie opuści jego szeregów z powodu swojej lojalności, nawet jeśli do pewnego stopnia będzie to dla niego psychicznie nie komfortowe. Choć sądzę, że taki rozwój wypadków jest mało możliwy, bo doprowadzenie postaci do takiego stanu emocjonalnego mogłoby być trochę za ciężkie na serial dla małolatów, chociaż w TCW uznano, że dzieci przetrawią jakoś scenę w której główny bohater(Anakin) poddusza mocą bezbronnego więźnia, albo że z dekapitowanie jednej z postaci, niemal na oczach małolatów jest ok, o ile nie ma przy tym za dużo krwi. Więc może postawienie postaci przed wyborem w którym każda opcja jest dla niej w jakiś sposób tragiczna też nas czeka... ale jednak pewnie wymagam od Rebelsów za wiele. Prawda?
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 27 Lut 2016, 17:48

Dhadral napisał(a):Wiem, że jeszcze nie ma Newsa, ale właśnie obejrzałam kolejny odcinek.


Już jest : - )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 05 Mar 2016, 21:08

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 01 Kwi 2016, 11:27

No i po ostatnim odcinku. Nawet dobry, CSM się wylewa z ekranu :P
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez KatharSiS » 01 Kwi 2016, 15:48

Całkiem fajny koniec sezonu ;p ciekawe czyj to holokron był :3
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 16 Lip 2016, 18:23

W 3 sezonie zobaczymy jeszcze więcej mandalorian, tym razem w paskudnych zbrojach (poważnie, kto to projektował?).

Po prostu świetnie :roll: ...
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez KatharSiS » 16 Lip 2016, 18:32

Thrawn :DDDDDDDDDDDDDDD
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 16 Lip 2016, 18:42

I to jest news nie? :D
Akurat powrotu Thrawna się nie spodziewałem, oby nie skopali jego postaci.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 16 Lip 2016, 19:01

Mi to czerwone wygląda bardziej na jakiegoś kolejnego klona z tcw.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 16 Lip 2016, 19:06

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 17 Lip 2016, 03:16

Ok, hełm nieco dziwny, ale widziałam kiedyś takie na fanartach. Jak dla mnie liczy się jak ich przedstawią i jak będą się zachowywać. Jak będą ciekawymi postaciami przeboleję ten hełm.
ale wiecie Thrawn... THRAWN. :D :D :D
Jego głos mi się szalenie podoba. Wizualnie jest fajnie. Mam nadzieje ze będzie miał więcej sukcesów niż reszta tych złych.
Ezra, wydaje się że nieco wydoroślał. Oby.
Sabine... zobaczymy. Na razie nie podoba mi się jej fryzura.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Thrak » 17 Lip 2016, 05:22

Biedny admirał Thrawn. W sumie, trochę będzie boleć, jak będzie wyprowadzany w pole przez dzielnych rebeliantów. Ten ostry jak nóż umysł(nikt nie mówi, ze o prostej klindze) będzie wpadał w intrygi naszych bohaterów.
Mam ambiwalentne odczucia, co do modyfikacji oczu admirała. Z jednej strony tylko drobny szczegół, z drugiej strony jakoś tak dziwnie widzieć jak Chissowie ulegli zmianie. Pytanie tylko co jeszcze zostanie zmienione względem starego kanonu. <optymistyczne podejście>

Czekam na więcej Sabine...
Nowe zbroje...
Thrak
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 103

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 17 Lip 2016, 16:07

No cóż chyba nie będzie niespodzianką jeśli powiem że mi się nie podobało. Zawsze gdy mam wrażenie, że nie da się bardziej zepsuć sw. Filoni udoadnia że się myliłem.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Joosz'ek » 17 Lip 2016, 18:21

czy tylko mi te droidy z 1:29 drógiego traileru przypominają pancerze wspomagane z fallouta?
Joosz'ek
Były Członek
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 128

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 17 Lip 2016, 18:23

Droidy to zerżnięty motyw Darktrooperów z EU
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez KatharSiS » 17 Lip 2016, 21:35

Tak jak pisał arax to są Dark Troopery phase II zapewne z EU
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dinuirar » 19 Lip 2016, 22:50

Vassk napisał(a):W 3 sezonie zobaczymy jeszcze więcej mandalorian, tym razem w paskudnych zbrojach (poważnie, kto to projektował?).

Po prostu świetnie :roll: ...


Czemu on ma symbol Imperium na ramieniu?
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Mahiyana » 25 Lip 2016, 20:25

Mam takie pytanko do osób, które oglądają Rebelsy, bo ja na razie próbuję przebrnąć przez TCW...
Dlaczego tyle osób o tym dyskutuje a nie mamy recenzji ani jednego odcinka? O.o
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 26 Lip 2016, 19:46

Dinuirar napisał(a):Czemu on ma symbol Imperium na ramieniu?


Chyba w trailerze było wspomniane że to mandalorianie pracujący dla imperium, ale też nie rozumiem czemu wybrali godło imperium ponad własnymi symbolami klanowymi.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Thrak » 26 Lip 2016, 20:31

Dinuirar napisał(a):
Vassk napisał(a):W 3 sezonie zobaczymy jeszcze więcej mandalorian, tym razem w paskudnych zbrojach (poważnie, kto to projektował?).

Po prostu świetnie :roll: ...


Czemu on ma symbol Imperium na ramieniu?

Odpowiedź jest bardzo prosta i Dhadral o niej wspomniała, tym nie mniej po prostu jest to identyfikacji Mando imperialnych. Jest to logiczne, tym bardziej, że jest Sabine i są piloci od Rau'a.
Thrak
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 103

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Arakh Ha'an » 27 Lip 2016, 00:25

ale też nie rozumiem czemu wybrali godło imperium ponad własnymi symbolami klanowymi

Najwyraźniej jaki Mando, takie traktowanie godła... :P Ciekawe, jak skończą.
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Mahiyana » 11 Wrz 2016, 19:14

Urthona napisał(a):Aktorka Katee Sackoff, która w "The Clone Wars" podkładała głos pod Mandaloriankę Bo Katan, zapowiedziała podczas Sydney Comic-Con, że powróci w trzecim sezonie "Rebeliantów" jako owa postać. Póki co, szczegóły jej występu nie są znane.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Joosz'ek » 24 Wrz 2016, 22:11

Mahiyana napisał(a):Dlaczego tyle osób o tym dyskutuje a nie mamy recenzji ani jednego odcinka? O.o

Nie ma recenzji, bo (moim zwyczajem wbiję w środku dyskusji z subtelnym, niczym przekaz reklam mango komentarzem)
Nie ma po co komentować takiej żenady jak rebels i w ogóle to rebelsów sie nie komentuje, lecz bojkotuje, ot co. 8)
Joosz'ek
Były Członek
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 128

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Sh'ehn » 25 Wrz 2016, 12:23

Czy ja wiem czy żenady? Są uroczy. Uwielbiam ich porównywać do lizaków i cukierków biegających na dwóch nóżkach. I mówią prostym językiem, więc można się dowartościować, że może choć trochę język obcy się zna.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Mahiyana » 27 Wrz 2016, 15:28

Hej, negatywna recenzja to równie wartościowa recenzja to pozytywna :<
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 06 Paź 2016, 11:27

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 05 Sty 2017, 01:17

Jest nowy Trailer i mózg mnie boli. Znaczy trailer nawet ładny. Thrawn z blasterem w ręku mnie zaskoczył, bo zawsze podkreślało się jego wyższość umysłową nad innymi, ale przypuszczam że jako inteligentna istota mógł stwierdzić że w " w zdrowym ciele , zdrowy duch". Ok, mniejsza. Ale SABINE Spoilerprzyszłym Mandalorem? Koniec Spoilera a na to się zanosi. A ja do tej pory myślałam że to tylko głupawa teoria fanów. To znaczy mnie by nie przeszkadzało gdyby Spoilerw rebelsach widać było iż zaczyna się jej droga do tej funkcji, al ew samym serialu nie powinna mieć na nią jeszcze szans. Powiedzmy to jasno teraz to głupi pomysł. ma ile 17 lat? ok jak na mando standardy jest dorosła, ale stanowczo za mało doświadczona. Koniec Spoilera
Na ten moment jest to bardziej rola dla Fen Rau'a, jest bardziej doświadczony itp. on i Sabine polecieli razem namawiać Mandalorian do przyłączenia się do Rebelii, al eto nie może być takie proste, że : Ja mam miecz więc wszyscy za mną!
Powiem to z całą mocą SpoilerNIE miałabym nic przeciwko gdyby Sabine była Mandalorem w czasach TFA i E VIII, ale w rebelsach to zbrodnia dokonana na inteligencji Mandalorian. Koniec Spoilera
Modlę się tylko by trailer wszytko spłaszczył i uprościł w tej kwestii bo jeśli ta fanteoria stanie się faktem to będę bardzo rozczarowana.
Ostatnio edytowany przez Dhadral, 05 Sty 2017, 03:29, edytowano w sumie 1 raz
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vhipir » 05 Sty 2017, 01:19

Dhadral napisał(a):Znów nim news pojawi się na stronie

Ale news od Urthony tam jest, od 5 godzin prawie. :>
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 05 Sty 2017, 02:49

Ja mam miecz więc wszyscy za mną!

Już widzę tą scenę dialogową
Sabine: Jestem Sabine Wren z klanu Vizsla i jako przywódca mandalorian poprowadzę was przeciwko imperium.
Mandalorian: A co daje ci prawo by nam rozkazywać?
Sabine: Ten oto miecz daje mi to prawo.
Mandalorian: A więc gdybym wyrwał go teraz z twoich martwych dłoni, to ja został bym mandalorem?

Wiadomo co się stało później...

Opcjonalnie:
Mandalorian: Dziękuję za dostarczenie mi tego miecza dziecko, niewątpliwie podkreśli moją pozycję w klanie.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 05 Sty 2017, 03:29

Vhipir napisał(a):Ale news od Urthony tam jest, od 5 godzin prawie. :>


Już poprawiam. Jak Mandę kocham nie ogarniam dziś wszechświata i chyba nie patrzę ze zrozumieniem, bo patrzę a nie widzę.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Arakh Ha'an » 06 Sty 2017, 01:23

Mandalorian: Dziękuję za dostarczenie mi tego miecza dziecko, niewątpliwie podkreśli moją pozycję w klanie.

:D :like

Luźno przewidując:
Jeśli zostanie Mandalorem, to pewnie zaraz potem umrze, i Mandalorem zostanie ktoś bardziej do tego się nadający, ale powstanie legenda (legendarny status) Sabine-Mandalor, zaś na koniec okaże się, że wcale nie zginęła (to nie anime, dzieci będą płakać, jeśli umrze na dobre), tylko coś jej się stało i się usunęła, ale Mandalorem już nie zostanie, bo jest nowy Mandalor, i tak powróci do Rebeliantów. O.
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 15 Sty 2017, 14:27

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 16 Sty 2017, 06:18

Ok. Więc Mando-Jedi od teraz są znów w kanonie...
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 16 Sty 2017, 18:34

Jak dla mnie spoko, zwłaszcza, że póki co mówimy tu tylko o jednym mando przyjętym do Zakonu Jedi.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 16 Sty 2017, 18:44

Twórcy Rebels pewnie wyszli z założenia że nie można zbudować broni przypominającej miecz świetlny nie będąc jedi. Mimo to mogli sobie darować ten wątek i po prostu trzymać się wcześniejszej wersji jakoby miecz był skradziony podczas ataku na świątynie, bez wymyślania mu niedorzecznej historyjki kto go zbudował itd. Wszystko prawdopodobnie po to by teraz wybielić mandalorian. Nie dokonali kradzieży tylko odzyskali niby to co im się należy. :?
Nie był by to pierwszy raz gdy robią dobrych gości ze złych gości. Weźmy np. wątek klonów i rozkazu 66 z TCW. Czy to na prawdę było potrzebne?
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron