FanArty

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Re: FanArty

Postprzez Merel » 31 Gru 2019, 20:55

Nie moje ale piekne


Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Dhadral » 31 Gru 2019, 21:25

WIdziałam już, jest fajny :D
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 01 Sty 2020, 15:48

W sumie jakby został wychowany na Mando to czemu nie? :P
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Sh'ehn » 31 Maj 2020, 15:25

Mermay się kończy - w związku z tym trochę fanartów.



źródło


źródło


źródło


źródło


źródło


źródło


źródło




źródło do dwóch powyższych

a na koniec kolorowanka:

źródło

A ktoś z was rysował jakieś syrenki?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: FanArty

Postprzez Merel » 04 Cze 2020, 11:15

Te "krosołwery" to.... to już sięgneło szczytu absurdu oO

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Nedz » 04 Cze 2020, 22:51

Nie takie fanarty już się widziało. :P I już się nie odzobaczy... :D
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 07 Cze 2020, 21:17

Merel napisał(a):Te "krosołwery" to.... to już sięgneło szczytu absurdu oO


No bo ja wiem... Mermay to dość popularne wyzwanie rysunkowe, a jak to z takimi rzeczami bywa ludzie chcą przemycić w nim jak najwięcej swoich indywidualnych zainteresowań. Z innych fandomów też rysują "zsyrenkowane" postaci :)

Choć może, po prostu, jak Nedz, już tyle szalonych fanartów widziałam, że nic mnie więcej nie rusza... (Plus, oczywiście mam słabość do wszelkich crossoverów ^^)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Oix Fenn » 08 Cze 2020, 01:18

Merel napisał(a):Te "krosołwery" to.... to już sięgneło szczytu absurdu oO


To nic w porównaniu z rule 34 :twisted:

A rysunki fajne, akurat to trzeba oddać, że w My jest wiele utalentowanych rysowników.
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: FanArty

Postprzez Sh'ehn » 08 Cze 2020, 02:20

Oix Fenn napisał(a):akurat to trzeba oddać, że w My jest wiele utalentowanych rysowników.


O ile temu stwierdzeniu nie zaprzeczę <z błyskiem w oku patrzy na wizytówkę "Drogi Szkicowniku" z autografem Mahiy`iki>, to czuję się w obowiązku podkreślić, że zaprezentowane tu fanarty należą do osób nienależących do naszej organizacji. Polecam zerknąć w linki ze źródłami. : )

A przy okazji, w tę ciemną, ulewną noc dorzucę uroczego kocykowego Baby Yodę z Mando-towarzyszem. Fani mniej uroczych obrazków mogą potraktować to jako wyzwanie, i wrzucić coś w mroczniejszych klimatach ; )


źródło fanartu
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 08 Cze 2020, 09:16

Kolorystyka kocykowego Mando mnie urzekła <3
I ogólnie sposób cieniowania... Zdecydowanie ktoś wie co robi. Jest co podpatrywać i czym się inspirować :)

To ja też wrzucę kilka artów, które wylądowały w moich ulubionych :D


żródło


żródło


żródło


żródło


żródło


żródło


żródło
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Tragos Wren » 22 Lip 2020, 23:47

Z góry przepraszam jeśli piszę w nieodpowiednim temacie, ale mam pytanie dotyczące fanartów. Gdybym chciał zrobić i opublikować jakieś swoje mandaloriańskie fanarty na tej stronie, to co trzeba zrobić i gdzie albo komu najlepiej podesłać?
Tragos Wren
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 46

Re: FanArty

Postprzez Tarra Strayver » 22 Lip 2020, 23:56

Jeśli się nie mylę to niestety, ta opcja dostępna jest chyba wyłącznie dla rekrutów i oficjalnych członków. Musisz najpierw wypełnić podanie rekrutacyjne i czekać na odpowiedź.
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: FanArty

Postprzez Merel » 23 Lip 2020, 02:24

Tak jak Tarra pisze, wszystko co na stronie jest stworzone przez nas, Mandalorian ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Tragos Wren » 23 Lip 2020, 11:53

Wysłałem podanie już wczoraj, mam nadzieję że doszło. (T)
Tragos Wren
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 46

Re: FanArty

Postprzez Merel » 25 Lip 2020, 22:00

Jakbym był rekruterem to bym ci powiedział czy doszło, ale nie jestem więc nie powiem :P

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Poprzednia

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron