INKTOBER 2020

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Sh'ehn » 26 Paź 2020, 01:11

Miło jest wchodzić na forum i widzieć kolejne obrazki. : ) (Zgodnie z obietnicą, lajkuję i komentuję na fcebooku - ale tu też mogę coś napisać).
Po pierwsze, naprawdę dobrze było wspominać w komentarzach i na privie długą mandayaimową tradycję spania w zbroi ^^
Po drugie, Szef (Chef?) wygląda szalenie przekonująco. Jeśli mogę, prosiłabym o przepis ; )
(A poważnie, chyba nie mamy na stronie przepisu na gihaal - i parę innych rzeczy, które na forum są. Brzmi jak plan żeby się tym zająć w najbliższym czasie. T Dla niezorientowanych w moich planach - najbliższy czas to nie szybciej jak za miesiąc-dwa, niestety).
Z kolei inskrypcja z nagrobka jest pomysłowa. (Jak pisałam na facebooku, nie znałam wcześniej tej gry słów - ale myślę że moje życie dzięki tej nowej wiedzy stało się nieco szczęśliwsze).

Te obrazki to zawsze taki pozytywny element dnia T
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 27 Paź 2020, 00:36

Miło mi, że tak się podobają :)

Dziś tematem jest "Hide" i wpadło mi do głowy pewne nawiązanie. Ciekawe czy ktokolwiek je skojarzy ^^

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Sh'ehn » 27 Paź 2020, 01:16

Mahiyana napisał(a):Ciekawe czy ktokolwiek je skojarzy

Ja chyba odpadam, nie kojarzę alfabetu i pozostaję bezradna w zetknięciu z zastanawiającym kształtem skrzynki... Ale tło bardzo mi się podoba.
A z innych rzeczy - porównując zawartość forum i facebooka, jest szansa że zapomniałaś wrzucić na forum "BUDDY". ^^
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 28 Paź 2020, 01:28

Ojejku, słusznie...

No więc zaległe "Buddy"! Jak już zaznaczyłam na wszystkich swoich social media w butelkach jest sok jabłkowy :P


A promptem na dziś było "Music", więc żeby znowu nie rysować radia i nutek narysowałam ukulele ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 28 Paź 2020, 23:48

A dziś moja ulubiona praca <3
Tematem było "Float", więc narysowałam moje ulubione koło do pływania :D

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Sh'ehn » 29 Paź 2020, 00:31

O! Pływający pączek <3
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 30 Paź 2020, 01:11

A dzisiejszym tematem było "Shoes", więc narysowałam takie świecące :)

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 30 Paź 2020, 23:08

Pora na przedostatnio obrazek, tym razem z tematem "Omnious" :)
Tak myślę o tym słowie to widzę chmury, więc dokładnie to narysowałam ^^'

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: INKTOBER 2020

Postprzez Mahiyana » 31 Paź 2020, 19:05

I w końcu nadszedł ten dzień! Ostatni Inktober!
Tematem było "Crawl", więc narysowałam jak to jest skończyć Inktober na czas i jakoś w międzyczasie ogarnąć resztę swojego życia xD



Ale tak ogólnie bardzo się cieszę, że się w końcu podjęłam, a tym bardziej się cieszę że skończyłam Inktober :D
(Jak ktoś nie wie to było to moim marzeniem od wielu lat ^^)

Cieszę się też, że pobawiłam się promarkerami, bo najczęściej ich w ogóle nie tykam. Fajnie było też podjąć się wymyślenia 31 odmiennych teł. Jak patrzę na niektóre swoje stare prace to widzę, że zdecydowanie brakowało mi takiego ćwiczenia ^^'. Walka z pozami też była przydatna, choć nie zawsze kończyła się zwycięstwem :)

No i też żeby nie było, przyznam się że rysowałam prace trochę do przodu, bo po prostu mam dni kiedy nie mam kiedy usiąść z papierem i chociaż zrobić szkic ^^

Niemniej jednak, udało się. Yay!
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Poprzednia

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron