3D bazgrołki

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

3D bazgrołki

Postprzez Mahiyana » 26 Maj 2018, 12:23

Jako, że ambitnie kupiłam filament do wydrukowania breloczków na Pyrkon, a wszystkie drukarki odmówiły posłuszeństwa zostałam z całą rolką owego zasobu.
Wczoraj dorwałam się do 3D doodlera i spróbowałam narysować hełm mandaloriański (oczywiście po artystycznym hello world).

Efekty są marne, ale śmieszne, więc wrzucam :D




Na razie leży koło hełmu od Arnenuna, więc mam jakieś zaczątki kolekcji szalonych prób zrobienia mini hełmu ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Merel » 27 Maj 2018, 00:11

Wygląda jakby ktoś go wyjął z garnka z makaronem :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Nedz » 28 Maj 2018, 00:27

Ej w sumie nie jest taki zły jest no ciekawy. :P

A jak mi się będzie kiedyś nudziło to zrobię taki z makaronu. :P
Ej a wie ktoś czy się da? :P
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Mahiyana » 28 Maj 2018, 09:34

No tak działają pisaczki 3D - generują makaron :D

Jeśli chodzi o użycie prawdziwego makaronu to to mogło by się udać, ale musiałabyś to robić modułowo i czekać aż zaschnie albo piec w piekarniku :P

W międzyczasie udało mi się jeszcze narysować coś podobnego do czaszki mythosaura :)





I to chyba tyle na najbliższy czas bo oddałam pisaczek ^^`
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Merel » 28 Maj 2018, 12:57

Mahiyana napisał(a):W międzyczasie udało mi się jeszcze narysować coś podobnego do czaszki mythosaura :)

To nie jest podobne

To jest czaszka mythosaurusa :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Mahiyana » 28 Maj 2018, 15:43

Merel napisał(a):
Mahiyana napisał(a):W międzyczasie udało mi się jeszcze narysować coś podobnego do czaszki mythosaura :)

To nie jest podobne

To jest czaszka mythosaurusa :)


No to po prawej na pewno, ale po lewej to niekoniecznie :D

(Ehhhh, mylę edytuj z cytuj... Przydałoby się w końcu odespać Pyrkon...)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Nedz » 30 Maj 2018, 00:33

Dołączam się do komentarza Merela: to JEST czaszka mythosaura. :D A przy okazji fajnie wygląda, trochę jakby zrobiona z kości.
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Mahiyana » 30 Maj 2018, 07:04

Nedz napisał(a):A przy okazji fajnie wygląda trochę jakby zrobiona z kości.


Czyli wniosek jest taki żeby ostatnią warstwę troszkę rozcierać to będą kości zamiast makaronu ^^`
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Merel » 02 Cze 2018, 19:43

Albo wyrzeźb w kości zdobycznej z pokonanego przeciwnika :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: 3D bazgrołki

Postprzez Mahiyana » 02 Cze 2018, 23:55

Brzmi epicko, ale bardzo czasochłonnie - kości są twarde i kruche z tego co wiem...

Ale może kiedyś, jak ktoś mi naprawdę podpadnie :mytho
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron