Twórczość Aksymanda

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Twórczość Aksymanda

Postprzez Aksymand » 31 Lip 2017, 23:04

Czasem zdarzało mi się wspomnieć przy temacie pancerza o farbkach do miniatur które użyłem. Posiadanie takich farb przy braku miniatur, cóż na pewno byłoby to specyficzną sprawą. Pomyślałem więc, że może podzielę się z Wami kilkoma moimi lepszymi projektami.

Miniaturki maluję z systemów WH40K, WHFB oraz LoTR, aczkolwiek jeśli coś by mnie zainteresowało zawsze chcę poszerzyć moje horyzonty. Większość z nich nie jest ukończona. Nie wiem czy brakuje mi czasu, czy to tylko wymówka bo czasem się boję by kolejną ingerencją nie zepsuć tego co mi się w nich podoba. I tak wiem, że są wykonane na relatywnie średnim poziomie. Zawsze próbuję udoskonalić moje umiejętności, choć czasem nie wyjdzie to tak jak bym chciał.









Zdjęcie dla skali:
Ostatnio edytowany przez Aksymand, 31 Lip 2017, 23:36, edytowano w sumie 1 raz
From Iron, cometh Strength. From Strength, cometh Will. From Will, cometh Faith. From Faith, cometh Honour. From Honour, cometh Iron. This is the Unbreakable Litany, and may it forever be so.
Aksymand
Mando'evaar
Posty: 30

Re: Twórczość Aksymanda

Postprzez Mahiyana » 31 Lip 2017, 23:14

Jak dla mnie wyglądają super :D
Ale żebym mogła je w pełni docenić mogę poprosić o zdjęcie z jakąś monetką dla skali? ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Twórczość Aksymanda

Postprzez Sh'ehn » 31 Lip 2017, 23:47

Urzekają mnie szczurze ogonki Skavenów z pierwszego zdjęcia. Mają zaznaczone takie różowe prążki... A skala robi wrażenie, i to bardzo duże.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Twórczość Aksymanda

Postprzez Nedz » 31 Lip 2017, 23:48

No chłopie to się nazywa mieć talent.

Możesz spokojnie jeszcze coś wrzucić chętnie pooglądam. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Twórczość Aksymanda

Postprzez Arneun » 01 Sie 2017, 19:29

Z ciekawych designów - jest jeszcze Warzone (Resurrection) i Malifaux .
Oraz oczywiście Armada i X-wingi (w Armadzie do malowania tylko myśliwce - przy czym skubańce są naprawdę małe - X-wing ma 1,4 cm długości i 1,1 szerokości)

A wykonanie świetne - jako osoba całkowicie pozbawiona talentów plastycznych - gratuluję.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron