Mandaloriańska ceramika

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 28 Lut 2017, 13:22

Jako, że coraz mniej ludzi zerka co się dzieje na naszej stronie pochwalę się moją miseczką tutaj :)

Oto i moja miseczka :D





Powoli zaczynam łapać jak działają farby do ceramiki. Problem jest taki, że po wypaleniu kolor się zmienia. Miseczka przed wypaleniem wyglądała tak:




Jako, że w temacie jest mało konkretne słowo "ceramika" to może kiedyś pojawi się tuaj jakiś kubek albo talerz (T)
A może ktoś jeszcze ma coś czym może się pochwalić? Nie musi być własnej roboty :owl
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Nomi Daar » 28 Lut 2017, 20:54

Jakie cudne! ❤ odstawiasz na półkę jako ozdoba czy będziesz normalnie korzystać? Bo można normalnie takich rzeczy wypalonych używać, no nie? :D
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 28 Lut 2017, 21:04

Nomi Daar napisał(a):Jakie cudne! ❤ odstawiasz na półkę jako ozdoba czy będziesz normalnie korzystać? Bo można normalnie takich rzeczy wypalonych używać, no nie? :D


Oczywiście, że można :D
Moja mama już od pół roku pije kawę w pomalowanej przeze mnie filiżance ^^
No i jedną z moich motywacji do tej miseczki było to żeby chciało mi się ją myć na bierząco, więc korzystam :) Od paru lat na śniadanie jem owsiankę lub jaglankę i ta miseczka sprawdza się idealnie :D
A jak przerażająco zaczyna wyglądać jak pojawiają się na niej resztki jedzenia XD
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Maggy » 28 Lut 2017, 22:40

Urocza :D ten Sarlac kojarzy mi się z Cthulu :D gdybym taką miała to wszystko bym w niej jadła
Maggy
a.k.a. Maggy Fenn
Były Członek
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 19

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Nomi Daar » 28 Lut 2017, 22:46

Mahiyana napisał(a):No i jedną z moich motywacji do tej miseczki było to żeby chciało mi się ją myć na bierząco, więc korzystam :)

Sprytnie to wymyśliłaś ^^

Mahiyana napisał(a):A jak przerażająco zaczyna wyglądać jak pojawiają się na niej resztki jedzenia XD

Domyślam się :D

Ślicznie Ci to wyszło, napatrzec się nie mogę! zazdroszczę talentu i.. czasu ;p Jak będziesz robić takie hurtowo to zamawiam jedną, cena nie gra roli xd będę mieć motywację do jedzenia śniadań ^^
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 01 Mar 2017, 00:12

Nomi Daar napisał(a):Ślicznie Ci to wyszło, napatrzec się nie mogę! zazdroszczę talentu i.. czasu ;p Jak będziesz robić takie hurtowo to zamawiam jedną, cena nie gra roli xd będę mieć motywację do jedzenia śniadań ^^


No z 10 godzin mi to jednak zajęło, zwłaszcza że każdą warstwę farby trzeba nałożyć 3 razy żeby miała intensywny kolor i nie było widać pociągnięć pędzla ^^'
Może kiedyś zrobię kolejną, kto wie :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 15 Sie 2017, 22:29

Jeszcze nie wypalone, więc nie wiem jaki będzie efekt ostateczny, ale pomalowałam już kubek do wylicytowania na X-Wing Polish National Championship w ramach ich akcji charytatywnej. W szczególności, że wygląda na to, że nikt od nas nie pojedzie :(

Jak na razie wygląda to tak (szkoda, że to ściemnieje bo wyjątkowo mi się ta kolorystyka podoba) <3







Chodzi oczywiście o Bubble Tea zwaną też czasami Boba ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Nedz » 15 Sie 2017, 22:40

Akurat jak ściemnieje to chyba będzie lepiej, ale kubek zarąbisty. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Vhipir » 15 Sie 2017, 22:56

Ooooojeny, ten napis jest przeuroczy w tych kolorach. Boba w sumie też. xD
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 15 Sie 2017, 23:12

Nedz napisał(a):Akurat jak ściemnieje to chyba będzie lepiej, ale kubek zarąbisty. :)

Zobaczymy wkrótce ;)

Vhipir napisał(a):Ooooojeny, ten napis jest przeuroczy w tych kolorach. Boba w sumie też. xD

No kurczę wieeeem :<
Rozważam przerysowanie tego cyfrowo ^^

Jakby co to od dołu jest logo Manda'Yaim ale zapomniałam zrobić zdjęcie ^^'''
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 17 Sie 2017, 23:22

Info z ostatniej chwili - wypalili!
(zdjęcie z fanepage pracowni)

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Arneun » 17 Sie 2017, 23:26

Ładnie wygląda, tylko zieleń chyba trochę zniebieszczała.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 17 Sie 2017, 23:28

Arneun napisał(a):Ładnie wygląda, tylko zieleń chyba trochę zniebieszczała.


No na tym właśnie polega największy problem z malowaniem ceramiki - kolorki się zmieniają.
Ale w sumie celowałam w coś tak trochę pastelowego, więc pójście w kierunku niebieskiego nie jest takie złe ^^'
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Sh'ehn » 17 Sie 2017, 23:30

Jest super : D A jak druga strona kubka?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 17 Sie 2017, 23:36

Jeszcze nie wiem, bo nawet go w ręce nie miałam po wypaleniu ;)
Pracownia wrzuca wypalone formy na facebooka żeby było wiadomo kiedy przyjść odebrać swoją, więc stwierdziłam, że mogę od razu się tu pochwalić ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Nedz » 18 Sie 2017, 00:00

Według mnie to jest lepiej pod względem kolorystyki niż było przed wypaleniem. A moja opinia co do kubka się nie zmienia. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 18 Sie 2017, 22:36


A oto i efekt ostateczy (T)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Nedz » 18 Sie 2017, 23:19

No piękny nie ma co. Gratulacje. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Sh'ehn » 19 Sie 2017, 00:29

Jej, jakie wyraźne kolory! I te kropeczki na literkach strasznie fajnie wyszły : D
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańska ceramika

Postprzez Mahiyana » 19 Sie 2017, 00:51

Sh'ehn napisał(a):Jej, jakie wyraźne kolory! I te kropeczki na literkach strasznie fajnie wyszły : D


A dziękuję :3
Mam nadzieję, że wiadomo, że to tapioka ^^'
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron