Sprzedam Pluszaka

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Sprzedam Pluszaka

Postprzez Wlocz » 21 Lut 2017, 16:08

Hej.

Mam do sprzedania pluszaka na aukcji ebay. Bardzo fajny Stormtrooper zrobiony na szydełku przez dziewczynę, która prowadzi na facebooku stronę ze swoimi wyrobami. Robi śliczne pluszaki na zmówienie

Link do aukcji:
http://www.ebay.pl/itm/322425175145?ssP ... 1555.l2649

A tu link do strony z pluszakami:
https://www.facebook.com/pluszakinaszydelku

Serdecznie polecam. Są to bardzo oryginalne pluszaki jako prezenty i maskotki, bo wykonane ręcznie, więc każdy jest niepowtarzalny. :)
Koszt wysyłki maskotki na terenie Polski 31 PLN.


UWAGA: jeśli nie traficie na aukcję bo np: zostanie zakończona to istnieje możliwość zamówienia tego Stormtroopera jak i innych maskotek nie tylko ze Star Wars. W tej sprawie należy kontaktować się z dziewczyną która prowadzi stronę.


PS: Maskotki mają swój koszt, ale uważam że warto, bo są naprawdę śliczne :)
Wlocz
Były Członek
Posty: 4

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Kuel » 21 Lut 2017, 20:27

Wszystko ładnie, pięknie, ale z ciekawości spytam- dlaczego koszty wysyłki na terenie Polski jest tak wysoki? ;)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Mahiyana » 21 Lut 2017, 20:37

Kuel napisał(a):Wszystko ładnie, pięknie, ale z ciekawości spytam- dlaczego koszty wysyłki na terenie Polski jest tak wysoki? ;)


Mi to wygląda na ceny dopasowane do Ebaya, może to jest cena dla wszystkich krajów czy coś...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Vassk » 21 Lut 2017, 22:48

Fajne, choć niekoniecznie warte takiej ceny ;P
No i tak btw Wlocz, to mógłbyś czasem napisać na forum coś co nie jest reklamą czyichś produktów ;D
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Wlocz » 22 Lut 2017, 13:09

Kuel napisał(a):Wszystko ładnie, pięknie, ale z ciekawości spytam- dlaczego koszty wysyłki na terenie Polski jest tak wysoki? ;)

Mi to wygląda na ceny dopasowane do Ebaya, może to jest cena dla wszystkich krajów czy coś...[/quote]
Tak, cena jest dopasowana do najdroższej wysyłki krajowej na ebay :/
Można zgadać się na kupno i wysyłkę poza ebayem. Wtedy wysyłka kosztuje 20PLN. Pluszak ma 40 cm a wysyłka powyżej 35 cm kosztuje już 20PLN.

Vassk napisał(a):Fajne, choć niekoniecznie warte takiej ceny ;P
No i tak btw Wlocz, to mógłbyś czasem napisać na forum coś co nie jest reklamą czyichś produktów ;D

Wiesz, zawsze możesz sam uszyć takiego pluszaka. :p
Jakoś rzeczywiście mało piszę na forum postów, ale za to z forumowiczami wiadomości trochę pisze. Może za niedługo się to zmieni. :D
Wlocz
Były Członek
Posty: 4

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Vassk » 22 Lut 2017, 14:22

Wiesz, zawsze możesz sam uszyć takiego pluszaka. :p

Jasne, że mogę. Nic specjalnie trudnego. Zresztą wolałbym siedzieć nad tym parę tygodni i męczyć się samemu niż bulić tyle kasy jak ostatni frajer :wink:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Mahiyana » 22 Lut 2017, 17:51

Vassk napisał(a):
Wiesz, zawsze możesz sam uszyć takiego pluszaka. :p

Jasne, że mogę. Nic specjalnie trudnego. Zresztą wolałbym siedzieć nad tym parę tygodni i męczyć się samemu niż bulić tyle kasy jak ostatni frajer :wink:


No co kto lubi ;P
Ja tam ogólnie nie lubię tego rodzaju "pluszaków". Pluszak według mnie powinien z pluszu albo poliestru albo czegoś równie miłego w dotyku i takie mogłabym zszywać ^^. Ewentualnie z filcu, ale filc jest strasznie nietrwały, pojawiają się na nim szybko takie kuleczki i jeszcze się przeciera -.-

Czyżbyś Vassk miał jakiś ukryty talent do szydełkowania? :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Vassk » 22 Lut 2017, 19:01

Może mam tylko go jeszcze nie odkryłem ;D a na poważnie, to podobnie jak nasz były mandalor uważam, że talent nie ma takiego znaczenia jak chęci, więc jakbym się uparł to żadne szydełkowanie szturmowców nie byłoby mi straszne ;P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Mahiyana » 22 Lut 2017, 21:22

W przypadku tego typu czynności czasami bardziej chodzi o charakter niż talenty ^^. Niektórzy po prostu nie są w stanie wykonywać powtarzalnej czynności przez bardzo długi czas :P. Szczególnie widać to u osób, dla których jest to marnowanie ich inteligencji (przynajmniej według nich) XD

Ale wierzę w Ciebie Vassk :)
Galeria "Inne dzieła" czeka z otwartymi ramionami :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Araxuss » 23 Lut 2017, 03:38

Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 17:34, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Sprzedam Pluszaka

Postprzez Mahiyana » 23 Lut 2017, 11:21

Araxuss napisał(a):
W przypadku tego typu czynności czasami bardziej chodzi o charakter niż talenty ^^. Niektórzy po prostu nie są w stanie wykonywać powtarzalnej czynności przez bardzo długi czas :P. Szczególnie widać to u osób, dla których jest to marnowanie ich inteligencji (przynajmniej według nich) XD


Spostrzeżenie: Dotychczas sądziłem że inteligencja to właśnie łatwość uczenia się i opanowywania nowych rzeczy.
Można by więc sądzić że osoby odznaczające się wysokim współczynnikiem tej cechy, powinny dość szybko opanować chociażby to szydełkowanie i wykonywać je sprawniej niż osoby o niższym współczynniku inteligencji. Przynajmniej teoretycznie, zakładając że zbierzemy grupę ludzi o zerowym doświadczeniu i nie posiadających wyjątkowych talentów w tej dziedzinie które mogły by zapewnić przewagę.


Zgadzam się z Tobą, ale po prostu z mojego doświadczenia wynika, że osoby które mają zbyt duże mniemanie o sobie po prostu po opanowaniu tej umiejętności (czyli tak naprawdę kilka rządków, czy jakie jest tam poprawne nazewnictwo) stwierdzą że kontynuowanie to strata czasu. Osoby tego typu często występują wśród informatyków i w sumie nic dziwnego bo dobry informatyk powinien mieć takie podejście (czyli ja nie będę dobrym informatykiem ;_;) i dążyć do automatyzacji procesu (czyli zrobić jakąś szydełkującą maszynkę) albo po prostu kupić :)
Bo mi nie chodzi o sam fakt że ktoś jest inteligentny tylko że ktoś czuje się zbyt inteligentny żeby marnować swój geniusz na takie bzdury.

No i w sumie jak tak teraz sobie o tym myślę, to chyba szydełkowanie i inne robótki ręczne nie należą do typowych hobby wiązanych z inteligencją... Ale to prawdopodobnie wynika z jeszcze czegoś innego :D

Tak czy inaczej szanuję szydełkujących ludzi, bo sama nie umiem ^^. Z tej dziedziny to tylko umiem tkać na krośnie XD
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron