Walentynki

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Walentynki

Postprzez Mahiyana » 15 Lut 2017, 00:39

Wiem, że już późno, ale co tam :) Zapraszam do podziwiania kartek Walentynkowych autorstwa członkiń Manda'Yaim :D


autorstwa Sh'ehn


autrostwa Larwy


autorstwa Nomi


autorstwa Mary

i dwie moje :)




Wesołych Walentynek! <3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Walentynki

Postprzez Araxuss » 15 Lut 2017, 04:16

.
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 14 Lut 2020, 18:58, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Walentynki

Postprzez Mahiyana » 15 Lut 2017, 11:54

No nie żeby coś ale właśnie robiąc te kartki własnoręcznie nasze artystki nie wydały na to pieniążków :P
Zresztą w dobie konsumpcjonizmu możesz równie dobrze wrzucić ten obrazek na praktycznie każde święto :/ Co nie oznacza, że należy je negować. Oczywiście z kupowaniem niepotrzebnych rzeczy warto się opamiętać, nie tylko od święta.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Walentynki

Postprzez Tala Iveris » 15 Lut 2017, 11:59

Prace totalnie świetne, brawo :D
(a co do przekazu graficznego pieniążków... zgadzam się :like ) Ja w lutym czekam z utęsknieniem tylko na jeden, jedyny dzień -> Tłusty Czwartek. To doskonały zamiennik Walentynek :wink:
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Walentynki

Postprzez Araxuss » 15 Lut 2017, 15:03

.
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 14 Lut 2020, 18:57, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Walentynki

Postprzez Iskra » 15 Lut 2017, 19:36

Awww :3 Jakie słodkie walentynki! ^^ :mytho


(aww :3 x2 na bulwers Araxa :P <3 )
Zasada urynkowionych świąt doby kapitalizmu jest prosta: albo masz koncept, albo wydajesz hajsy. Zauważ, że dotyczy to też tak romantycznego dnia jak święto zmarłych ;) Serio, nie ma się o co zżymać akurat na Walentynki, bo rozbuchany konsumpcjonizm dotyczy wszystkich sfer życia, nie tylko świątecznych - po prostu możliwe, że tu jest dla Ciebie najbardziej widoczny.
A co do kopniaków - każde święto może być depresyjne :P vide: święta Bożego Narodzenia (dla tych, którzy nie mają rodziny), Zaduszki (dla osób w żałobie), Dzień Dziecka (dla tych, którzy stracili potomków), Dzień Matki (w obu przypadkach: dla zapomnianych matek i dla dzieci, które matek nie mają), urodziny (jeśli nawet najbliżsi zapomną) etc.

Poza tym wcale nie musi to być święto jedynie par, jeszcze w czasach szkolnych, kiedy funkcjonowała "poczta walentynkowa", zawsze ze znajomymi wysyłaliśmy sobie kartki :) prawie wszystkie były ręcznie robione i było fajnie - do tej pory trzymam co zabawniejsze okazy. Zatem z sympatycznej atmosfery Walentynek można korzystać i jako singleton, i jako dwoinka (lub zbiór wieloelementowy xD) ;) Tylko ideologiczny przekaz marketingowców trzeba przefiltrować przez sito racjonalności i jako-takiej wiedzy kulturoznawczej.

W końcu jak mówił Mistrz Therion: "Love is the law, love under will".
Φ
Iskra
Weteran
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Katowice/Toruń
Posty: 401

Re: Walentynki

Postprzez Araxuss » 15 Lut 2017, 21:12

.
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 14 Lut 2020, 18:57, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Walentynki

Postprzez Mahiyana » 15 Lut 2017, 22:32

Pyrkon jest smutnym świętem dla ludzi, którzy akurat nie mogą pojechać :(
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Walentynki

Postprzez Arakh Ha'an » 16 Lut 2017, 04:12

Ktoś z "naszych" Mando miał ładną sentencję w podpisie, w sam raz na święto św. Walentego:
"Kuj zbroję. Okute serce nie pęka." :P
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Walentynki

Postprzez Araxuss » 16 Lut 2017, 04:22

.
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 14 Lut 2020, 18:58, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Walentynki

Postprzez Sh'ehn » 18 Lut 2017, 01:10

Em, ładne cieniowanie czcionki na kartce z Jango, Mah. Robi wrażenie.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Walentynki

Postprzez Mahiyana » 18 Lut 2017, 10:41

Dziękuję :) Taki kolorowy marmur mi wyszedł ^^`
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Walentynki

Postprzez Mahiyana » 14 Lut 2020, 16:26

Tegoroczna edycja <3







Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Walentynki

Postprzez Merel » 18 Lut 2020, 00:52

Świetne, rewelacyjne.... To za małe słowa by wyrazić jak bardzo mi się podoba :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron