Świąteczne wypieki

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 25 Gru 2016, 13:30

Tak po pierwsze to Wesołych Świąt :)

Po drugie to podobnie jak rok temu postanowiłam upiec coś Mandaloriańskiego na święta. Jednak krzywo powyginane blaszki przestały mi się podobać, więc do głowy wpadł mi szalony pomysł, który chcę wam opisać :)

Idea całekiem prosta - tak zwane pieczątki do ciasta, czyli specjana foremka robiąca wgłębienia w cieście, które układają się w jakiś wzór. Zaczęłam więc od prostego szkicu.


Następnie obrysowałam go wektorowo żeby łatwiej było mi przekształcić wszystko na modele 3D.




I tu zaczęły się powoli problemy, bo modelami 3D bawię się może od jakiś dwóch miesięcy... Ale udało się w końcu coś sklecić i można było kombinować dalej.




HackerSpace Wrocław posiada drukarkę 3D i zgodzili się żebym na niej wydrukowała foremki. Wystarczyło, że kupię filament (wkład do drukarki) ^^


Nadeszła najgorsza część czyli sam druk. Pewnie większość z Was wie, że drukarki 3D są strasznie wolne... Jedna foremka drukowała się około półtora godziny. Jednak za nim w ogóle mogliśmy wziąć się za druk trzeba było przekonwertować modele z plików blendera (narzędzia, którego używałam do robienia modeli) do spacjalnych plików w których zapisany jest ruch głowicy drukarki. Okazało się, że modele trzeba troszkę poprawić żeby dało się to zrobić... I w ten magiczny sposób zaczęłam od pliku slave.blend a skończyłam na slave4.blend. Co ciekawe plik slave1.blend nigdy nie powstał bo po slave.blend powstał od razu slave2.blend. Taka trochę ironia. Za to czaszeczka miała aż 6 wersji. Jednak w przeciwieństwie do Slave'a błędy pokazywały się dopiero przy samym druku i to dopiero przy drukowaniu wypustek, do których drukarka docierała po 40 minutach druku. Żeby było jeszcze gorzej udało nam się dotrzeć do przyczyny błędu dopiero za trzecim razem (czyli używając podstawowej matematyki - 80 minut zmarnowane). Zabawę z drukarką zaczeliśmy o 18, skończyliśmy o 3 nad ranem -.-


Ale wyszły z tego piekne foremki, teraz już wszystko będzie ok, prawda?

Moja mama doradziła mi ten przepis z dodatkowym żółtkiem na porcję ciasta. I w tym momencie okazało się, że po pierwsze foremki są troszkę za grube, ale mniejsza o to bo ciasto nijak nie chce się od nich odkleić.

Po rozważeniu wszystkich możliwych rozwiązań (łącznie z poddaniem się w tym roku) postanowiłam "rozwalić" foremki na dwie cześci - obrys i podstawkę. Na szczęście drukarka drukuje warstwowo, więc jak nóż się wbił w dobre miejsce to zaczynało iść całkiem sprawnie.


W sumie foremki w takiej postaci są dużo wygodniejsze w użyciu, więc może to dobrze, że tak wyszło ^^

W piekarniku wyglądało troszę jakby zaczęły rosnąć (co zepsułoby wzorki, więc było to mocno nieporządane :O)


Ale na szczęście, po wyjęciu, wszystko wyglądało dobrze :)


Teraz wystarczyło do "dziur" wlać czekoladę i ta daaam :D


Gotowe ciasteczka :D

A żeby nie było, że tylko jakieś Gwiezdne Wojny wpycham rodzinie, to "tradycyjnych" też się narobiłam :P Ale z nimi to już nie było takich przygód :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 26 Gru 2016, 03:23

Zacne ciasteczka milordzie :)
Kiedy mogę przyjść na degustację? [T]

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 26 Gru 2016, 14:55

Merel napisał(a):Kiedy mogę przyjść na degustację? [T]

A to najpierw trzeba sobie zasłużyć :P
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 26 Gru 2016, 20:18

To jeszcze nie zasłużyłem? :D przecież jestem TAAAAAKI grzeczny ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Larwa » 26 Gru 2016, 21:02

Mah, a ja? Nikogo trwale nie okaleczyłam w tym roku... szkolnym...
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 26 Gru 2016, 21:38

No słyszałam że za przyjęcie do psk są ciastka ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Vhipir » 26 Gru 2016, 22:19

Mahiyana napisał(a):No słyszałam że za przyjęcie do psk są ciastka ;)

Tak jest! Róbcie zbroje, będą ciastka. :D

Swoją drogą, niezłe przygody z tymi foremkami, ale za to efekt bardzo fajny. ^^
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Arakh Ha'an » 28 Gru 2016, 03:39

Jedna foremka drukowała się około półtora godziny.

To i tak nieźle. Niektóre modele potrafią się drukować całą noc, a i tak może zdarzyć się muka polegająca na np. wytworzeniu nieprawidłowego rozkładu temperatury, i to, co się wydrukowało, nadaje się tylko do wrzucenia do acetonu... :|

I w ten magiczny sposób zaczęłam od pliku slave.blend a skończyłam na slave4.blend.

też nieźle, 4 iteracje to akurat ;) W procesach optymalizacji technologii budowy przeróżnych maszyn bywa gorzej.

Mega wyszły te pierniczki. Wyglądają super :)

Tak jest! Róbcie zbroje, będą ciastka. :D

Hełmiany pierniczek za zrobiony hełm? :D
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 28 Gru 2016, 14:54

Arakh Ha'an napisał(a):
Jedna foremka drukowała się około półtora godziny.

To i tak nieźle. Niektóre modele potrafią się drukować całą noc, a i tak może zdarzyć się muka polegająca na np. wytworzeniu nieprawidłowego rozkładu temperatury, i to, co się wydrukowało, nadaje się tylko do wrzucenia do acetonu... :|

No tak jak dwa pierwsze podejścia do :mytho :/ Najbardziej boli stracony czas bo materiału i tak nie poszło na to za wiele...
Gorzej było jak za pierwszym razem dotknęłąm drukarki 3D. Z jakiegoś nienzanego nikomu powodu tacka w pewnym momencie zrobiła się za zimna i model się odczepił -.- No i niezbyt było co z tym zrobić, więc trzeba było zacząć od nowa...

Arakh Ha'an napisał(a):
I w ten magiczny sposób zaczęłam od pliku slave.blend a skończyłam na slave4.blend.

też nieźle, 4 iteracje to akurat ;) W procesach optymalizacji technologii budowy przeróżnych maszyn bywa gorzej.

Ale ja nie robiłam jakieś pro dokładnej maszynerii tylko foremki do pierniczków XD Ale w sumie wyciągnęłam z tego mnóstwo doświadczenia, więc kolejna edycja powinna pójść lepiej (chyba że natrafię na jakieś zupełnie nowe problemy, albo przerośnie mnie ambicja XD)

Arakh Ha'an napisał(a):Mega wyszły te pierniczki. Wyglądają super :)

Ah dziękuję <3 Tylko to nie są tak naprawdę pierniczki tylko ciastka cynamonowe, bo pierniczki za bardzo rosną przez co nie nadają się do robienia takich wgłębień :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 09 Mar 2017, 11:05

A wiecie, że faulfett też zrobiła ciasteczka?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 25 Gru 2017, 18:21

Tegoroczna edycja :)


Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Dhadral » 25 Gru 2017, 20:29

Udane :)
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 26 Gru 2017, 00:30

Jak zwykle moja mama upiekła a ja ozdobiłam, więc to nie tylko moja zasługa ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Nedz » 26 Gru 2017, 01:22

A tam a tam ozdabiać też trzeba umieć. :P

Ja osobiście nigdy do tego nie miałam nerwów, więc szacunek, bo pierniczki piękne. :P
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Radok » 31 Gru 2017, 17:54

Smakowicie to wygląda :d Trzymają poziom i klimat świąt :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Nomi Daar » 03 Sty 2018, 02:41

Zdaję sobie sprawę, że pierniczków Mahiyany nie jestem w stanie przebić, ale i tak się pochwalę moją wersją świątecznych wypieków -> http://www.mandayaim.com/images/inne_dziela/Nomi/pierniczki_nomi.jpg Ozdabiane na szybko, są też inne starwarsowe, ale parę Mando-pierniczków też można dojrzeć :D
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Radok » 03 Sty 2018, 16:43

Fajna Gwiazda i Yoda :D A zresztą wszystkie fajne :D

Pierniczki zawsze są na plus :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 03 Sty 2018, 23:54

Radok napisał(a):Pierniczki zawsze są na plus :D


No więc nic dziwnego, że w innych dziełąch mamy już 7 rodzajów :D

A powyższe pierniczki piękne <3
Bardziej kolorowe niż moje :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Nedz » 04 Sty 2018, 01:28

Co do pierników to liczą się chęci. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 04 Sty 2018, 14:01

Mi się pierniczki trochę skleiły :D
https://drive.google.com/file/d/1tXykLu ... p=drivesdk

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Radok » 04 Sty 2018, 17:54

Merel napisał(a):Mi się pierniczki trochę skleiły :D
https://drive.google.com/file/d/1tXykLu ... p=drivesdk


8O ... :lol: :lol: Nie wiem, ale mi się kojarzy. Zresztą... niepokojące może być dla niektórych, ze to dwa samce się do siebie kleją :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 04 Sty 2018, 18:41

A co? Samica nie ma poroża? :)

Nie no, wiadomo, że nie ma ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 04 Sty 2018, 21:00

Za rok prosimy o jakieś Mando ;)
(i family friendly :P )
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 05 Sty 2018, 18:20

Okej, zabacze co da się zrobić :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 25 Gru 2018, 18:23

Edycja 2018







Kto jeszcze coś piekł? :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 25 Gru 2018, 18:38

Moja córcia piekła pierniczki ale takie zwykłe; misie liski itp :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 25 Gru 2018, 18:41

Misie i liski też mogą być Mando ;)

(Liczyłam na Ciebie Merel :P)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 25 Gru 2018, 20:49

W tym toku "miłosnych" łosi nie było. Za mało czasu miałem, a za dużo roboty :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 29 Gru 2019, 16:29

Lepiej późno niż wcale ^^
(choć pewnie wszyscy już widzieli)





Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Vhipir » 01 Sty 2020, 16:00

Ten świąteczny baby yoda jest przeuroczy, dobra robota :D
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 01 Sty 2020, 17:21

A dziękuję :)
Pewnie znowu przeleży cały rok bo nikt nie będzie chciał go zjeść ^^'
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Merel » 01 Sty 2020, 23:28

No sam bym go nie był w stanie zjeść :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 26 Gru 2020, 14:01

W ostatniej chwili, ale się udało!
Weosłych Świąt!





Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Sh'ehn » 31 Gru 2020, 13:16

Wow, w tym roku są cienie! Kandosii! A poza tym właśnie ogarnęłam że od kilku lat Twoje pierniczki konsekwentnie mają śnieżynkowe obramowanie - i muszę powiedzieć, że ta spójność jest piękna.
Jeśli chodzi o tegoroczne... Czy Baby Yoda właśnie próbuje zjeść bombkę? On swoją drogą wydaje się mieć słabość do niebieskich przysmaków... (Uroczo intensywny odcień błękitu). T
Poza tym czapeczka ma puszek w 3d. ^^ Zobaczenie tego sprawiło że mój dzień stał się lepszy i radośniejszy.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Świąteczne wypieki

Postprzez Mahiyana » 23 Gru 2021, 23:15

Są i pierniczki :mytho



Więcej ujęć na moim Tumblrze i mam nadzieję, że wkrótce w Innych Dziełach :like

(Trochę powrót do korzeni... Huh...)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Następna

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron