Mando-skrzynka

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Mando-skrzynka

Postprzez Arakh Ha'an » 23 Maj 2016, 04:53

W sumie lekki spamik, ale nie znalazłem żadnego dobrego już istniejącego tematu, więc piszę nowy, a co.

Wpadł mi w oko jeden z kadrów z jutubowej twórczości wytwórni Robot Chicken (z jednego z filmów z Bobą):

Image

Całkiem pomysłowa skrzynka na listy, co prawda w lekko hamerykańskim stylu, ale zrobić dałoby się ją bardzo łatwo (wraz z wahliwym w stosownych momentach dalmierzem)... Dobra zarówno na listy wsadzane poziomo, jak i pionowo :wink:
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Mando-skrzynka

Postprzez Mahiyana » 24 Maj 2016, 16:11

Wszystko fajnie, ale takie skrzynki pocztowe nie są dopasowane do polskich realiów ^^
Zwłaszcza w bloku czy kamienicy sobie takiej nie zrobisz :p
Ale nie raz widziałam zdjęcia takich skrzynek więc da się ;) Przykładowo taka
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mando-skrzynka

Postprzez Larwa » 01 Wrz 2016, 23:04

No to kolejny punkt do listy rzeczy, które chcę zrobić, ale nie mam czasu i materiałów :D
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron