Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Postprzez tinoX » 11 Maj 2016, 21:08

Hej jestem , przedstawicielem polskiej grupy tworzącej polskie fan filmy a więc przejdźmy do rzeczy..

Jeden z waszych kolegó ,który jak mi mówił należy do waszej społeczności polecił mi was odnośnie cosplayów ,mando czy innych spraw odnośnie tej kategorii tworzenia cosplayów.

Otóż rozpoczynamy prace nad kolejną serią fabularną w ,której mieliby wystąpić Mandalorianie ,lecz niestety jak mamy całą dobrze zgraną ekipę nie mamy nikogo kto ma taki talent do tworzenia takich zbroji jak tworzą cosplayerzy stąd..

Jeżeli ktoś jest z Krakowa i jest zainteresowany wypożyczeniem albo dołączeniem do nas niech napisze tutaj pod postem ,lub niech doradzi co i jak jeśli nie ,niestety będziemy musieli wyciąć ten wątek z scenariusza ,ale jak znajdzie się taka osoba to będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Jesteśmy młodą ekipą ,która tworzy fan filmy od roku nadal się uczymy ,ale przy naszym zgraniu powstaje coś co ma przyszłość

Pozdrawia i gorąca zaprasza do współpracy.
- Team Imperia Studio
tinoX
Aruetii
Posty: 2

Re: Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Postprzez Vassk » 12 Maj 2016, 11:13

A można zobaczyć gdzieś te Wasze fan filmy?
Przydałoby się też więcej szczegółow - ilu mando potrzebujecie, kiedy i gdzie konkretnie w Krk będziecie to kręcić itd.

Jeżeli ktoś jest z Krakowa i jest zainteresowany wypożyczeniem albo dołączeniem do nas

Z Krakowa nie mamy nikogo ze zbroją jeśli się nie mylę, a na wypożyczenie beskar'gamu i tak nikt by się raczej nie zgodził. Jak chcecie zbroję to tylko razem z właścicielem ;)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Postprzez Araxuss » 12 Maj 2016, 15:37

Ja nawet swoim ludziom mam opory broń pożyczyć. Tzn robię to z ciężkim sercem. A co dopiero cały pancerz.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Postprzez tinoX » 12 Maj 2016, 21:37

Vassk napisał(a):A można zobaczyć gdzieś te Wasze fan filmy?
Przydałoby się też więcej szczegółow - ilu mando potrzebujecie, kiedy i gdzie konkretnie w Krk będziecie to kręcić itd.

Jeżeli ktoś jest z Krakowa i jest zainteresowany wypożyczeniem albo dołączeniem do nas

Z Krakowa nie mamy nikogo ze zbroją jeśli się nie mylę, a na wypożyczenie beskar'gamu i tak nikt by się raczej nie zgodził. Jak chcecie zbroję to tylko razem z właścicielem ;)



Potrzebujemy 3 zbroji Mando najdokładniej to są potrzebne zbroje na kilka scen na dosłownie jeden odcinek bo Ci mando mają najprawdopodobniej zostać zabici przez Lorda Sithów ja to rozumiem nie liczę ,że ktoś się zgodzi wypożyczyć Beskar'gam ,ale no cóż dziękujemy za odpowiedź nie liczyliśmy na zbyt wiele więc zrobimy prawdopodobnie swoje albo wytniemy z scenariusza wątek z Mando co będzie bolało..

Tak czy siak kręcone to wszystko będzie na obrzeżach miasta..
tinoX
Aruetii
Posty: 2

Re: Wypożyczenie zbroji ,cosplayów pod FanFilm ?

Postprzez Vassk » 12 Maj 2016, 23:23

Przyjrzeliśmy się z Araxem ( :wink: ) Waszym fan filmom.
Fajnie się chłopcy bawicie i super, że robicie coś kreatywnego w swoim wolnym czasie, ale myślę, że to nie jest jeszcze ten poziom na którym do kręcenia filmików potrzeba Wam profesjonalnych cosplayer'ów.
Proponuję żebyście sami spróbowali zrobić sobie prowizoryczne zbroje na Wasze potrzeby (np. z twardego kartonu/tektury), na naszej stronie znajdziecie wszystkie potrzebne do tego szablony.
Powodzenia :) .
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron