Model ISD by JANSTAR enterprisses

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Model ISD by JANSTAR enterprisses

Postprzez Oix Fenn » 10 Sie 2014, 22:23

Witam, w tym temacie zajmiemy się budową chyba najbardziej znanego statku w SW.Już od dłuższego czasu myślałem nad jego budową .... Ale tak na poważnie ( chcę zrobić coś co będzie takim ... no, białym krukiem w mojej kolekcji modeli redukcyjnych ) . "Przepis" na ten ów statek znalazłem na pewnej stronie (niestety nie pamiętam nazwy, jednak od razu skopiowałem całość i wkleiłem do worda ) Po przetłumaczeniu dowiedziałem się, że będą mi potrzebne : 4 płyty polistyrenowe 500x500x0,2 cm , nóż OLFA z frezem typu "P" , taśma ze światłami LED ( jak robić to robić na poważnie :wink: ) i..... bardzo dużo wolnego czasu (na szczęście są wakacje) ,oto pierwsze zdjęcia :

Pierw zająłem się hangarem :
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 6567_n.jpg

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 3835_n.jpg

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... 8654_n.jpg

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... e=546F7E2A

następnie wyciąłem płyty spodu kadłuba, "wytrasowałem" je nożem OLFA ( według mnie to magiczny nóż, pięknie trasuje line podziału blach, jest twardy, dobrze naostrzony i .... Bardzo tani, zapłaciłem za niego 5 zł plus przesyłka 6 zł ! Skleiłem połowy i złączyłem wręgą .

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... e=5471A340

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 0273_n.jpg

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 8186_n.jpg

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... 7348_n.jpg

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... e=5480EF8D

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... e=54821F34

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... 8982_n.jpg

A tu moje miejsce pracy :D (TAK to właśnie tu powstają te najlepsze okręty imperium, republiki czy też rebelii .... stocznia Silvius Vlan może sobie o takich tylko pomażyć :P )

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos ... e=546D958F

Tu natomiast jest słynny MAGICZNY nóż OLFA, kłaniam się w pas japońskiej firmie :o

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos ... 8297_n.jpg
Ostatnio edytowany przez Oix Fenn, 05 Lip 2015, 09:54, edytowano w sumie 1 raz
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez X-Yuri » 10 Sie 2014, 22:30

Wygląda... bardzo mocno obiecująco!
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 10 Sie 2014, 22:33

Oh... Dziękuję sir ! naprawdę tak sądzisz ? :D
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez X-Yuri » 10 Sie 2014, 22:36

Naprawdę. ; p

...tylko bierz poprawkę na to, że modelarstwo to mocno nie moja dziedzina i mówię to jako laik! ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Tala Iveris » 11 Sie 2014, 19:15

8O już mi się podoba. Podziwiam zdolności :D
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 12 Sie 2014, 11:46

Dzięks :D . Prace nad modelem pochłanianą ponad 60% dnia ( codziennie ) teraz zająłem się szpachlowaniem . I oto sposób jak zrobić swoją własną tanią i w zasadzie dobrą szpachlówkę modelarską :idea: ( nauczył mnie tego mój nauczyciel na modelarni ) . Więc będą potrzebne : 1 puszka modelarskiej farby olejnej ( np: humbrol lub revell ) , talk
(np: do stóp ) , coś do mieszania , jakaś zakrętka ( najlepiej do mleka bo są szerokie ) . Mieszamy farbę z talkiem tak aby masa była gęsta jak .... hymmm ... Szpachlówka :mrgreen: , nakładamy na ubytki w modelu i po 3 godzinach ścieramy papierem ściernym , pierw gruboziarnistym np: 120 następnie drobno ziarnistym np:800 , na końcu przetrzeć 2000 . i gotowe ! Ile to kosztuje ? więc tak : farbka olejna - 6 zł , talk - ( ja znalazłem u mamy w koszyku :lol: ) , powiedzmy hymm 4 zł . Razem dycha . A ile za szpachlówkę modelarską ? --- 20 zł wnioski pozostawiam wam
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 08 Paź 2014, 23:27

Dawno nie wrzucałem zdjęć, ale wiecie StarForce i te sprawy :D . Jednak przez dwa miesiące nie próżnowałem, oto wyniki mojej pracy :

Image



Image


Image



Image


Image

Image


Image


Image


Image



Image



Image

Tu jak się (narazie) prezentuje :
Image


A tu jak w sprytny sposób zrobić "osłony" silników
Image


Image
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Dinuirar » 08 Paź 2014, 23:44

Oix, ten model wygląda kandosii! Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zobaczyć go na żywo.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Kuel » 09 Paź 2014, 00:08

Podpisuję się. Bardzo solidny i obiecujący... Pomysł skubnąłeś, ale wykonanie idzie świetnie! :)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Radok » 09 Paź 2014, 09:58

Skubnął, nie skubnął - nie ważne - grunt, że korzysta z dobrych wzorców. Oix - miodzio to wygląda. No jak tak dalej pójdzie to na SF 2015 sam będziesz modele przywoził by się wystawić :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez X-Yuri » 09 Paź 2014, 10:47

Skubanie pomysłów to zresztą cholernie Mando-zachowanie patrząc na kan legendy ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Araxuss » 09 Paź 2014, 12:21

Oho, wygląda bardzo dobrze. Znacznie lepiej robisz modele niż pancerze :twisted:
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Radok » 09 Paź 2014, 14:10

Araxuss napisał(a):...Znacznie lepiej robisz modele niż pancerze :twisted:


Każdy od czegoś zaczyna. Pamiętasz swój pierwszy pancerz?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Araxuss » 09 Paź 2014, 15:02

Tak, aż za dobrze i właśnie dlatego wiem, że nie warto poprzestawać na byle czym. Trzeba robić lepiej i lepiej, najlepiej jak się da, aż nie pozostanie już nic niedopracowanego.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 09 Paź 2014, 20:54

Araxuss! Mam w planach zrobienie nowego pancerza(to twoja wina XD ) zamierzam zrobić pancerz godny Mercsów .
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Dinuirar » 09 Paź 2014, 21:01

Oix Fenn napisał(a):Araxuss! Mam w planach zrobienie nowego pancerza(to twoja wina XD ) zamierzam zrobić pancerz godny Mercsów.

Podejście godne Mando.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 09 Paź 2014, 21:24

Nowe zdjęcia ze stoczni ( Polistyren - 14 zł, super glue - 2 zł, dostać pochwałę od Radoka - Bezcenne XD ):


1. Pomimo tego, że mam dobry aparat (3.5 mgpx) to bardzo trudno zrobić zdjęcie tego Osik. Ma zaledwie 4 mm, tak oto przed wami... Turbolasery :


Image





Image



Teraz część, która (wg. mnie) bardzo rzuca się w oczy, dlatego musi być doskonały... mostek dowodzenia :


Image



A także oświetlenie do niego :


Image



[imghttps://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10502014_361849843977883_9184472102383929925_n.jpg?oh=e4b6cb38bfdaa9f1996fa1081df0f8d9&oe=54AB22BF[/img]
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Radok » 09 Paź 2014, 22:37

Kandosii! Sklejaj, sklejaj bo robisz to dobrze :d
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Sh'ehn » 09 Paź 2014, 22:44

Nie znam się na modelarstwie, ale efekty twej pracy wyglądają wspaniale; linie są takie równe, wszystko wydaje się być tak dokładnie przycięte... Pomysł na osłony silników jest niezwykle kreatywny, a oświetlenie... Cóż, wszelkie światełka ( o ile efekt nie jest przesadzony) są czymś, co mnie po prostu urzeka: ) Innymi słowy jest ślicznie. Naprawdę cię podziwiam. (I życzę powodzenia w robieniu nowej zbroi: )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Araxuss » 10 Paź 2014, 02:01

I jeszcze z oświetlenie, ho ho... zapowiada się coś nieprzeciętnego :)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 10 Paź 2014, 13:32

Dzięki za pochwały - nie ma lepszej motywacji :D . Jak mogliście już zauważyć model zawiera części od innych modeli. Możecie się tam dopatrzeć części z :

- samolotu F-14 tomcat 1:72 (model przeżył swoje i nadawał się już tylko do wyrzucenia, ja dałem jego częścią nowe życie)

- czołgu Valentine Mk IV 1:35 (nie użyty "nad datek" części )

- niemieckiego karabinu Mg-42 1:35

- rosyjskiej tankietki (ruskie więc nie zawracam sobie głowy resztą ;-p )

- małego karabinu strzeleckiego z helikoptera Night Hawk 1:72

- samolotu PZL-37 Łoś 1:72

- TYTANICA 1:700 (tak to dziwne ale są części z tego wielkiego trans-atlantyka i .... tak, to są turbo-lasery :mrgreen: )

- całej masy drucików : miedzianych, z cyny itp.

Więc jaki z tego morał ? Nie wyrzucajcie starych modeli, schowajcie je do małego pudełka - kiedyś bardzo ułatwi wam robotę :wink: być może ... zrobicie model w, którym te części będą wam niezwykle potrzebne ?
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Rate » 10 Paź 2014, 18:11

No, no Oix! Gratki! Naprawdę wygląda profesjonalnie. Powodzenia z tym i niecierpliwie czekam na fotki :)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Tala Iveris » 15 Paź 2014, 14:14

8O (nie będę przeklinać...) Cudo.
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 20 Paź 2014, 21:59

Su'cuy ner Vod ! Kolejne zdjęcia ... Model odstawiłem do ogólnego malowania :

Pierw dałem czarny matowy podkład farbką akrylową Revella Black matt, dzięki temu nie tylko dałem podkład pod następną farbę ale tak, że wykonałem "preszejding" czyli inaczej przyciemnienie wgłębień i lini podziału blach :

Image



Image



Image


Następnie pomalowałem farbą bazową - Revell stone grey matt - uznałem, że ISD na filmie ma zwykły Light gray i ... no i postanowiłem, że "kamienny" odcień będzie bardziej "przykuwał" uwagę obserwatora, oceńcie czy miałem rację :



Image



Image




Image




Image



Image




Image




Image




Image




Image


Tu natomiast widać jeden z dwóch "sekretnych" włączników ... Ten akurat odpowiada za silniki :D


Image



Skoro o silnikach mowa : miałem nie lada problemy ze silnikami nadprzestrzennymi, szukałem i szukałem aż znalazłem ... stary popsuty czołg . Spoglądam na jego koła i .... Idealne !

Image



Na koniec taka "wisienka" na torcie czyli coś ode mnie ;-)



Image


Image



Miałem problemy ze skalą ale udało się ... modelik ma mniej niż średnica jednogroszówki :mrgreen:


Image


A tu hangar na to małe cudeńko ... umieszczony w tylniej części mostka dowodzenia .



Image




Swoją drogą ciekawe czy zgadniecie co to za statek ... Poziom trudności - Padawan XD
Ostatnio edytowany przez Oix Fenn, 21 Paź 2014, 16:20, edytowano w sumie 1 raz
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Radok » 20 Paź 2014, 22:44

Jak "paczę" co tam wypisujesz to tylko żal bierze, że ojczystego języka nie masz rozwiniętego na takim poziomie jak modelarstwo :P

Model cudeńko :D Ale twoje "paczenie" razi w oczy :(
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Dinuirar » 20 Paź 2014, 22:47

Model powstaje bardzo szybko, i wygląda coraz fajniej. Szczególnie podoba mi się pomysł z małym hangarem i małą Lambdą(btw, co wygrałem? Image), sam zrobiłem jakiś czas temu "trochę" mniejsze statki:



Do tego modelu(również mniejszego od Twojego ISD, zdaje mi się, moja BS Valkyrie ma ok. 23 cm):

(swoją drogą, dalej brakuje mu kilku dział...)

Jeśli chodzi o zdjęcia, to w aparacie pewnie masz ustawienie które pozwoli Ci robić wyraźne zdjęcia małym obiektom. U mnie to jest taka ikonka z jakimiś kwiatami.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Radok » 20 Paź 2014, 22:50

Tak, opcja taka zazwyczaj opisana jest makro lub supermakro... tylko, ze aparat musi być stabilny.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Dinuirar » 20 Paź 2014, 22:53

Radok napisał(a):[...] tylko, ze aparat musi być stabilny.

Mi się udaje z ręki, także chyba nie musi być AŻ TAK stabilny. Tylko lepiej dać dobre oświetlenie a wyłączyć lampę błyskową(np. pierwsze zdjęcie z mojego poprzedniego postu było robione z lampą, bo jeszcze wtedy nie wiedziałem jak ją wyłączyć...).
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Krayt » 20 Paź 2014, 23:02

Wow... Oix, to jest wspaniałe, po prostu wspaniałe. Brak mi słów. :D
Kolor wydaje się bardzo dobrze dobrany, wygląda jak ISD. A te wszystkie detale... to oświetlenie... super, naprawdę.
Prom klasy Lambda T-4a też bardzo zacny.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Dex » 21 Paź 2014, 00:14

Popieram, model wygląda wspaniale i całkiem profesjonalnie. Najbardziej zaskoczyło mnie, iż potrafi świecić. Naprawdę dobra robota
Ma voi ridika din mormint, o so razbun au toat puterile intunericului
Single este viata si o sa fie al meu!


czarne na czarnym pisane o zielonym//Dobra władza to martwa władza
Dex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tam gdzie diabeł mówi "Hail to the King"
Posty: 138

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 21 Paź 2014, 16:21

Radok napisał(a):Jak "paczę" co tam wypisujesz to tylko żal bierze, że ojczysty język nie masz rozwinięty na takim poziomie jak modelarstwo :P

Model cudeńko :D Ale twoje "paczenie" razi w oczy :(



Poprawione...

Co do aparatu i zdjęć mikro - robię zdjęcia z tableta i nie dopatrzyłem się tam żadnych opcji makro :(

Dinu byłeś pierwszy i tak wygrałeś! yyy jak się spotkamy na konwencie stawiam ci żelki XD
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Oix Fenn » 21 Kwi 2015, 19:14

Nareszcie Ner Vode ! Skończyłem mój model ISD (imperial class II) I mam zaszczyt pokazać wam zdjęcia :

Image

Przy kabelkach było trochę roboty ,ale na szczęście mój klon mi dzielnie pomagał :
Image

Image

Image

"Dlaczego to nie działa?"

Image

"Nareszcie działa..."
Image

Malowanie - Co do malowania użyłem wcześniej wymienionej farby (Revell Aqua Color - 75 stone gray) przed tem naniosłem czarny podkład i zrobiłem "preszejding"
Image

Aż w końcu (Tu polecam puścić soundtrack z Rock-ego "Eye of the tiger" :wink: ) :

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

A tu jedno zdjęcie wyciekło z planu filomowego "The Force Awaknes" przectawiające hangar ISD ... Nie zaraz to mój model ! :D
Image

Image

Image

+ Prosta tabliczka ze skalą :
Image

No i kolejna wisienka na torcie : strzałka do wskazywania poszczególnych części okrętu rodem ze starych filmików Adama Słodowego !
"W tym miejscu Szanowni widzowie znajduje się mostek okrętowy"

Image

To na razie koniec ,bardzo proszę o waszą opinię drodzy Vode... w planach mam jeszcze zrobić 50-80 cm AT-ST i Slave I ..... ehhh mój ISD .... mój kochany .... one tak szybko dorastają czyż nie ? :'(
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Rangka'ra » 21 Kwi 2015, 20:17

Niesamowity model! Wygląda świetnie. :D
Rangka'ra
Mando'ad
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Toruń
Posty: 141

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez KatharSiS » 21 Kwi 2015, 23:33

Super Ci to wyszło ;D
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Model ISD by JANSTAR endeprisses

Postprzez Kuel » 22 Kwi 2015, 10:01

Wygląda... no cóż... wygląda po prostu świetnie.
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Następna

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron