Hangary Off'a Jenkins'a

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Off » 16 Kwi 2014, 04:08

Siemaneiro Mando ziomeczki! : D
Wiem, że tym z Was co lataja na wszelakie fajne eventy, nie muszę się za bardzo przypominać(pewnie maja mnie dość : D), ale tak gwoli ścisłości:
Jestem Mandaloriańskim Admirałem Gwiezdnej Floty: pazerny na kredyty, bezwzględny zabójca, świetny pilot, rzadko kiedy siedzący cicho, Off Jenkins : DDDDDDDDDD
Tak sie sklada, ze prowadzac swoja przerobiona flote na Mandalorian podczas turniejow gry figurkowej X-wing na Starforce'ie w Toruniu w zeszlym roku spotkalem kilku z Was, a takze na ostatnim Pyrkonie, co stalo sie dla mnie super okazja! Przez Was mam nadzieje skleic sobie ten pancerz, bo to super sprawa!
No, ale ale, wspominalem o flocie. Coz, jezeli spodziewacie sie statkow ktorymi istotnie Mando latali, to sie zawiedziecie ; ( Poki co, okradam sojusz z ich statkow i przerabiam na swoje. Z ktoryms z Was rozmawialem na Pyrkonie, zachecal do wbicia tutaj i sie sprezentowania(przepraszam ze tak nie po imieniu i w ogole, ale raz ze moja pamiec jest bardzo kulawa a dwa, nie chce wywolywac po kolorach pancerza xD). Tak tez na razie tylko trzy statki ponizej, sa malowane wedlug nowego schematu.
Ogolnie to tez licze na Was, ze podrzucicie mi jakies pomysly co by mozna z tymi statkami jeszcze robic, cos domalowywac moze, jakos poprzerabiac. Zawsze jestem otwarty na uwagi.
Jakby kogos interesowalo, statki podobno sa w skali 1:270.
http://i307.photobucket.com/albums/nn29 ... 0f2cf9.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn29 ... 26ba99.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn29 ... 4f754c.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn29 ... 74690e.jpg
http://i307.photobucket.com/albums/nn29 ... b5fd39.jpg

Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona!
pozdroweczki, jol bang!
Off
Aruetii
Posty: 5

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Kuel » 16 Kwi 2014, 11:26

No cóż, co tu dużo mówić... Ładnie przemalowane. Sam robiłem coś podobnego z jednym X-Wingiem z tej gry. Takie malowanie może urozmaicić pole bitwy. ;)
Co do pomysłów- statki są małe i ciężko cokolwiek na nich namalować poza zmianą barw, które już na sobie mają. Jeśli jednak to mają być mandaloriańskie stateczki, no to jakieś czaszki Mythosaura, czy na przykład znaczki zestrzeleń na pewno powinny się na nich znaleźć. ;)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Off » 16 Kwi 2014, 15:10

kiedy to czaszki sa, na skrzydlach w miejscach kiedy sa zlozone. Tak zeby sciemniac, ze niby nie mando, a tu jednak mando jak skrzydla w pozycje bojowe ustawione sa! : o
Off
Aruetii
Posty: 5

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Michet » 16 Kwi 2014, 17:48

Wyglądają fajnie : D Będziesz robił też jakieś malowanie Slave'a ? Bo ja mam tego Bobowego i jestem ciekaw jakby wyglądał w innych barwach.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Off » 16 Kwi 2014, 20:28

gram tylko rebeluchami niestety, ale slave bede mimo wszystko kupywal, obowiazkowo. Moze jeszcze drugiego i wtedy bede mogl juz grac imperialnymi : D
Tez pewnie w tej stylowie wiec zludnie moze firesprey'a Kath scarlet przypominac, no ale sie zobaczy.

Swoja droga, gdzie gracie? : o
Off
Aruetii
Posty: 5

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Michet » 16 Kwi 2014, 21:41

Ja to w sumie nigdzie : p Amatorsko sobie z kolegą (spoza M'y) zagrałem małą partię ze 2/3 razy, kilka x-wingów vs Slave, albo Sokół vs Slave : p
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Off » 17 Kwi 2014, 14:12

to jak masz ochote(zreszta inni tez bedacy w podobnej sytuacji) pograc powaznie, czy po prostu z innymi to dajcie mi znac na priv albo nawet na fejsie(Off Jenkins) to nakieruje na odpowiednie osoby, dodam do grup itp bo tak sie sklada ze rozszerzam wplywy Mando i jestem w grupie trzymajacej wladze w x-winga ; D
Off
Aruetii
Posty: 5

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Radok » 17 Kwi 2014, 15:14

Widzę, że kolega Off oficjalnie zawitał na nasze forum.
Jak tam potoczyła się wielka bitwa na Pyrkonie, bo niestety czasowo nie mogłem jej obserwować do końca, a po pierwszych akcjach ciężko było prorokować ostateczny wynik :)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Hangary Off'a Jenkins'a

Postprzez Off » 17 Kwi 2014, 23:17

zmienilismy bieg historii, moje b-wingi daly sie pod koniec przekupic imperialnym, kiedy przed wlotem do gwiazdy smierci tylko one ze strony sojuszu zostaly hihihi : D
Off
Aruetii
Posty: 5


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron