Inktober 2019

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Inktober 2019

Postprzez Ratbor Vit » 07 Paź 2019, 01:42

Niby jest to już sześć, siedem nawet dni w plecy, jednak lepiej późno niż wcale - INKTOBER 2019 czas powitać na naszym forum!

Ja już teoretycznie swoje prace wysyłałem na wire, jednak jestem przekonany, że znajdzie się tutaj jeszcze ktoś, kto ma się czym podzielić - a o to właśnie chodzi w tej akcji, o dzielenie się swoimi pracami! Dlatego łapcie tematy i wstawiajcie swoje prace!

Od razu też sam pokażę swoje prace, żeby zachęcić was do robienia (i tak, mam lekkie opóźnienie):

Dzień pierwszy (redraw) - "Ring"

Dzień drugi - "Mindless"

Dzień trzeci - "Bait"

Dzień czwarty - "Freeze"

Dzień piąty - "Build"

Dni trzeci, czwarty i piąty

Będę bardzo wdzięczny za różne uwagi (oraz za pochwały, lubię otrzymywać pozytywną atencję :3 ) oraz przede wszystkim za wstawianie swoich dzieł i rozmowę o nich!
"Jeżeli wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe do zrobienia, znajdź Mando, który o tym nie wie i to zrobi"
- Albert Mandstein
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa

Re: Inktober 2019

Postprzez Arneun » 13 Paź 2019, 13:40

Wydaje mi się, że całkiem sporo osób Ci to mówiło już, ale porzuć kratki.
Ja kiedyś (jak miałem pomysł, że będę rysował, nie żeby mi coś sensownego wychodziło) po prostu wyciągnąłem kartki z ryzy papieru do drukarki (jeśli nie chcesz kupować dużo czystych zeszytów).
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Mando'ad
Miejscowość: Wrocław

Postprzez Ratbor Vit » 13 Paź 2019, 14:23

Prawda, już mi to "kilka" osób wspominało, ale póki co lepiej czuję się w kratkach i łatwiej mi rysować. No i mam to wszystko w jednym zeszycie, co też jest plusem do mobilności. Na kartkach pewnie zacznę rysować niedługo, ale póki co jestem coraz bardziej w dupie z Inktoberem i... cóż, gdzieś posiałem blok, a jestem za leniwy, żeby kupić nowy bo wiem, że stary jest gdzieś w domu
"Jeżeli wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe do zrobienia, znajdź Mando, który o tym nie wie i to zrobi"
- Albert Mandstein
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Arneun » 13 Paź 2019, 15:39

Ogólnie jeśli masz coś nie rysować, albo rysować w kratkach — to rysowanie jest znacznie lepszym wyborem.
Po prostu z tego co wiem znacznie większe postępy będziesz robił na czystym (głównie dlatego, że musisz myśleć dodatkowo o paru rzeczach).

Ale rysunki są super. Oby tak dalej (i pamiętaj, że zawsze możesz dogonić <trzyma kciuki>).
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Mando'ad
Miejscowość: Wrocław

Postprzez Lirway » 13 Paź 2019, 18:02

Wow prace są mega. Osobiście też bawię się w Inktober i dodałbym jakieś swoje prace, ale przyznam się bez bicia, że nie umiem hah.
Lirway
a.k.a. Lirway
Mando'evaar
Miejscowość: Solec Kujawski

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników