dobra broń.....

Nasze pomysły i projekty odnośnie wszelkiego rodzaju broni.

Moderatorzy: Arakh Ha'an, KEDIN

Re: dobra broń.....

Postprzez Oix Fenn » 06 Sty 2013, 23:56

Radok napisał(a):Oix ... jedna rzecz mi się rzuca w oczy jak czytam Twoje posty. W M'Y są ludzie w rożnym wieku... ale no nie powód by im to wytykać. Na karku mam 31 wiosen... i tylko spróbuj mi wyjechać "per Pan..." to poważnie się obrażę ;) Na "Pana" to trzeba mieć pozycję i pieniądze :P. Tutaj wszyscy jesteśmy Vode :D

dobrze rozumiem vod :)
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: dobra broń.....

Postprzez Rate » 07 Sty 2013, 00:53

Ją myslale, że to tak żartobliwie ;). Bo do gimbusa takiego jak ją mówić "pan"? Rzadko się z tym spotykam :D
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: dobra broń.....

Postprzez Radok » 07 Sty 2013, 11:11

Delta13 napisał(a):Czyli jak rozumiem masz przypięte tylko do spodni, to jest odrobinę problematyczne bo o ile nie masz obcisłych spodni to płytki będą ci się obijać i skakać, zwłaszcza nagolenniki.


Akceptowalnym przez Mandalorian Mercs (chyba) sposobem do "usztywnienia" takiego mocowania mogą być ściągacze np. z gumy. Nagolenniki przymocowane do portek fajnie wyglądają, ale na mój gust niemiłosiernie latają podczas chodzenia. Dlatego też nakolanniki ściągnąłem gumą, daje większy komfort poruszania się i sprawia, że czujesz kontrolę nad pancerzem. A przez to unikniesz sytuacji jak na StarForce była, że Mando gubią płyty pancerza nie widząc tego (chyba KamMarev stracił płytę z nogi jak schodziliśmy ze sceny, zresztą nie tylko on z pisaku wygrzebywał elementy pancerza :D - choć dla mnie najbardziej żenująca była sytuacja, gdy trzeba było podnieść telefon z ziemi ... prawda Gajowy ;) )
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: dobra broń.....

Postprzez KamMarev » 07 Sty 2013, 12:38

Radok napisał(a):... Mando gubią płyty pancerza nie widząc tego (chyba KamMarev stracił płytę z nogi jak schodziliśmy ze sceny, zresztą nie tylko on z pisaku wygrzebywał elementy pancerza :D - choć dla mnie najbardziej żenująca była sytuacja, gdy trzeba było podnieść telefon z ziemi ... prawda Gajowy ;) )

Tak, tak, to ja... :) Właśnie rozmyślam nad sposobami na zażegnanie tego problemu z nagolennikami i udami. Chętnie przyjmę każdą sugestię. :D
KamMarev
a.k.a. Kam Marev
Były Członek
Miejscowość: Kołobrzeg
Posty: 127

Re: dobra broń.....

Postprzez Delta13 » 07 Sty 2013, 14:33

Ja mam wszyte wewnątrz nogawki gumki. Są one przyszyte do nogawki, tam gdzie zasłania je płytka. Dzięki temu ta część materiału do której przyczepione są płytki jest dociśnięta do nogi, a tył swobodnie powiewa. Może trochę przesadziłem ale mam jedną gumkę na udo jedną na kolano i dwie na łydce. Trzyma się bardzo dobre, tylko trzeba uważnie zakładać spodnie :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: dobra broń.....

Postprzez Oix Fenn » 07 Sty 2013, 16:20

dziękuje za poradę i zaczynam szukać takich gum :P
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: dobra broń.....

Postprzez Adenn Tor » 07 Sty 2013, 18:09

Ja w panceżu na nogach też użyłem gumek ( wlaściwie gum ), pociętych na pasy i z obu stron przymocowane do płyt panceża dzięki czemu łatwo się je zakłada, zdejmuje i łatwiej prać spodnie. Z efektu jestem zadowolony, trzymają się na swoich miejscach i można zaczepiaś o te gumy rużne rzeczy np: noże.

EDIT Radoka:
Zwykle się nie czepiam, ale dziś złośliwy jestem jak diabli i zwrócę uwagę na różne pancerze. Więcej uwagi Vod.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: dobra broń.....

Postprzez Tarmus » 07 Sty 2013, 18:47

Oix ->
"bardzo proste !tak samo jak zrobiłem ładownice więc wyciąłem z tektury falistej skleiłem i obkleiłem skórą..
proszę się nie martwić D13 gdy włożę reszte kombinezonu w buty wygląda ok!"

Czyli wyciołeś tekturkę i to pomalowałeś(tak jak bronie) a to czasem nie będzie się rozpadać?


!!!EDIT Radok!!!:
Żółta kartka Vod... a wiesz za co ? Za edycję posta i wycięcie tego co Ci napisałem... I nadal masz błąd ortograficzny. Jeszcze raz i warn będzie poważniejszy.
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: dobra broń.....

Postprzez Oix Fenn » 07 Sty 2013, 18:52

Tarmus Wuden napisał(a):Oix mam takie pytanie z innej beczki,wybierasz się na Pyrkon w Poznaniu?

nie ... mieszkam w grudziądzu i narazie nie mogę wychodzić na dwór :(

wuden nic nie malowałem tylko okleiłem skórą

skóra to ścinki od kamizelki skórzanej ,dostałem ją od babci....myślę że można kupić taką albo na allegro lub w lombardzie.
Ostatnio edytowany przez Oix Fenn, 08 Sty 2013, 11:20, edytowano w sumie 1 raz
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Poprzednia

Wróć do Zbrojownia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron