Arsenał X-Yuriego

Nasze pomysły i projekty odnośnie wszelkiego rodzaju broni.

Moderatorzy: Arakh Ha'an, KEDIN

Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 12 Sty 2012, 05:08

Jak zapowiedziałem w temacie o broni Arakyela, otwieram dziś swój wątek.

Najpierw moje ogólne plany arsenałowe (broni zintegrowanej bezpośrednio z pancerzem nie wymieniam):
Plany
Broń biała:
Mythosaur Axe. - bo to zajebista broń ; D
Beskad. - w bliżej nieokreślonej formie. (obecnie wacham się miedzy mieczem jak miał Blade, mieczem w stylu tego który widać na ścianie w tle (czyli dość tradycyjnym... zbyt. ; p) a czymś maczetowatym w takim stylu.

Broń blasterowa:
Dwa (bliźniecze) blastery postawowego uzytku. - - coś jak Westary dla Jango, tylko że zdecydowanie.... "cięższe". Pierwsze podejście widoczne w tym poście, poniżej)
Smartgun!. - oglądaliście ALiens? To wiecie o co chodzi. : P Przy czym bardziej chodzi o idee niż od odwzorowywanie - nie chce mieszac uniwersów. Czyli żeby fan Aliens mógł stwierdzięc, że się na SG wzorowałem, nie "że to jest SG" : ) Ech, mega epickim byłoby zamontowanie w tej broni jakiegos rodzaju kamery/wyswietlacza termowizyjnego... ale ceny eliminują taką możliwość : D (Ale zwyklej kamery i ekranu nie... ] : - >)
Karabin. - Ot, karabin. Nie wiem jeszcze jaką finalnie przyjmie forme : P
Malutki blaster. - jakieś malutkie coś, inuniversowo opisane jako niewykrywalne i łatwe do wniesienia na terenów chronionych (bramki itd ; p)

Tak mniej więcej wyglądają plany. Pewnie bedą ewoluować...^ No i, żeby było jasne, nie mam zamairu nosić tego wszystkkiego NARAZ. : P Rozsądnym układem wydaje się miecz (na plecach) + dwa podstawowe blastery + Axe LUB Smartgun LUB Karabin ; p

Blaster Podstawowego uzytku - podejście nr 1
Zaczynałem mając Taki shotgun (znalazłem kiedyś na dworze xD), chyba taki sam jak ten który przerabia Arakyel. Jednakże podeszłem do tematu mocno inaczej, obciąłem lufe itd. Jak wyglada po zaszpachlowaniu 'tego i tamtego' mozna zobaczyc ponizej:
Image Image Image

Niestety... o ile z tego wyzej bylem zadowolony, to malowanie to porazka. Srebrny spray Motipu swietnie sie sprawdzil, ale pomalowanie go na czarno sprayem Crafts... ble. Długo schnął i w ogóle - ogólnie nie wyszło. : P Lepił się cholernie i w ogóle (MOTIPowe sie nie lepią i schną o wiele szybciej) - dopiero po psiknieciu bezbarwnym przestal sie lepic, ale i tak nie wyglada atrakcyjnie, dodatkowo, kawalki czarnego sprau odeszly razem z... tasma malarska. : /
Ogólnie wyglada to tak:
Image
Jak widac probowalem tez zrobic zadrapania ladne - wyszly (delikatnie mowiac) srednio, ale wiem juz na co zwracac uwage, a co (cieply klej) sie nie sprawdza zasadniczo : D

Fajne jest to ze calosc kosztowala mnie jedynie czas - kropelka, szpachlowka to resztki z helmu, sama bron znalazlem kiedys, a spraye i tak mialem kupione dla zbroi (poza czarnym niestety... ten z dawniejszych czasow pozostal ; p) wiec tez prawie-ze-bez-kosztu ; p


Ps. Broni udało się przelać pierwszą krew na długo zanim została skończona... xD Nie pytajcie.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Arakyel » 12 Sty 2012, 10:16

Wygląda jak ten co mam ja i Immmo tylko ucięty :D. P.S. krew trzeba było utrwalić lakierem :D
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Clark » 21 Sty 2012, 12:39

Zdecydowanie utrwalić :P A twój set broni zapowiada się świetnie. Powodzenia.
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 08 Wrz 2013, 20:35

Mały uptade 'co tam mam w arsenale' ; d

Fota ogólna na całokształt:
Image

Parę detali broni której dotychczas (poza mieczem) nie pokazywałem 'w akcji' (ostatnie zdjęcie ma zmodyfikowany kontrast^):
Image Image Image Image

Dodatkowe foty 'z akcji':
Image Image Image Image Image Image


Szkoda, że czasem moja broń do tak smutnych bratobójczych scen jest wykorzystywana... ; d
Image

(Ta, na zdięciach 'z akcji' na 7 zdjęć tylko na 2 jest ona trzymana przezemnie... ; d)

Pozytywne posty proszę tutaj pisać, negatywne wysyłąć na automatycznie_kasowany_spam@mandayaim.com ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Vassk » 08 Wrz 2013, 20:38

Wow sporo tego, jak ty to z sobą wszystko targasz ? :lol:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 08 Wrz 2013, 20:42

Widzisz na zdjęciach - inni Vode to noszą za mnie xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Vassk » 08 Wrz 2013, 21:11

Czyli rozumiem, że zawsze możesz poratować jakbym zgubił blaster :D dobrze wiedzieć :wink:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Radok » 08 Wrz 2013, 22:22

Vassk, to jeszcze nic. Najniebezpieczniejsza broń Mand'alor nosi pod czapką ;P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Rate » 08 Wrz 2013, 22:34

Radok - Hahahahahahah :D
Yuri - WOW!
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Gajowy » 08 Wrz 2013, 22:36

Oj Radok, nygusie! Vassk ledwo do nas dołączył a Ty go namawiasz do samobójczej misji! Jeszcze biedaczek z ciekawości będzie próbował pod TĘ czapkę zajrzeć :twisted:
Zdjęcia fajne, pozytywnie nastrajają do rozbudowy arsenału. Tyle że miecz mi się nie podoba, IHMO nie pasuje do konwencji. Może gdyby nie miał jelca, odbiór byłby nieco inny....
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Delta13 » 08 Wrz 2013, 22:39

Yuri a masz kabury i ładownice na to wszystko czy po prostu partyzantów dozbrajasz?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 08 Wrz 2013, 22:45

Na dwa pistolety z pomarańczowymi wzorkami mam - takie dwie, pochwe na miecz widać^

Karabin teoretycznie ma mocowania do paska pozwalajacego go zawiesić, tylko że sam pasek_na_którym_miał_wisieć używam aktualnie w zbroi w innym celu ; p

Ta mała-pierdułka w teori chowana w rękawie jest, więc.. xD Jedyne co nie ma swojego miejsca to to z owiniętą rękojeścią^
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Radok » 08 Wrz 2013, 23:06

Gajowy napisał(a):Oj Radok, nygusie! Vassk ledwo do nas dołączył a Ty go namawiasz do samobójczej misji! Jeszcze biedaczek z ciekawości będzie próbował pod TĘ czapkę zajrzeć :twisted:
Zdjęcia fajne, pozytywnie nastrajają do rozbudowy arsenału. Tyle że miecz mi się nie podoba, IHMO nie pasuje do konwencji. Może gdyby nie miał jelca, odbiór byłby nieco inny....


No fakt. uchylił tylko czapkę i pociąg się zatrzymał na 30 minut ;)

Yuri , jak Ty tą pierdółkę chowasz w rękaw... przecież to jest chyba dość spore... no chyba, ze miało to być coś na wzór broni w rękawie Dr King'a Shultz'a
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Delta13 » 08 Wrz 2013, 23:36

Radok to o czym mówisz to deringer na wysięgniku. Ale zadam pytanie po co blaster w rękawie jak można mieć wyrzutnię rakiet na karwaszu?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 08 Wrz 2013, 23:37

Bo jak masz wyrzutnię rakiet na karwaszu to nikt się nie spodziewa blastera w rękawie? : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Delta13 » 08 Wrz 2013, 23:42

Genialne. :lol:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Kal Ashi » 08 Wrz 2013, 23:50

X-Yuri napisał(a):Bo jak masz wyrzutnię rakiet na karwaszu to nikt się nie spodziewa blastera w rękawie? : D

:mrgreen: geniusz .... więcej nic nie powiem :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Radok » 09 Wrz 2013, 09:11

Yuri, nie mam więcej pytań (X-Yuri - trolling - Level 99 :P)

Delta - dziękuję, tej nazwy mi brakowało (czyżbyś był jedynym, który skojarzył postać?)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Kuel » 09 Wrz 2013, 10:06

No przepraszam, ale Dra Shultza kojarzę i ja. Swoją drogą- to broń podobna do tej, której używał, pojawia się też w nowych Sherlockach, jako broń używana przez profesora Moriarty. Też kiedyś myślałem o czymś podobnym w karwaszu, ale mechanizm wydał mi się dość skomplikowanym... :P
Gajowy- czemu nie podoba Ci się ostrze. Jest inspirowane komiksowym, więc i jelec pasuje.
Ogólnie, Yuri, ładny zbiór, choć ja nie zdecydowałbym się wozić ze sobą wszystkiego zawsze. Może wprowadź jakieś zmiany? Jeden konwent z ostrzem, drugi z karabinem... ;)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez Delta13 » 09 Wrz 2013, 13:04

Kuel, mechanizm nie jest aż tak skomplikowany, właściwie idąc na fali projektów ukrytego ostrza z A.C. można użyć szyny do szuflad. Problemem jest tylko zmieścić całość w karwaszu. Całość wygląda tak: http://img.photobucket.com/albums/v223/ ... unBack.jpg
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Arsenał X-Yuriego

Postprzez X-Yuri » 09 Wrz 2013, 14:18

Kuel napisał(a):Ogólnie, Yuri, ładny zbiór, choć ja nie zdecydowałbym się wozić ze sobą wszystkiego zawsze. Może wprowadź jakieś zmiany? Jeden konwent z ostrzem, drugi z karabinem... ;)


Cóż... i ja nie woziłem, z jakiegoś powodu tylko karabin i jeden pistolet są "na zdjęciach z akcji" często, miecz jest tylko na Pyrkonie, a drugi pistolet i maluch nie mają 'z akcji' zdjęć w ogóle... ; p

Jedynie na Copernicon teraz wyjątkowo zabieram całość...
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208


Wróć do Zbrojownia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron