Raport z działalności - Marzec 2013

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez X-Yuri » 01 Kwi 2013, 10:01

Szczerze powiedziawszy, Leia nie miałaby nic przecowko temu, jednak nie liczyła na to zbytnio. Nie mieli do czynienia z pierwszą lepszą bandą rzezimieszków, ale z Mandalorianami - a to mówiło samo za siebie. Mandalorianie byli znani i - co więcej - dumni ze swojego braku litości i zabójczej skutecznosci.
Przeznaczenie Jedi III - Otchłań


Marzec się skończył, czas więc na raport!

Standardowo, Galeria wzbogaciła się o parę prac - konkretnie to 13! Mahiyana dodała 10 a Kuel 3. Nowo dodane prace można zobaczyc tutaj.

Mahiyana dodała także dwie nowe pozycje do działu Inne dzieła, a są nimi Pisanki (2013) oraz Drukowanki!

Mahiyana napisała także cztery recenzję komiksów! Swoją opinię wyraziła na temat następujących pozyji: Boba Fett: Wróg Imperium, Przelicytowany, lecz niepokonany, Wrak oraz Odpłata

To tyle w tym miesiącu aktywności... na stronie.


Wy, Mandalorianie, zawsze... przyswajaliście sobie techniki, którymi się szczycą inne rasy. Moglibyście siłą przyswoić nasze.
Poświęcenie, Verpinowie o Mando
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez Gajowy » 01 Kwi 2013, 18:11

Bardzo podobają mi się grafiki z tego miesiąca, zwłaszcza co śmieszniejsze komiksy Marihuany, oraz 'fejsbukowy' obrazek Kuela.

Zastanawia mnie jednak jedna sprawa i proszę jej nie odbierać osobiście. Czy jeżeli narysuję odpowiednią ilość mythosaurów w całym pokoju, to mam szansę zaistnieć w dziale inne dzieła? Póki co, zamierzam wykonać mando-ścianę, mando-okna, mando-hantle, mando-gitarę x2 wraz z mando-wzmacniaczem, mando-krzesło i całą masę mando-pudeł oraz mando-kartek. :twisted: :twisted:
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez X-Yuri » 01 Kwi 2013, 18:16

Tak ogólnie to tak^

Tylko oprócz narysowania musisz to jeszcze sfotografować! Pamiętaj! : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez Delta13 » 01 Kwi 2013, 18:40

Myślę że wtedy możesz nawet otworzyć Mando Muzeum.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez Mahiyana » 01 Kwi 2013, 19:04

Gajowy -> Podoba mi się pomysł Mando-kartek ;P
Nie zdziw się jak Ci go ukradnę XD
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez Radok » 02 Kwi 2013, 10:26

Scenki rodzajowe "z życia wzięte" są rewelacyjne i czekam na kolejne :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Raport z działalności - Marzec 2013

Postprzez Mahiyana » 02 Kwi 2013, 12:32

Ja również czekam ^^
W końcu ich ilość nie jest do końca zależna ode mnie, tylko od ilości sytuacji, które mnie spotykają i równoczesnie nadają się do komiksu :P Ewentualnie bywa, że coś sama wymyslę, ale to też jest nieprzewidywalne ;) Trzeba po prostu byc w każdym momencie gotowym żeby zapisać / naszkicować ewentualne pomysły :D

A tak w ogóle, jak ktoś ma jakieś pomysły czy coś to niech pisze! Nawet jak nie ma to niech pisze, bo planuję coś wiekszego (ale nie lubie mówic o na tyle nierealnych planach, że się mogą nie udać, bo jak nie dojdą do skutku to nie będę się musiała tłumaczyć) i dobrze byłoby poznać niektórych Vode.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron