Raport z działalności - Grudzień 2012

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Grudzień 2012

Postprzez X-Yuri » 01 Sty 2013, 03:36

Scorch: Człowieku, to miejsce przyprawia mnie o ciarki.
Sev: Ah, Scorch, nie ma nic lepszego niż polowanie w dżungli. Ukrywanie się w zaroślach, posyłanie plazmowych boltów poprzez czaszkę wroga... to sprawia że czuje że żyje.
Scorch: Dobra, teraz to 07 przyprawia mnie o dreszcze.

Rozmowa Seva i Scorcha, Gra Republic Commando


Grudzień się skończył, czas na raport!

W minionym miesiącu do naszej galerii dodano 18 nowych prac! Mahiyana dodała 9, X-Yuri 4, Araxuss też 4 a Hashhana 1!
Wszystkie nowe prace można zobaczyć tutaj

Wspomniana już Mahiyana dodała także dwie pozycje do naszego działu Inne dzieła, są to Mando-pierniczki oraz Mando-bombki choinkowe, zapraszamy do ich obejrzenia!

Natomaist wspomniany już X-Yuri dodał 4 pozycje do naszego autorskiego zbioru tapet, a są to: Boba Fett w Zieleni, Fenn Shysa w Zieleni , Kyr`bes, kolejna wersja oraz Symbol Neo-Konkwistadorów.

Przechodząc do tekstów, Hashhana, o której, a jakże, już dziś wspominaliśmy, napisała tekst wyjaśniający dlaczego postać Batmana można uważać za Mando, natomiast Pinet Tor popełnił tekst o identycznej tematyce, ale dotyczący postaci z uniwersum Mass Effect znanej jako Garrus Vakarian.

Innym tekstowym, i zarazem ostatnim elementem raportu jest także pierwsza recenzja jaką popełnił dla M`y Gajowy, a dotycząca książki Luke Skywalker i Cienie Mindora.

38, skontaktuj się z dowództwem i spytaj kiedy będę mógł coś zabić.
Sev do Bossa, Gra Republic Commando
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Grudzień 2012

Postprzez Gajowy » 01 Sty 2013, 17:07

To ja tym razem pochwalę prace plastyczne. Czerwony kapturek genialny, choć na pierwszy rzut oka najmniej mandaloriański. Strasznie podobają mi się też prace Araxussa, głównie ewolucja zbroi (Stary, wkomponuj to jakoś w swój profil!). Naprawdę świetna robota!
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Raport z działalności - Grudzień 2012

Postprzez Piner Tor » 17 Sty 2013, 20:12

Chciałbym zaznaczyć że Garrus był pierwszym z dwóch artykułów z tej samej gry niedługo pojawi się drugi .
Piner Tor
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 189


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron