Raport z działalności - Lipiec 2012

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Lipiec 2012

Postprzez X-Yuri » 01 Sie 2012, 09:02

Do wykarmienia było ponad dwadzieścia osób, więc przygotowanie posiłków w Kyrimorut odbywało się na skalę przemysłową. Kompleks zabudowań był dla wszystkich czymś więcej niż tylko domem. Był yaim - koszarami, hotelem, kwaterami dla małżeństw, ale także domem mieszkalnym... po prostu siedzibą typowego mandaloriańskiego klanu.
O Kyrimorut, Legion 01


Kolejny miesiąc się skończył, czas więc na stały punkt programu - raport!

Jedną z lipcowych nowości na stronie M`y jest zaktualizowanie o rok 2012 działu M`y w akcji - to jest zbioru informacji na temat konwentów, i innego rodzaju imprez w których jako członkowie M`y braliśmy udział - można tam znaleźć na przykład relacje z Astrofestiwalu w Przysieku pod Toruniem czy mającej miejsce w miniony weekend Avangardy.

Zaktualizowana została także galeria, doszło do niej 7 prac, 3 autorstwa X-Yuriego, 2 Araxussa i po jednej od faultfett i Gajowego. Wspomniane siedem prac można zobaczyć tutaj.

Hashhana napisała krótkie opowiadania Sprzymierzeńcy, będące swoistym wtrąceniem do fabuły komiksu The Sith War

Natomiast X-Yuri napisał recenzje 3 komiksów - KOTOR:War, Blood Ties: Boba Fett is Dead oraz Boba Fett and the Ship of Fear

Samo zabijanie nigdy mi nie wystarczało. Każdy to potrafi - wystarczy tylko wcisnąć odpowiedni przycisk. Wojownik staje do walki osobiście - tak jak ty - i próbuje pokonać przeciwników.
Canderous Ordo, Knights of the Old Republic
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Lipiec 2012

Postprzez Radok » 01 Sie 2012, 20:55

Yuri, może ja ślepy jestem (mam już swoje lata, mam prawo) ale nie widzę "M'y w akcji" na stronie portalu. A szkoda, bo mamy się czym chwalić.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Raport z działalności - Lipiec 2012

Postprzez X-Yuri » 01 Sie 2012, 20:57

Bo dojście do niego jest aktualnie (od... 3 lat?) objazdowe, via "O nas" albo "Historie Organizacji" - w wolnej chwili dorzuce je do standardowej nawigacji.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Lipiec 2012

Postprzez Gajowy » 02 Sie 2012, 22:44

Bardzo podobają mi się plastyczne, żywe, pobudzające wyobraźnie opisy w 'Sprzymierzeńcach'.
Świetny pomysł z tym Starkillerem i Bobą!
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron