Raport z działalności - Sierpień 2011

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Sierpień 2011

Postprzez X-Yuri » 01 Wrz 2011, 12:25

Image
"Szkolono mnie, żebym zabijał i niszczył w każdy możliwy sposób. "
Ordo Skirata - Potrójne Zero


Witajcie! Sierpień się zakończył, czas więc odnotować co się nowego pojawiło na stornie m`y przez ten miesiąc. A nowości jest troszkę, i są całkiem całkiem fajne!
Przede wszystkim TŁUMACZENIA. Pojawiły się na M`y aż trzy nowe, fajne, przetłumaczone teksty. Mianowicie:
Sprzeczności przetłumaczone przez Urthonę. Jest to krótkie opowiadanie dziejące się pomiędzy akcją Potrójnego Zera i Prawdziwych Barw.
Boba Fett - Człowiek Praktyczny przetłumaczone przez Imma i X-Yuriego. Historia ta przybliża czytelnikom jaką rolę w wojnie z Yuuzhan Vongami odegrali Mandaloranie.
FAQ Karen Traviss jest ostatnia pozycją, i jest tym na co wskazuje nazwa, przetłumaczonym ze strony Karen FAQ, czyli najczęściej jej zadawanymi pytaniami (i odpowiedziami na nie). Karen porusza wiele ciekawych tematów, każdy znajdzie coś dla siebie. Za tłumaczenie odpowiadają X-Yuri, Hashhana, Nomi i Equuiteremha.

Shwarrz zadbał o dostawę nowych recenzji, podczas prac przy pewnym projekcie (o którym więcej za miesiąc) dostarczył cztery recenzje, opowiadania Ostatni łowca, opowieść o Bobie Fetcie , oraz książek Mandaloriańska zbroja, Spisek Xizora oraz Polowanie na łowcę.

A jeśli czytania wciąż wam nie dość, Hashhana napisała ciekawe opowiadanie zwące się Nadzieje. Tekst ma dość... nietypowe podejście do kwestii kanonu. Polecam.

Powracają także dawno nie aktualizowane Minisowe scenki Urthony ! Przybyły dwie, Fett's Pet i Dangerous knowledge, do zobaczenia na samym dole.

Nasza galeria także się powiększyła, o 15 prac. 13 autorstwa Araxussa a dwie Hashhany. Można je zobaczyć tutaj.

"Sierżant Vau uczył nas, że warto przygotować się na najgorszą sytuację - ciągnął Atin jak lojalny podwładny. - A także zapewnić sobie najlepszy sprzęt. "Dobrze jest być twardzielem, ale jeszcze lepiej być twardzielem i mieć do dyspozycji lepsze środki techniczne", zwykł mawiać."
Atin - Bezpośredni Kontakt
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Sierpień 2011

Postprzez Gajowy » 01 Wrz 2011, 13:42

Spooooro... Ciekaw jestem kiedy to wszystko przeczytam:P
(Póki co przeleciałem tylko wzrokiem i poprawiłem dwie literówki w FAQ. Nie myśleliście o tym by olinkować ten tekst? Czy też pododawać dopiski kierujące do naszych zasobów, vide Słownik Mando`a, czy tekst dotyczący alfabetu...)
Ori`vore dla osób które znalazły tyle czasu (zwłaszcza w wakacje) by to wszystko stworzyć. Dzięki raz jeszcze.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Raport z działalności - Sierpień 2011

Postprzez X-Yuri » 01 Wrz 2011, 14:01

Co do nawiasu, to myślałem o linku do slownika/tekstu o alfabecie/zasad gramatycznych. Ale w natloku innych spraw do myslenia o tym zapomnialem, dzieki za uwage, juz poprawione.


A co do 'tyle czasu'... więcej niż tyle. ; P Opowiadacze (sztuk-cztery) mają jeszcze jeden wakacyjny projekt, przy ktorym tez kupe roboty juz odwalili(smy) : P Ale on troche (z mojej... winy) opozniony z premiera, bedzie jako 'nowosc we wrzesnu' ; )

Swoja droga, zauwazyles male zmiany w Panelu admina ? Ladniejszy jest jesli o czytelnosc chodzi jest ; p

Musze jakis wygodny sposob pisania tych tematow-podsumowan zrobic. Zmiana calego kodowania z htmla na BBcode recznie,w przypadku obfitszych podsumowan, ssie.


A wogóle to Oya Manda! : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Sierpień 2011

Postprzez Gajowy » 01 Wrz 2011, 14:24

Musze jakis wygodny sposob pisania tych tematow-podsumowan zrobic. Zmiana calego kodowania z htmla na BBcode recznie,w przypadku obfitszych podsumowan, ssie.


Tyaa, zauważyłem, a nawet wyedytowałem Ci znaczniki w powyższym poście xP Jeśli chodzi o panel... to nie zauważyłem. Może dlatego że loguję się tylko po to by coś poprawić w istniejącym tekście, a nie wstawiam nowego:P
Jeśli chodzi o projekty opowiadaczy, pozostaje jeszcze życzyć sobie by inne korpusy działały równie prężnie;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników