Raport z działalności - Maj 2011

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Maj 2011

Postprzez X-Yuri » 01 Cze 2011, 15:17

"Świat jest pełen szans dla kaczora, który myśli szybciej i skacze wyżej od innych. A jeszcze nabieram doświadczenia."
Sknerus Mckwacz
Komiks "Właściciel Miedzianego Wzgórza"


Maj się zakończył, czas więc zrobić krótkie podsumwoanie skromnych nowości na stronie.

Hashhana napisała dwa teksty:
Pierwszy, o tytule Maska to Fanfic opowiadający o postaci Mandalore`a Ostatecznego i jego prawej ręce - Cassusie.
Natomiast w tekście Mandaloriańscy Jediautorka opisuje swoje rozważania na temat łączenia tych dwóch frakcji, i tworzenia Mandalorian-Jedi.

Ijaat Intarizrecenzował grę Battlefront 2.

A Coova przygotował interesującą dawkę porad odnośnie tworzenia zbro, wraz z linkami do najlepszych dostępnych szablonów.


"Dzbanek do Kawy i patelnia. Ech! Żadne wykwintne danie nie smakowało mi tak, jak fasola gotowana nad ogniem pod gołym niebem w Klondike."
<p align="right">Sknerus Mckwacz
Komiks "Ostatnia Podróz do Dawson"
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Raport z działalności - Maj 2011

Postprzez Gajowy » 06 Cze 2011, 15:28

Kandosii Hash! Bardzo ciekawy i zgrabnie napisany tekst. Proponuję go w ogóle umieścić gdzieś na stronce rekrutacyjnej, tak by każdy kandydat aplikujący do M`y musiał go sobie przeczytać... Może zaoszczędziło by to Sztabowi Rekrutacyjnemu sporej liczby historii Mando-Jedi.

Był zdeterminowany, by wyrwać z ciał Jedi tajemnicę ich umiejętności, które wielu uważało za magiczne sztu[cz]ki.


xD

Vor`e Coova za interesujący i niewątpliwie pomocny tekst. Czekam na więcej.

A fanfik i reckę Intariego odłożyłem sobie na później;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Raport z działalności - Maj 2011

Postprzez Ijaat Intari » 06 Cze 2011, 17:45

no sie uwzięli na tych mando-jedi.... moja postać na wstępie taka była, ale chcąc uniknąć ciętych komentarzy musiałem po miesiącu zmienić xD
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron