Raport z działalności - Kwiecień 2011

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Kwiecień 2011

Postprzez X-Yuri » 01 Maj 2011, 13:42

"Złotka O'Gilt: Niedzwiedź zwiał jak spłoszony kociak! Tacy jak Ty to bezwzględni zabójcy!
Sknerus: Nigdy nie robię im krzywdy! Po prostu wiedzą, że twarda ze mnie sztuka!"

Komiks "Więzień Doliny Białej Śmierci"

Kwiecień się skończył, czas więc na podsumowanie nowości, które pojawiły się w minionym miesiącu na stronie Mandayaim.com

Pierwszą wartą uwagi rzeczą są z pewnością tłumaczenie dodatków do komiksów "Rycerze Starej Republiki" jakie pojawiały się w ich zeszytowych wydaniach. Były to jednostronicowe artykuły pisane z punktu widzenia uniwersum i odnoszące się w mniej lub bardziej oczywisty sposób do treści danego zeszytu, i całej historii komiksowej ogólnie.
Ich tłumaczenie (wykonane przez Urthonę) możecie znaleźć Tutaj.

Kontynuując wątek tłumaczeń, w odpowiedzi na zapotrzebowanie (szacowane na podstawie tego co wpisują w google odwiedzający nas) Hashhana przetłumaczyła artykuł z oficjalnej strony o wszystko wyjaśniającym tytule Jak narysować Mandalorianina?

Na tłumaczeniu <b>Hashhana</b> jednak nie poprzestała i popełniła kilka tekstów autorskich, mianowicie:
Problem ustandaryzowanych zbroi - tekst analizujący czy Mandalorianie używający identycznych kolorystycznie zbroi to wymysł TCW, czy coś znanego w EU od dawna.
Człowieczeństwo - krótki fanfic nawiązujący do wydarzeń z KOTORowej części crossoverowej historii Vector (może spoilerować fabułę, lepiej więc nie czytać przed zapoznaniem się z komiksem).
Mitologicznie - klimatyczny opis jednego z Mandaloriańskich mitów.

Poza tym pojawiła się nowa recenzja komiksu Boba Fett: Nagroda za Bar-Koodę autorstwa Nomi, oraz jak zwykle aktualizacji doczekały się Minisowe scenki Urthony, przybyły Call your unit i It's about honor.


"Mam ze zwierzętami umowę! One nie zjadają mnie, a ja ich!"
Sknerus Mckwacz
Komiks "Więzień Doliny Białej Śmierci"
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron