Raport z działalności - Maj 2021

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Maj 2021

Postprzez Behot » 11 Cze 2021, 14:16

Dobrze więc. Zdałeś każdy test, jaki dla ciebie przygotowałem i nie mam żadnych wątpliwości, że twoje klony będą najgroźniejszymi żołnierzami, jakich znała Galaktyka.
W odpowiednim czasie będą oni kluczowym elementem w zagładzie Jedi.

Darth Tyranus do Jango Fetta po ostatecznym ustaleniu warunków umowy na wykorzystanie materiału genetycznego łowcy do produkcji klonów na Kamino, Jango Fett: Łowy



Minął maj, tradycyjnie więc publikujemy raport z działalności!

Publicystyka wzbogaciła się w tym miesiącu o siedem nowych prac. Marik tym razem opublikował aż sześć artykułów z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars": Danse, Preston Garvey, Sir Anduin Lothar, Cullen Rutherford, Avelina Vallen i Kesandra Pentaghast. Behot natomiast zadebiutował w dziale publicystyki swoim artykułem o treningu walki wręcz mandaloriańskich wojowników.

Na stronie ukazał się również 27. Wizjer Manda`Yaim – tym razem dotyczył on sposobów pozyskiwania informacji.


– Podoba ci się armia, Mistrzu Jedi? – spytał Jango Fett.
– Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ją w akcji – odrzekł Kenobi.
Jango spoglądał na niego z uwagą, szukając ukrytego w jego słowach podtekstu. A potem, jakby doszedł do wniosku, że w zasadzie nie ma to wielkiego znaczenia, błysnął zębami w uśmiechu.
– Zrobią, co do nich należy. Gwarantuję.

Rozmowa Obi-Wana Kenobiego z Jango Fettem, Gwiezdne Wojny Część II: Atak Klonów
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Raport z działalności - Maj 2021

Postprzez Dhadral » 13 Cze 2021, 00:08

Wow. Marik z tymi tekstami nie traci tempa :D Teksty fajne. Choć przyznam ze ponieważ nie grałam we wzmiankowane gry trudno mi je ocenić same postaci wiec nie umiem powiedzieć czy się zgadzam z twoimi wnioskami czy też nie. Tak jak ty to przedstawiasz ma to sens. Trzymaj tak dalej Vod ! Chętnie poczytam więcej.
Tekst Behota o walkach wręcz jest całkiem spoko. Dość przystępny a zarazem dość szczegółowy.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Maj 2021

Postprzez Marik Awaud » 13 Cze 2021, 15:52

Dhadral napisał(a):Wow. Marik z tymi tekstami nie traci tempa

Dziękuję że ktoś zauważył :wink:

Dhadral napisał(a):Trzymaj tak dalej Vod ! Chętnie poczytam więcej.


Postaram się i dzięki za dobre słowo :)
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron