Raport z działalności - Kwiecień 2021

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Kwiecień 2021

Postprzez Behot » 08 Maj 2021, 00:50

Mandalorianin wylądował ciężko na nogach, warknął i błyskawicznie wystrzelił dwie strzałki w twarz padawana. Shigar odbił je mieczem i zwinnie stawiając stopy, ruszył w kierunku łowcy nagród. Dystans działał na jego niekorzyść. Mandalorianie byli mistrzami walki na odległość i potrafili wiele poświęcić, byleby uniknąć walki wręcz – chyba że chodziło o starcia na okrytych złą sławą arenach dla współczesnych gladiatorów.
Padawan Shigar Konshi starający się przetrwać starcie z mandaloriańskim łowcą, The Old Republic: Fatalny Sojusz



Minął kwiecień, czas więc na raport z działalności!

Galeria w tym miesiącu wzbogaciła się o jedną pracę autorstwa Mahiyany. Można zobaczyć ją tutaj.

Do działu z publicystyką trafiło aż siedem nowych prac. Trzy autorstwa Marika: Rozważanie o operacji Wycięcia Mandalorian, a także Rebelia czy Imperium? Która opcja jest lepsza dla Mandalorian? oraz Dlaczego konflikt Republiki i Mandalorian zawsze jest nieunikniony? . Vaas natomiast napisał nowy tekst z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars" dotyczący postaci Punishera, a Hashhana wzbogaciła anglojęzyczną część naszej strony trzema pracami: Hash Q&A #3, New Canon and it`s view on Jango Fett as a Mandalorian oraz "Jaster".

Na stronie pojawiła się również recenzja nowej kolorowanki z postaciami z serialu The Mandalorian, również autorstwa Hashhany.

W Encyklopedii Gier można zaś przeczytać nowe hasło o grze Star Wars: Galaxy of Heroes.


Mandalorianin wykorzystał zaskoczenie, zanurkował, prześliznął się pod jego gardą i zacisnął palce na gardle. Padawan był kompletnie zaskoczony – przecież Mandalorianie nie walczą w zwarciu!
Shigar Konshi boleśnie przekonuje się, do czego zdolny jest przyparty do muru Mandalorianin, The Old Republic: Fatalny Sojusz
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Raport z działalności - Kwiecień 2021

Postprzez Mahiyana » 10 Maj 2021, 00:00

Yay dla nowego raportu!

Mam nadzieję, że uda mi się dokładać więcej do galerii (ale znając życie na nadziejach się skończy ^^')

A o kolorowance Dhadral też miała jakieś opinie, może powstanie z nich kiedyś druga recenzja? :>
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności - Kwiecień 2021

Postprzez Dhadral » 10 Maj 2021, 12:53

Chętnie, chciałam zrobić analizę porównawczą wszystkich trzech kolorowanek. Na razie mam dwie z trzech.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Kwiecień 2021

Postprzez Marik Awaud » 13 Maj 2021, 17:46

Super że coś w encyklopedii gier się pojawiło! Pierwszy krok do jej aktualizacji zrobiony, brawo Vaas :) Co do Punishera jako mando, fajny tekst, w sumie zastanawiałem się kiedyś czy nie dać go do działu "Mandalorianie poza uniwersum SW", ale odrzuciłem to bo nie pasował mi do wizji "członka mandaloriańskiej społeczności", ale tak jak Ty to pokazujesz, to jako taki "mando-samotny-wilk" pasuję bardzo dobrze. :D
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Raport z działalności - Kwiecień 2021

Postprzez Vaas Kaer » 15 Maj 2021, 21:08

A dziękuję bardzo :)
Vaas Kaer
Były Członek
Posty: 116


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron