Raport z działalności - Styczeń|Luty 2021

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Styczeń|Luty 2021

Postprzez Sh'ehn » 01 Kwi 2021, 22:06

Moi przodkowie od pokoleń, jak wojownicy dumnie walczyli przeciwko Jedi. (...) Ten miecz został skradziony z waszej świątyni Jedi przez moich przodków podczas upadku starej republiki. Od tamtej pory jego ostrze zabiło wielu takich jak ty.
Pre Vizsla o Mrocznym Mieczu, Wojny Klonów: Spisek na Mandalore


Ostatnio do Galerii dodaliśmy sześć nowych prac. Trzy z nich wykonał Tragos, dwie Dhadral, zaś autorką ostatniej jest Mahiyana. Wszystkie nowe grafiki można zobaczyć klikając w link.

W dziale z Publicystyką przeczytać trzy nowe teksty autorstwa Marika, to znaczy rozważania o Mandaloriańskich konkwistadorach i Czy Mandalorianie i Sithowe mogą zostać stałymi sojusznikami?, a także kolejna charakterystyka z cyklu 'Mandalorianie poza uniwersum Star Wars — tym razem Marik postanowił przyjrzeć się postaci Arthura Maxsona. Na uwagę bez wątpienia zasługuje też praca Mahiyany — Analiza wątków tanatologicznych w książce Bezpośredni Kontakt.

W dziale z fanfikami opublikowane zostały trzy napisane przez Marika opowiadania: Dzięki takim drobiazgom pamiętasz dom, Ogień oczyszcza i Pułapka na przyjaciela. Oprócz tego opisał on też dwie postacie odgrywające kluczowe role w fabularnym projekcie Mandaloriańska Woja Domowa: Garela Vaughna i Celiana Otrela.

O najwięcej pozycji wzbogacił się dział z Recenzjami. Marik podzielił się swoją oceną odcinków pierwszego sezonu serialu The Mandalorian: Chapter I, Chapter II, Chapter III, Chapter IV, Chapter V, Chapter VI, Chapter VII i Chapter VIII. Zrecenzował także powieść The Old Republic: Revan i aż jedenaście gier: Knights of the Old Republic, Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, The Old Republic, dodatek DLC The Old Republic: Shadow of Revan, a także The Force Unleashed i The Force Unleashed II oraz Battlefornt II i Battlefornt II (2017), a także Star Wars: Empire at War i Empire at War: Forces of Corruption, wraz z modem Rise of The Mandalorians.


Maul: Wyzywam cię, jak wojownik wojownika. Tylko najsilniejszy może rządzić Mandalorą.
Pre: Niech tak będzie. Oddać mu broń! Za Mandalorę!

Pojedynek o Mroczny Miecz i tytuł Mandalora, Wojny Klonów: Odcienie Rozsądku
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Styczeń|Luty 2021

Postprzez Mahiyana » 02 Kwi 2021, 23:16

Marik przejął raport :>

Jakby ktoś się przebił przez moje literki i chciał to jakoś skomentować to chętnie poczytam!
(Dostałam za to 4,5 na uczelni to chyba nie jest źle ^^)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności - Styczeń|Luty 2021

Postprzez Marik Awaud » 03 Kwi 2021, 16:07

Grafiki jak zawsze super :) Najbardziej podoba mi się "Boba Fett is back" Dhadral.

Mahiyana napisał(a):Marik przejął raport :>


Jakby to się przekładało na czytanie moich tekstów to dopiero byłbym szczęśliwy :D

Mahiyana napisał(a):Jakby ktoś się przebił przez moje literki i chciał to jakoś skomentować to chętnie poczytam!


Bardzo dobrze się czyta :) Zwłaszcza jak się dosłownie kilka dni przed czytaniem Twojego tekstu ponownie przeczytało się "Bezpośredni kontakt" i "Potrójne zero" :)
Właśnie tak trochę widać że tekst napisany w takim stylu "uczelnianym" i w taki sposób że nawet ktoś słabo albo w ogólnie nie siedzący w temacie zrozumie o co chodzi. Co bardzo się chwali i całym historycznolubnym sercem popieram :D Duży plus za cytaty obrazujące/potwierdzające Twoje wnioski-myślę że przydatne i dla osób które tematykę znają, ale książkę mogły trochę zapomnieć. No i naprawdę dobrze widać dokładną i sumienną analizę i interpretację książki.

Mahiyana napisał(a): (Dostałam za to 4,5 na uczelni to chyba nie jest źle ^^)

Gratuluję :)

PS:Jakby ktoś chciał skomentować i w ogóle przeczytać moje teksty i opowiadania to byłoby mi baaaaaardzo miło niezależnie od tego gdzie by chciał/chciała o tym pogadać (forum, pmki, discord itd)
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron