Raport z działalności - Grudzień 2020

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Grudzień 2020

Postprzez Sh'ehn » 12 Sty 2021, 14:13

- No cóż, pobyt tutaj może być bardzo miły. — Vau podrapał strilla po grzbiecie, a zwierzę wzdrygnęło się z wyraźną rozkoszą. — Mam nadzieję, że znajdziecie jakiś pokój także dla mnie.
- Pod warunkiem, że strill będzie sypiał na platformie lądowniczej — zastrzegł pospiesznie sierżant.
- No to i ja będę tam spał — zdecydował najemnik.

o przywiązaniu Walona Wau do strilla, Komandosi Republiki: Potrójne Zero


Wraz z początkiem roku mamy dla was nowy Raport z Działalności.

W ostatnim miesiącu do Galerii dodaliśmy siedem prac. Są to cztery grafiki autorstwa Dhadral, dwa rysunki stworzone przez Ratbora i jeden wykonany przez Lirway. Nowe prace zobaczyć można tutaj.

Opublikowaliśmy też dwa nowe fanfiki. Arneun napisał short story — Ruiny. Drugi z tekstów to Biegnij przez dżunglę autorstwa Marika.

W minionym miesiącu odszedł Jeremy Bulloch, aktor, który wcielił się w rolę Boby Fetta w klasycznej trylogii Star Wars. W związku z tym Marik napisał krótki tekst — Ad perpetuam rei memoriam — Jeremy Bulloch, który opublikowaliśmy w Publicystyce.

W dziale z Recenzjami Marik ocenia kolejne odcinki serialu The Mandalorian: Chapter XIV: The Tragedy, Chapter XV: The Believer i Chapter XVI: The Rescue. (Ponownie przypominamy, że recenzje mogą zawierać bezpośrednie odniesienia do fabuły poszczególnych odcinków).

Swego rodzaju tradycją stały się też zdjęcia mandaloriańskich świątecznych pierniczków, które można znaleźć w Innych dziełach. Jak co roku wykonała je Mahiyana.

Na koniec, z okazji nowego roku wszystkim, a w szczególności naszym Vode, chcielibyśmy życzyć wiele chwały i przyszłych zwycięstw. Oya Manda!

-Tylko spokojnie — powiedział Fett. — Patrzmy im prosto w oczy.
Dało się usłyszeć parsknięcie Chama.
-Oby tylko mieli te oczy.

Mandalorianie w obliczu nieznanego przeciwnika, Boba Fett: A Practical Man
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Grudzień 2020

Postprzez Dhadral » 12 Sty 2021, 22:22

Shehn, Vod'ika nie chcę Cię niepokoić, ale link ze strony na forum chyba nie działa. :(
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron