Raport z działalności - Wrzesień 2020

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Wrzesień 2020

Postprzez Sh'ehn » 02 Paź 2020, 16:23

Kroczymy wraz z Mandalorem. To jest nasza powinność gwarantująca przetrwanie.
Goran Bevin wyjaśniający stosunek Mando`ade do Mandalora, Boba Fett: A practical Man


W tym miesiącu w Galerii przybyło nam sześć prac - pięć stworzonych przez Dhadral i jedna narysowana przez Sh`ehn. Wszystkie wrześniowe prace zobaczyć można tutaj.

Poza tym w dziale z publicystyką ukazały się trzy nowe teksty z cyklu Mandalorianie poza uniwersum SW, dotyczące Leonidasa I, Urdnota Wrexa i Nakmora Dracka. Wszystkie teksty są autorstwa debiutującego na stronie Marika.

Podbiliśmy wiele systemów gwiezdnych. Władaliśmy imperium. Kiedy miasta dowiadywały się o zbliżaniu się naszych armii, ich ludność uciekała, zanim oddaliśmy pierwszy strzał. A teraz staramy się utrzymać żałosny sektor byle jakich planet, kłócimy się o okruchy, które tchórzliwi aruetiise rzucają nam, kiedy chcą, żebyśmy za nich walczyli, i wykorzystują nas jako wzorniki dla armii swoich klonów. Aruetiise zawsze będą nas wykorzystywać dla własnej wygody, dopóki nie staniemy się znów sobą.
Lorka Gedyc o Mandalorianach w czasach schyłku Republiki, Legion 501




Słówko od Sh`ehn:
W tym miesiącu wprowadzanie planowanych na stronie skończyło się na próbach - ale miejmy nadzieję, że do przyszłego raportu będziemy mieli konkretne efekty.

Na facebooku rusza odliczanie do nowego sezonu The Mandalorian - Dhadral narysowała wspaniałe prace (możecie je zobaczyć w raporcie), które będzieM`Y regularnie publikować. Jeśli jednak ktoś chciałby się przyłączyć i stworzyć jakiś art "odliczaniowy" - niech śmiało podsyła, znajdzie się okazja.

Ponadto przypomnę też, że zbliża się kolejna rocznica założenia Manda`Yaim. Postaramy się opublikować informacje dotyczące tegorocznego świętowania w ciągu +/- dwóch tygodni.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Wrzesień 2020

Postprzez Mahiyana » 02 Paź 2020, 17:14

Dhadral, świetne są te prace :D
Jest klimacik :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności - Wrzesień 2020

Postprzez Dhadral » 02 Paź 2020, 23:15

Dziękuję. Pejzaże 2D to chyba moje powołanie :P Całkiem dobrze mi to wychodzi. Choć w tym z IG, trochę nagięłam zasady tej formy.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Wrzesień 2020

Postprzez Mahiyana » 03 Paź 2020, 00:07

To czekamy na więcej :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron