Raport z działalności - Czerwiec 2020

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Czerwiec 2020

Postprzez Sh'ehn » 02 Lip 2020, 20:53

Mandalorianie zżyli się z tą dżunglą. Każda chwila jest walką, wszystkie stworzenia ścierają się w nieustającej wojnie o przetrwanie. Jedynym przeznaczeniem słabych jest żywić silnych. Ćwiczymy tu i uczymy się lekcji, jakich udziela nam dżungla. Bestie również pomagają nam utrzymać się w formie.
Canderous o obozie treningowym na Dxun,Knights of the Old Republic II: The Sith Lords


W czerwcu w Galerii opublikowaliśmy serię czterech projektów zbroi przygotowanych przez Sh`ehn z myślą o Pyrkonie 2019. Można je obejrzeć w tym miejscu.

Poza tym w dziale z Fanfikami pojawiły się dwa kolejne opowiadania. Są to Słodkie potwory, kolejna z cyklu krótkich historii autorstwa Arneuna oraz Przeznaczenie i głos serca, napisane przez Sh`ehn.

- No cóż, pobyt tutaj może być bardzo miły. — Vau podrapał strilla po grzbiecie, a zwierzę wzdrygnęło się z wyraźną rozkoszą. — Mam nadzieję, że znajdziecie jakiś pokój także dla mnie.
- Pod warunkiem, że strill będzie sypiał na platformie lądowniczej — zastrzegł pospiesznie sierżant.
- No to i ja będę tam spał — zdecydował najemnik.

O więzi między Vau a jego strillem ,Komandosi Republiki: Potrójne Zero
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników