Raport z działalności - Maj 2020

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Maj 2020

Postprzez Sh'ehn » 01 Cze 2020, 01:27

- Nigdy nie weźmiesz mnie żywcem, Fett!
- W porządku!

Przyszła ofiara Boby Fetta,Boba Fett: Nagroda za Bar Koodę


W tym miesiącu do Galerii dodaliśmy dziewiętnaście grafik. Osiem nowych rysunków od Mahiyany, cztery od Sh`ehn, dwa od Hashhany, a do tego cztery prace Dhadral i projekt zbroi Lirway. Wszystkie je zobaczyć można tutaj.

Poza tym w dziale M`Y w Akcji opublikowaliśmy wspomnienia z odbywającej się jeszcze w lutym gnieźnieńskiej Fantasmagorii. Dodaliśmy też relacje z dwóch konwentów internetowych: Star Wars Day w Opolu (online) i chorwackiego Sferakonu (Sferakoronu) 2020.

Nie można też zapomnieć o kolejnej edycji Wizjera — tym razem teksty dotyczyły izolacji środowiskowej.


- Więc gdzie teraz?
- Gdzieś, gdzie ktoś martwy może przebywać bez zwracania uwagi... Przestrzeń Mandaloriańska.

Przyszła ofiara Boby Fetta,Blood Ties: Boba Fett is dead



Oya, przeżyliśmy kolejny miesiąc - i na dodatek udało nam się trochę pokonwentować. :mytho Zanim jednak pójdziemy świętować, kilka słów komentarza. Pomyślałam, że dobrze będzie też wspomnieć o rzeczach, które udało się zrobić, ale które nie łapią się do raportu na stronie. Tak więc w tym miesiącu:
- zaktualizowana została Historia Organizacji
- uaktualniliśmy dane kontaktowe na stronie z Zasadami Rekrutacji i usunęliśmy nieaktualny link do kanału IRC
- troszkę uporządkowaliśmy Listę Członków i poogarnialiśmy sprawy Sztabu Rekrutacyjnego
- z tego co wiem, Arneun podziałał trochę na naszym discordzie; pokolorował nicki zgodnie z rangą na forum i stworzył kanał dedykowany dyskusjom na tematy kontrowersyjne.
Może i są to drobiazgi - ale zawsze to kilka drobiazgów do przodu.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Maj 2020

Postprzez Dhadral » 01 Cze 2020, 04:54

:like :like
Jejku jak dawno nie widziałam żadnych prac Hash :D A tak lubię jej styl.
Komiksy Mah są cudnie zabawne zwłaszcza akcja z "tajemniczym uniwersum".
P.S. Wiecie czego mi czasem brak w naszej galerii? Opcji lajkowania obrazków.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Raport z działalności - Maj 2020

Postprzez Sh'ehn » 01 Cze 2020, 05:53

Dhadral napisał(a):P.S. Wiecie czego mi czasem brak w naszej galerii? Opcji lajkowania obrazków.


Jest opcja komentowania ; )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Maj 2020

Postprzez Mahiyana » 07 Cze 2020, 21:20

Myślę, że w tak małym gronie, uznanie można wyrazić osobiście, np. właśnie w temacie o raporcie na forum :)

(mi osobiście ((poza sensownym działaniem)) brakuje tagów... to by było bardzo użyteczne móc znaleźć np. wszystkie arty z Bobą, albo inną postacią...)

((( tak, wiem jak można rozwiązać ten problem... )))
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron