Raport z działalności - Luty 2020

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Luty 2020

Postprzez Sh'ehn » 29 Lut 2020, 04:53

Varda zaakceptowała niebezpieczeństwa życia jako Mandalorianka, ale zasługiwała na sprawiedliwą walkę bezpośrednio przeciwko Republice — nie na zmanipulowaną grę przeciwko jej mocowładnym pionkom! Ale czego lepszego oczekiwać od Republiki? Ten głupiec, kapitan Morvis, jest dokładnie taki jak oni wszyscy — żadnego rozumu, tylko ambicja! Przynajmniej Mandalorianie w coś wierzą, Zayne.
Wycinek z czasów Wojen Mandaloriańskich,The Old Republic: War


W ostatnim czasie nasza Galeria wzbogaciła się o serię sześciu prac autorstwa Mahiyany. Cały zbiór zobaczyć można tutaj.

Ponadto na stronie przybyło kilka nowych recenzji. 'Gościnnie' opublikowaliśmy teksty Tygrzyka dotyczące pierwszych ośmiu odcinków serialu The Mandalorian, tj. Chapter I, Chapter II: the child, Chapter III: the sin, Chapter IV: sanctuary, Chapter V: the gunslinger, Chapter VI: the prisoner, Chapter VII: the reckoning i Chapter VIII: redemption. Dhadral z kolei zrecenzowała odcinki od trzeciego do ósmego. Swoimi wrażeniami z pierwszego odcinka podzielił się również Merel.

W dziale M`Y w akcji opublikowaliśmy długo oczekiwaną relację z Coperniconu.

Warto też wspomnieć o dwóch kolejnych odsłonach Wizjera. Styczniowe teksty poświęcone były rozważaniom o preferowanych ustawieniach broni, zaś te najnowsze skupiają się na mandaloriańskich sposobach na otwieranie tego, co zamknięte.


Chcesz zobaczyć 'niewłaściwie', Zayne? Pokażę ci. Miała na imię Varda. Nauczyła mnie ich tradycji — a ja nauczyłem się ją kochać. Spodziewaliśmy się dziecka — zanim została zabita przez republikańską bombę. Republikańską bombę — posłaną ręką Jedi!

Dorjander Kace pokazujący Zayne'owi Carrickowi podobiznę swojej ukochanej, The Old Republic: War
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Luty 2020

Postprzez Merel » 01 Mar 2020, 04:57

Widzę, że będę musiał usiąść do recenzji The Mandalorian by opisać coś więcej niż do tej pory jest :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Raport z działalności - Luty 2020

Postprzez Sh'ehn » 04 Mar 2020, 15:46

Merel napisał(a):Widzę, że będę musiał usiąść do recenzji The Mandalorian by opisać coś więcej niż do tej pory jest :)


Z niecierpliwością czekam na Twoje teksty. : ) Meh, sama też powinnam się wziąć za pisanie... Dhadral swoją aktywnością wysoko ustawiła poprzeczkę.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Luty 2020

Postprzez Merel » 04 Mar 2020, 23:05

Tak, napisanie tyłu tekstów nie będzie do zrobienia w jeden wieczór :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników