Raport z działalności - Październik 2019

Moderator: KEDIN

Raport z działalności - Październik 2019

Postprzez Sh'ehn » 02 Lis 2019, 22:26

Bossk: Przeklęty Fett! Myśli, że jest cwany!
Zuckuss: On naprawdę jest bardzo cwany. Dlatego jest najlepszy.

- Bossk i Zuckuss rozmawiający o Bobie, Cienie Imperium



Po krótkiej przerwie wracamy z kolejnym raportem!

W naszej Galerii pojawiło się kilka nowych prac. Autorami rysunków są Ratbor i Dhadral. "JABŁKO" narysowała Sh`ehn. Nowości obejrzeć możecie tutaj.

Oprócz tego w dziale z fanfikami opublikowane zostało kolejne opowiadanie autorstwa Behota - Drużyna Delta: Rozpoznanie na Devaronie.

Behot napisał też recenzję komiksu Darth Vader and the Cry of Shadows.

Do tego w dziale M`Y w akcji pojawiła się kolejna relacja. Tym razem dzielimy się swoimi wrażeniami ze Skierconu.

Jak każdej jesieni, w Innych Dziełach pojawiły się zdjęcia mando-dyni.

Nie można też zapomnieć o nowym Wizjerze M`Y. W ostatniej odsłonie nasi członkowie wypowiadali się o ciężkim sprzęcie.

Minione miesiące był też ważne dla wszystkich śledzących losy Mando`ade w nowym kanonie - w internecie pojawiły się pierwszy i drugi trailer serialu The Mandalorian.

Poza tym, 29.10.2019 obchodziliśmy 12. rocznicę utworzenia Manda`Yaim. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w ciągu tych lat. W przyszłości mamy nadzieję dalej działać ku chwale Mandalorian i naszej społeczności. Oya Manda!



Wojownik musi być skoncentrowany i gotów na wszystko. Nic nie może mu przeszkodzić w wypełnieniu misji. To musi być tak, jakby walka nigdy sie nie odbyła. Przygotuj atak w myślach. Każdy element, aż do końca.
- Jango pouczający młodego Bobę, Ścieżka Wojownika



Mały komentarz od Sh`ehn:
Cieszę się, że udało się opublikować raport. Co prawda nie daliśM`Y rady ogarnąć relacji z Coperniconu, ale wszystko przed nami. Za miesiąc, mam nadzieję, pójdzie ciut sprawniej. :mytho
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności - Październik 2019

Postprzez Merel » 02 Lis 2019, 23:54

No w końcu jakiś rozruch :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron