Raport z działalności Maj 2019

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Maj 2019

Postprzez Mahiyana » 02 Cze 2019, 22:32

Voidhound: Co trzeba zrobić by zostać zaadoptowanym jako Mandalorianin?
Akaavi: To leży w gestii poszczególnych klanów. Nie zawracamy sobie głowy formalnymi procedurami. Nikt jednak nie przyjąłby do grona braci kogoś, kto nie udowodniłby przedtem ile jest wart. Sama siebie nazywałam Mandalorianką od czasu, gdy mając trzy lata opuściłam mamę by zacząć trenować.

Akaavi Spar o zostaniu Mando,The Old Republic



Maj dobiegł końca, czas więc na nowy raport!

W minionym miesiącu galeria wzbogaciła się o sześć prac — po jednej od Mahiyany i Kuela, a także cztery narysowane przez Sh`ehn.

Ponadto Sh`ehn pomalowała też figurkę LEGO. Efekt możecie zobaczyć w Innych dziełach.

Do tego w dziale M`Y w akcji pojawiła się długo wyczekiwana relacja z Pyrkonu.


Twoja zbroja powinna być drugą skórą — bardziej komfortową niż ciepłe łóżko. Jednakże poruszanie się w grubych, ciężkich płytkach pancerza wymaga ćwiczeń i zahartowania.
Merrk Kelborn o mandaloriańskich pancerzach,The Old Republic
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Maj 2019

Postprzez Sh'ehn » 02 Cze 2019, 23:43

Jej, kolejny miesiąc za nami! :mytho

Mały komentarz odnośnie doboru cytatów:
  • Cytat zamykający raport jest z dedykacją dla wszystkich chcących działać w Gotabore`tsad - par Kote, ner vode, i powodzenia.
  • A członkowie Verd`tsad niech potraktują oba cytaty jako zachętę, by przed kolejnym raportem napisać jakieś ładne recenzje The Old Republic. : )
  • Ruyojor`tsad, miejmy nadzieję, już zostało zmotywowane kilka dni temu zachciankowym obrazkiem Mand`alora.
W kwestii relacji z Pyrkonu - dziękuję wszystkim, którzy napisali kilka słów. Jestem pod wrażeniem ile wypowiedzi udało nam się zebrać. Powiem tylko, że plik ze wszystkimi tekstami zajmuje aż 12 stron! (A do tego prawie zmieściliśmy się w deadlinie ; )

P.S. Kandosii, Kuelu, naprawdę dobry rysunek. T
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Raport z działalności Maj 2019

Postprzez Kuel » 03 Cze 2019, 10:38

Dzięki, Sh'ehn!
Dziękuję też za wyróżnienie go na głównej :)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron