Raport z działalności Kwiecień 2019

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Kwiecień 2019

Postprzez Mahiyana » 02 Maj 2019, 16:45

-Dobrze więc. Zdałeś każdy test, jaki dla ciebie przygotowałem i nie mam żadnych wątpliwości, że twoje klony będą najgroźniejszymi żołnierzami, jakich znała Galaktyka.
W odpowiednim czasie będą oni kluczowym elementem w zagładzie Jedi.

Darth Tyranus do Jango Fetta po ostatecznym ustaleniu warunków umowy na wykorzystanie materiału genetycznego łowcy do produkcji klonów na Kamino, Jango Fett: Łowy


Minął kwiecień, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu przybyły nam tylko trzy prace — jedna od Nomi oraz dwie od Sh`ehn.

Za to w dziale Manda`Yaim w Akcji pojawiły się dwie relacje z konwentów, w których braliśmy udział, a konkretnie z Grawitacji i Holokronu.

Ponadto Mahiyana pomalowała wielkanocne pisanki, które można zobaczyć w Innych dziełach.

Do tego pojawił się kolejny Wizjer Manda`Yaim dotyczący sposobów przechowywania beskar`gamu.


Mace musiał przyznać, że jego przeciwnik jest doskonałym wojownikiem. Niejeden raz Jedi z najwyższym trudem parował strzały z blastera. Mimo to nie przestawał atakować, szybkimi pchnięciami i cięciami spychając łowcę do defensywy.
Wiedział jednak, że wystarczy jeden fałszywy krok...
I wreszcie stało się. Mace wyprowadził cięcie w lewo, zatrzymał miecz w pół drogi i pchnął wprost przed siebie, a następnie zmienił uchwyt i pociągnął klingę z lewej na prawą stronę. Wykonał jednocześnie pełny obrót i wyszedł z niego w postawie obronnej, gotów odbić błyskawicę... której nie było.
Cios z lewej na prawą stronę dosięgnął szyi Jango Fetta. Głowa łowcy nagród spadła z jego ramion, wysunęła się z hełmu i znieruchomiała na piasku.

Ostatni pojedynek Jango Fetta, Gwiezdne Wojny Część II: Atak Klonów
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Kwiecień 2019

Postprzez Merel » 02 Maj 2019, 23:49

O ile zdjęć :D
Rathbor co ci się te płyty tak krzyżują? W sensie czemu na siebie nachodzą jak się wyginasz na zdjęciach? :?: :?

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Raport z działalności Kwiecień 2019

Postprzez Ratbor Vit » 07 Maj 2019, 20:24

Zgaduję, że przez zbyt luźną koszulkę. Albo za duże płytki. Względnie złe mocowania. Możliwe jest pewnie jeszcze kilkanaście innych błędów, których nie dostrzegam lum nie chcę dostrzegać, więc no - na razie cieszę się, że zbroję mam jakąkolwiek, a w późniejszym terminie pomyślę (pewnie wykorzystując wiedzę bardziej doświadczonych vode) jak by zrobić kolejną zbroję, tym razem bardzo dobrą i bez szczególnych błędów :mytho
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Raport z działalności Kwiecień 2019

Postprzez Merel » 07 Maj 2019, 22:57

Priv

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron