Raport z działalności Wrzesień 2018

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Wrzesień 2018

Postprzez Mahiyana » 04 Paź 2018, 13:18

Silas: Złamałeś mnie, Dooku. Poddaję się...
Dooku: Zaczynałem myśleć, że nie uda nam się pokonać twojego oporu. Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.
Silas: Mandalorianie są gotowi na wszystko, nawet na tortury. Szkolono nas, by je znosić, ale już nie mogę...
Dooku: To wszystko może się za chwilę skończyć. Wiesz, czego chcę.
Silas: Chcesz bym zdradził najwspanialszego Mandalorianina jaki żył... Dwadzieścia lat temu niemal zginąłem za Jango Fetta.

Silas torturowany przez żądnego wiedzy Dooku, Jango Fett: Łowy


Minął wrzesień, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu galeria wzbogaciła się o trzy prace - dwie od Mahiyany i jedną od Sh`ehn.

Za to w Innych Dziełach pojawił się skórzany medalion z czaszką Mythosaura autorstwa Mahiyany.

Dodatkowo dział z publicystyką wzbogacił się o trzy teksty po angielsku - Satine & Pre: paintings seen in their residences, Satine Kryze and Pre Vizsla: Wealth (living conditions) i The Seat of Leader oraz tłumaczenie ostatniego z nich - Krzesło wodza.

Opublikowaliśmy też relację z konwentu, w którym braliśmy udział, a konkretnie z Funconu.

Do tego pojawił się najnowszy Wizjer Manda`Yaim dotyczący zobowiązań wobec zleceniodawców.



Montross zniknął, a Jango został naszym dowódcą. Dziedzicem Jastera... taka jest prawda. Przyrzekam.

Silas opowiadający Dooku historię Jango, Jango Fett: Łowy
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron