Raport z działalności Sierpień 2018

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Sierpień 2018

Postprzez Mahiyana » 04 Wrz 2018, 00:21

Musicie znać granice swojej wytrzymałości - psychicznej i fizycznej, cały czas być świadomi i starać się przesuwać je coraz dalej. To właśnie dlatego narzucam wam taki twardy reżim. Nie poddacie się. Nie dacie się pokonać jak przeciętniacy. Nie złamiecie się jak oni - nie stracicie ducha walki, niezależnie od okoliczności. Dokonacie tego, o czym nawet wam się nie śniło. I nie ugniecie się, nie cofniecie przed niczym, bedziecie trwać całą waszą siłą jak ostatni bastion, kiedy wszystkie mięczaki poddadzą się i wybiorą śmierć.
Szkolący klony Walon Vau, Komandosi Republiki: Rozkaz 66


Minął sierpień, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu galeria wzbogaciła się o trzy prace - jedną od Larwy, jedną od Horka i jedną od Mahiyany.

Dodatkowo dział z publicystyką wzbogacił się o dwa teksty po polsku - Jango Fett i jego status Mandaloriańskiego Wojownika... lub brak takowego i Sojusznicy Satine oraz aż 7 tekstów po angielsku - a konkretnie Hash Q&A #1, Hash Q&A #2, Concordia, Mandalore and Kalevala and their respective economy?, Satine Kryze & Pre Vizsla: Political and Social position, Satine Kryze & Pre Vizsla: Wealth, Satine's Allies, Jango Fett and his status of Mandalorian Warrior… or lack of therefore. Wszystkie wymienione teksty napisała Hashhana.

Opublikowaliśmy też dwie relacje z konwentów, w których braliśmy udział, a konkretnie ze Skierconu i Polconu.

Do tego pojawił się najnowszy Wizjer Manda`Yaim dotyczący funkcjonowania Mandalorian w wysokich temperaturach.



Otwieranie się przed kimś oznaczało ból - Vau wbijał im to do głowy bez ustanku, kiedy byli spragnionymi wiedzy dziećmi i spijali zachłannie jego mądrość. Był najważniejszą osobą w ich małym, zamkniętym wszechświecie. Dopuścić kogoś blisko, zaufać temu, kto mówi, że cię kocha - oznaczało przyzwolenie na zdradę i wystawienie się na ciosy. Vau nauczył ich chronić samych siebie poprzez trzymanie całego świata na dystans.

Rozmyślania Scorcha, Komandosi Republiki: Rozkaz 66
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Sierpień 2018

Postprzez Merel » 05 Wrz 2018, 20:03

Cytaty z serii Komandosi Republiki zawsze sprawiają, że chcę otworzyć szafkę, wyciągnąć całą serię Komandosów wraz z Legionem i wchłonąć literki z kartek niczym odkurzacz i wtedy przychodzi głos z głębi duszy: "najpierw dokończ te, co zacząłeś czytać" :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Raport z działalności Sierpień 2018

Postprzez Mahiyana » 05 Wrz 2018, 20:31

No ale jak już skończysz, to możesz sobie odświeżyć ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Raport z działalności Sierpień 2018

Postprzez Merel » 05 Wrz 2018, 21:22

Jak skończę to mam ze 20 ksiażek starego kanonu które czekają w kolejce ^^

Ale któregoś dnia przeczytam sobie serię ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników