Raport z działalności Czerwiec 2018

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Czerwiec 2018

Postprzez Mahiyana » 01 Lip 2018, 10:55

Dziesiątki lat temu grupa najemników zwanych Mandalorianami podzieliła się i powstał nowy odłam. Odszczepieńcy nazwali się Strażą Śmierci, a ich przywódcą był barbarzyńca zwany Vizsla. Uważał, że Mandalorianie powinni podbić galaktykę. Vizsla zorganizował krwawy przewrót wymierzony w Prawdziwych Mandalorian, wciąż lojalnych wobec nawróconego mordercy, Jastera Mereela, który uważał, że Mandalorianie są jedynie wysoko opłacanymi żołnierzami. Na Concord Dawn, domniemanej rodzimej planecie Jastera, po ataku Straży Śmierci Mandalorianie się rozproszyli... i rozpoczęło się polowanie.
Dooku opowiada Sidiousowi o konflikcie między Mandalorianami, Jango Fett: Łowy


Minął czerwiec, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu galeria wzbogaciła się o cztery prace - jedną od Sh`ehn, jedną od Mahiyany, jedną od Mary oraz jedną od debiutującego w galerii Horka.

Dodatkowo na stronie pojawiły się aż cztery relacje z wydarzeń, w których braliśmy udział. Przeczytać można o Holokronie, Gwiezdnym Dniu w Solcu, Pyrkonie oraz małej akcji kostiumowej w księgarni TAKCzytam.

Do tego pojawił się najnowszy Wizjer Manda`Yaim dotyczący pojazdów dodatkowych, takich jak skutery czy czołgi.


-Jest jeden warunek - powiedział.
-Zawsze jest, prawda? - zauważył Fett, krzyżując ręce na piersi. - Mianowicie?
-Zabieraj swój shebs, tyłek, z powrotem na Mandalorę, posłuchaj rady Kad`iki i zbuduj silne, zjednoczone, stabilne państwo. Udowodnij, że dorastasz do pięt takim ludziom jak Jaster Mereel i Fenn Shysa. Wystarczy, jeżeli będziesz we wszystkim naśladował swego staruszka. Boisz się, że mógłbyś się okazać lepszy niż on, prawda? Nie możesz być lepszy niż Jango. To by ci się nigdy nie udało.
Mirta się skrzywiła. Bezceremonialna wzmianka o ojcu była chyba jedyną rzeczą, która mogła naprawdę zirytować dziadka. Fett powoli rozprostował zaplecione na piersi ręce.
-Mój ojciec w końcu unicestwił Straż Śmierci - powiedział. - Właśnie takie dziedzictwo pozostawił Mandalorze. - To była sekciarska awantura - przypomniał Jaing. - Bez znaczenia dla życia większości Mando`ade.

Jaing stawiający warunki Bobie, Dziedzictwo Mocy V: Poświęcenie
Image
Mahiyana
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 1785

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron