Raport z działalności Kwiecień 2018

Moderator: KEDIN

Raport z działalności Kwiecień 2018

Postprzez Mahiyana » 01 Maj 2018, 14:02

Za nim znajdowała się opancerzona kobieta. Była ona mniejsza i szczuplejsza niż inni wojownicy. Przednia płytka jej hełmu była biała a jego wygląd był łagodniejszy i mniej kanciasty. Ale jej sprawny chód i czujny wzrok nie pozostawiały wątpliwości, że jest ona równie zabójcza jak wszyscy inni - a zapewne nawet bardziej.
O Bo, The Clone Wars: Shadow Conspiracy


Minął kwiecień, tradycyjnie więc, raport! Żyjemy przygotowaniami do Pyrkonu, więc dość skromny :)

W tym miesiącu galeria wzbogaciła się o dwie prace - jedną od She`hn i jedną od Mahiyany.

Dodatkowo, po przerwie, powrócił Wizjer Manda'Yaim!

Demagol: Jesteś tu mile widziana, droga kobieto. Mam nieskończenie wiele teorii na temat zdolności Jedi. Ale sami Jedi mi się kończą. Pójdziesz ze mną, dobrze?
Squint: Demagolu, czekaj! Zostaw ją. Ja pójdę.
Demagol: Squint, wiesz, że jesteś moim ulubieńcem. Ale to byłoby wobec niej nieuprzejme.
Squint: Weź mnie. Nalegam. Muszę mieć jakieś zdolności, których jeszcze nie odkryłeś.

"Doktor" Demagol, Rycerze Starej Republiki: Flashpoint
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Wróć do Newsy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron